Програма при Деца “Б” – Столично първенство

Програма при Деца “Б” – Столично първенство

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

Деца Б – 1 група –2006 г.

 

ЕСЕНЕН   ПОЛУСЕЗОН   2019 / 2020 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Ботев-57 СУ 57-мо училище
2 Витоша 13 ВТУ Тодор Каблешков
3 Левски ВА Георги Аспарухов
4 Локомотив София 1929 Локомотив
5 Национал НСА
6 Развитие на млади футболисти /РМФ/ НФБ Бояна
7 Септември 57-мо училище
8 Славия Славия
9 Царско Село 2015 Царско Село
10 ЦСКА – София ВТУ Тодор Каблешков

 

 

1 кръг – 01.09.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
  Левски  РМФ
  Витоша 13   Септември
  Славия   Царско Село 2015
  Ботев-57 СУ   ЦСКА – София 04.09.-сряда
  Национал   Локомотив Сф 1929 05.09.-четвъртък

 

 

2 кръг – 08.09.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РМФ Локомотив Сф 1929
ЦСКА – София Национал 15:00
Царско Село 2015 Ботев-57 СУ
Септември Славия 17:00
Левски Витоша 13

 

 

3 кръг – 15.09.2017г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша 13 РМФ
Славия Левски
Ботев-57 СУ Септември
Национал Царско Село 2015
Локомотив Сф 1929 ЦСКА – София

 

4 кръг – 19.09.2019г. / четвъртък / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РМФ ЦСКА – София
Царско Село 2015 Локомотив Сф 1929
Септември Национал
Левски Ботев-57 СУ 18.09.-сряда
Витоша 13 Славия 18.09.-сряда

 

5 кръг – 22.09.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Славия РМФ
Ботев-57 СУ Витоша 13 21.09.-събота
Национал Левски
Локомотив Сф 1929 Септември
ЦСКА – София Царско Село 2015

 

6 кръг – 29.09.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РМФ Царско Село 2015
Септември ЦСКА – София 16:30
Левски Локомотив Сф 1929
Витоша 13 Национал
Славия Ботев-57 СУ

 

7 кръг – 06.10.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Ботев-57 СУ РМФ
Национал Славия
Локомотив Сф 1929 Витоша 13
ЦСКА – София Левски
Царско Село 2015 Септември

 

8 кръг – 13.10.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РМФ Септември
Левски Царско Село 2015
Витоша 13 ЦСКА – София
Славия Локомотив Сф 1929
Ботев-57 СУ Национал

 

9 кръг – 20.10.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Национал РМФ
Локомотив Сф 1929 Ботев-57 СУ
ЦСКА – София Славия
Царско Село 2015 Витоша 13
Септември Левски 14:00

 

10 кръг – 29.10.2019г. / вторник / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 РМФ   Левски
  Септември   Витоша 13
  Царско Село 2015   Славия
  ЦСКА – София   Ботев-57 СУ
  Локомотив Сф 1929   Национал

 

11 кръг – 03.11.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Локомотив Сф 1929 РМФ
Национал ЦСКА – София
Ботев-57 СУ Царско Село 2015 02.11.-събота
Славия Септември
Витоша 13 Левски

 

12 кръг – 10.11.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РМФ Витоша 13
Левски Славия
Септември Ботев-57 СУ
Царско Село 2015 Национал
ЦСКА – София Локомотив Сф 1929

 

13 кръг – 17.11.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
ЦСКА – София РМФ
Локомотив Сф 1929 Царско Село 2015
Национал Септември
Ботев-57 СУ Левски 16.11.-събота
Славия Витоша 13

 

 

14 кръг – 24.11.2019г. / неделя / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РМФ Славия
Витоша 13 Ботев-57 СУ
Левски Национал
Септември Локомотив Сф 1929
Царско Село 2015 ЦСКА – София

 

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

Деца Б – 2 група – 2006 г.

 

ЕСЕНЕН   ПОЛУСЕЗОН   2019 / 2020 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Интернационал Мировяне
2 Надежда /Доброславци/ Доброславци
3 Олимпия ФК-София Бонсист
4 Орловец 2015 Орловец
5 РД Спорт НФБ Бояна
6 Сердика НФБ Бояна
7 София Спорт ВСУ Любен Каравелов
8 Спартак-2015 НФБ Бояна
9 Спортист 13 Мировяне

 

 

1 кръг – 31.08.2019г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Сердика  Почива  
 РД Спорт    Орловец 2015  
 Спортист 13    Интернационал  
 София Спорт    Спартак-2015  
 Надежда /Доброславци/    Олимпия ФК-София  

 

 

2 кръг – 07.09.2019г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Олимпия ФК-София  
Спартак-2015   Надежда /Доброславци/ 11:30
Интернационал   София Спорт  
Орловец 2015   Спортист 13  
Сердика   РД Спорт  

 

3 кръг – 11.09.2019г. / сряда / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РД Спорт Почива  
Спортист 13   Сердика  
София Спорт   Орловец 2015  
Надежда /Доброславци/   Интернационал  
Олимпия ФК-София   Спартак-2015  

 

4 кръг – 14.09.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Спартак-2015  
Интернационал   Олимпия ФК-София  
Орловец 2015   Надежда /Доброславци/  
Сердика   София Спорт  
РД Спорт   Спортист 13 11:30

 

5 кръг – 21.09.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спортист 13 Почива  
София Спорт   РД Спорт  
Надежда /Доброславци/   Сердика  
Олимпия ФК-София   Орловец 2015  
Спартак-2015   Интернационал  

 

 

6 кръг – 28.09.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Интернационал  
Орловец 2015   Спартак-2015  
Сердика   Олимпия ФК-София  
РД Спорт   Надежда /Доброславци/ 11:30
Спортист 13   София Спорт  

 

7 кръг – 05.10.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
София Спорт Почива  
Надежда /Доброславци/   Спортист 13  
Олимпия ФК-София   РД Спорт  
Спартак-2015   Сердика  
Интернационал   Орловец 2015  

 

8 кръг – 12.10.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Орловец 2015  
Сердика   Интернационал 11:30
РД Спорт   Спартак-2015  
Спортист 13   Олимпия ФК-София  
София Спорт   Надежда /Доброславци/  

 

9 кръг – 19.10.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда /Доброславци/ Почива  
Олимпия ФК-София   София Спорт  
Спартак-2015   Спортист 13  
Интернационал   РД Спорт  
Орловец 2015   Сердика  

 

 

10 кръг – 28.10.2019г. / понеделник / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Почива  Сердика  
 Орловец 2015    РД Спорт  
 Интернационал    Спортист 13  
 Спартак-2015    София Спорт  
 Олимпия ФК-София    Надежда /Доброславци/  

 

11 кръг – 02.11.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Олимпия ФК-София Почива  
Надежда /Доброславци/   Спартак-2015  
София Спорт   Интернационал  
Спортист 13   Орловец 2015  
РД Спорт   Сердика  

 

12 кръг – 09.11.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива РД Спорт  
Сердика   Спортист 13  
Орловец 2015   София Спорт  
Интернационал   Надежда /Доброславци/  
Спартак-2015   Олимпия ФК-София 11:30

 

13 кръг – 16.11.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спартак-2015 Почива  
Олимпия ФК-София   Интернационал 11:30
Надежда /Доброславци/   Орловец 2015  
София Спорт   Сердика  
Спортист 13   РД Спорт  

 

 

14 кръг – 23.11.2019г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Спортист 13  
РД Спорт   София Спорт  
Сердика   Надежда /Доброславци/ 11:30
Орловец 2015   Олимпия ФК-София  
Интернационал   Спартак-2015