Ето я програмата на Четвърта столична лига – Север!

Ето я програмата на Четвърта столична лига – Север!

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

АОГ – СЕВЕР

 

ЕСЕНЕН   ПОЛУСЕЗОН   2019 / 2020 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
8 Левски-Чепинци Чепинци
7 Искър – 1945 /Нови Искър/ Кумарица /Нови Искър/
10 Спартак-1933 /Подгумер/ Подгумер
6 Вихър /Требич/ Требич
2 Банкя 2009 Требич
13 Зенит-Филиповци Филиповци
1 Въстаник-26 /Войнеговци/ Гунди
11 Сокол /Негован/ Негован
12 Житен Житен
5 Мрамор Мрамор
4 Световрачене Световрачене
9 Локомотив-2016 /София/ Требич
3 Кремиковци Кремиковци

 

 

 

 

1 кръг – 01.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Въстаник-26 /Войнег./   Почива  
Банкя 2009   Зенит-Филиповци 19.09.-четвъртък
Кремиковци   Житен  
Световрачене   Сокол /Негован/  
Мрамор   Спартак-1933 /Подгумер/ в с. Доброславци
Вихър /Требич/   Локомотив-2016 /София/  
Искър-1945 /Нови Искър/   Левски-Чепинци  

 

 

 

2 кръг – 08.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива   Левски-Чепинци  
Локомотив-2016   Искър-1945  
Спартак-1933 /Подгумер/   Вихър /Требич/  
Сокол /Негован/   Мрамор  
Житен   Световрачене  
Зенит-Филиповци   Кремиковци  
Въстаник-26 /Войнег./   Банкя 2009  

 

 

3 кръг – 15.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Банкя 2009   Почива  
Кремиковци   Въстаник-26 /Войнег./  
Световрачене   Зенит-Филиповци  
Мрамор   Житен  
Вихър /Требич/   Сокол /Негован/  
Искър-1945   Спартак-1933 /Подгумер/  
Левски-Чепинци   Локомотив-2016  

 

 

4 кръг – 22.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива   Локомотив-2016  
Спартак-1933 /Подгумер/   Левски-Чепинци  
Сокол /Негован/   Искър-1945  
Житен   Вихър /Требич/  
Зенит-Филиповци   Мрамор  
Въстаник-26 /Войнег./   Световрачене  
Банкя 2009   Кремиковци  

 

 

5 кръг – 29.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Кремиковци   Почива  
Световрачене   Банкя 2009  
Мрамор   Въстаник-26 /Войнег./  
Вихър /Требич/   Зенит-Филиповци  
Искър-1945   Житен  
Левски-Чепинци   Сокол /Негован/  
Локомотив-2016   Спартак-1933 /Подгумер/ 14:30

 

 

 

 

6 кръг – 06.10.2019г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива   Спартак-1933 /Подгумер/  
Сокол /Негован/   Локомотив-2016  
Житен   Левски-Чепинци  
Зенит-Филиповци   Искър-1945  
Въстаник-26 /Войнег./   Вихър /Требич/  
Банкя 2009   Мрамор  
Кремиковци   Световрачене  

 

 

7 кръг – 13.10.2019г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Световрачене   Почива  
Мрамор   Кремиковци  
Вихър /Требич/   Банкя 2009  
Искър-1945   Въстаник-26 /Войнег./  
Левски-Чепинци   Зенит-Филиповци  
Локомотив-2016   Житен 13:30
Спартак-1933 /Подгумер/   Сокол /Негован/  

 

 

8 кръг – 20.10.2019г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива   Сокол /Негован/  
Житен   Спартак-1933 /Подгумер/  
Зенит-Филиповци   Локомотив-2016  
Въстаник-26 /Войнег./   Левски-Чепинци  
Банкя 2009   Искър-1945  
Кремиковци   Вихър /Требич/  
Световрачене   Мрамор  

 

 

9 кръг – 31.10.2019г. / четвъртък / – 15:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Мрамор   Почива  
Вихър /Требич/   Световрачене 29.10.-вторник-15:00ч.
Искър-1945   Кремиковци  
Левски-Чепинци   Банкя 2009  
Локомотив-2016   Въстаник-26 /Войнег./  
Спартак-1933 /Подгумер/   Зенит-Филиповци  
Сокол /Негован/   Житен  

 

 

10 кръг – 03.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива   Житен  
Зенит-Филиповци   Сокол /Негован/  
Въстаник-26 /Войнег./   Спартак-1933 /Подгумер/  
Банкя 2009   Локомотив-2016  
Кремиковци   Левски-Чепинци  
Световрачене   Искър-1945  
Мрамор   Вихър /Требич/  

 

11 кръг – 10.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Вихър /Требич/   Почива  
Искър-1945   Мрамор  
Левски-Чепинци   Световрачене  
Локомотив-2016   Кремиковци  
Спартак-1933 /Подгумер/   Банкя 2009  
Сокол /Негован/   Въстаник-26 /Войнег./  
Житен   Зенит-Филиповци  

 

12 кръг – 17.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива   Зенит-Филиповци  
Въстаник-26 /Войнег./   Житен  
Банкя 2009   Сокол /Негован/ 12:00
Кремиковци   Спартак-1933 /Подгумер/  
Световрачене   Локомотив-2016  
Мрамор   Левски-Чепинци  
Вихър /Требич/   Искър-1945 14:30

 

13 кръг – 24.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Искър-1945   Почива  
Левски-Чепинци   Вихър /Требич/  
Локомотив-2016   Мрамор  
Спартак-1933 /Подгумер/   Световрачене  
Сокол /Негован/   Кремиковци  
Житен   Банкя 2009  
Зенит-Филиповци   Въстаник-26 /Войнег./  

 

Categories: Спорт, Футбол