Ето я програмата на Четвърта столична лига – Юг!

Ето я програмата на Четвърта столична лига – Юг!

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

АОГ – ЮГ

 

ЕСЕНЕН   ПОЛУСЕЗОН   2019 / 2020 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
13 Обеля Сити /София/ Локомотив
9 Младост 2015 /София/ Академик 4 км
14 Спарта /София/ Барокко
7 Железница Железница
4 Урвич 1960 /Долни Пасарел/ Долни Пасарел
10 Гранит Владая  /София/ Владая
12 Обеля /София/ Обеля
8 Люлин /София/ Люлин
6 Орловец-2015 /Кокаляне/ Кокаляне
2 Академик 1947 /София/ Академик 4 км
1 Урвич /Панчарево/ Герман
3 Витоша-Бистрица /София/ Летище
11 Левски-Раковски /София/ Раковски
5 ЦСКА 1948 /София/ Требич

 

 

 

 

 

1 кръг – 01.09.2019 г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Урвич /Панчарево/    Спарта  
 Академик 1947    Обеля Сити  
 Витоша-Бистрица    Обеля 05.09.-четвъртък
 Урвич 1960 /Д. Пасарел/    Левски-Раковски  
 ЦСКА 1948    Гранит Владая 05.09.-четвъртък
 Орловец-2015 /Кокаляне/    Младост 2015  
 Железница    Люлин  

 

 

 

2 кръг – 08.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спарта   Люлин  
Младост 2015   Железница  
Гранит Владая   Орловец-2015 /Кокаляне/  
Левски-Раковски   ЦСКА 1948 07.09.-събота-17.00ч.
Обеля   Урвич 1960 /Д. Пасарел/  
Обеля Сити   Витоша-Бистрица  
Урвич /Панчарево/   Академик 1947  

 

 

3 кръг – 15.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Академик 1947   Спарта  
Витоша-Бистрица   Урвич /Панчарево/  
Урвич 1960 /Д. Пасарел/   Обеля Сити  
ЦСКА 1948   Обеля 14.09.-събота-17.00ч.
Орловец-2015 /Кокаляне/   Левски-Раковски  
Железница   Гранит Владая  
Люлин   Младост 2015  

 

 

4 кръг – 22.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спарта   Младост 2015  
Гранит Владая   Люлин  
Левски-Раковски   Железница  
Обеля   Орловец-2015 /Кокаляне/  
Обеля Сити   ЦСКА 1948 21.09.-събота-17.00ч.
Урвич /Панчарево/   Урвич 1960 /Д. Пасарел/  
Академик 1947   Витоша-Бистрица  

 

 

5 кръг – 29.09.2019г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица   Спарта  
Урвич 1960 /Д. Пасарел/   Академик 1947  
ЦСКА 1948   Урвич /Панчарево/ 28.09.-събота-17.00ч.
Орловец-2015 /Кокаляне/   Обеля Сити  
Железница   Обеля  
Люлин   Левски-Раковски  
Младост 2015   Гранит Владая  

 

6 кръг – 06.10.2019г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спарта   Гранит Владая  
Левски-Раковски   Младост 2015  
Обеля   Люлин  
Обеля Сити   Железница  
Урвич /Панчарево/   Орловец-2015 /Кокаляне/  
Академик 1947   ЦСКА 1948 05.10.-събота-16:00ч.
Витоша-Бистрица   Урвич 1960 /Д. Пасарел/  

 

 

7 кръг – 13.10.2019г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Урвич 1960 /Д. Пасарел/   Спарта  
ЦСКА 1948   Витоша-Бистрица 12.10.-събота-16:00ч.
Орловец-2015 /Кокаляне/   Академик 1947  
Железница   Урвич /Панчарево/  
Люлин   Обеля Сити  
Младост 2015   Обеля  
Гранит Владая   Левски-Раковски  

 

 

8 кръг – 20.10.2019г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спарта   Левски-Раковски  
Обеля   Гранит Владая  
Обеля Сити   Младост 2015  
Урвич /Панчарево/   Люлин  
Академик 1947   Железница  
Витоша-Бистрица   Орловец-2015 /Кокаляне/  
Урвич 1960 /Д. Пасарел/   ЦСКА 1948 19.10.-събота-16:00ч.

 

 

9 кръг – 30.10.2019г. / сряда / – 15:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
ЦСКА 1948   Спарта  
Орловец-2015 /Кокаляне/   Урвич 1960 /Д. Пасарел/  
Железница   Витоша-Бистрица  
Люлин   Академик 1947  
Младост 2015   Урвич /Панчарево/  
Гранит Владая   Обеля Сити  
Левски-Раковски   Обеля  

 

10 кръг – 03.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спарта   Обеля  
Обеля Сити   Левски-Раковски  
Урвич /Панчарево/   Гранит Владая  
Академик 1947   Младост 2015 12:00
Витоша-Бистрица   Люлин  
Урвич 1960 /Д. Пасарел/   Железница  
ЦСКА 1948   Орловец-2015 /Кокаляне/ 02.11.-събота-14:00ч.

 

11 кръг – 10.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Орловец-2015 /Кокаляне/   Спарта  
Железница   ЦСКА 1948 09.11.-събота-14:00ч.
Люлин   Урвич 1960 /Д. Пасарел/  
Младост 2015   Витоша-Бистрица  
Гранит Владая   Академик 1947  
Левски-Раковски   Урвич /Панчарево/  
Обеля   Обеля Сити  

 

12 кръг – 17.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Спарта   Обеля Сити 12:00
Урвич /Панчарево/   Обеля  
Академик 1947   Левски-Раковски  
Витоша-Бистрица   Гранит Владая  
Урвич 1960 /Д. Пасарел/   Младост 2015  
ЦСКА 1948   Люлин 16.11.-събота-14:00ч.
Орловец-2015 /Кокаляне/   Железница  

 

13 кръг – 24.11.2019г. / неделя / – 14:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Железница   Спарта  
Люлин   Орловец-2015 /Кокаляне/  
Младост 2015   ЦСКА 1948 23.11.-събота-14:00ч.
Гранит Владая   Урвич 1960 /Д. Пасарел/  
Левски-Раковски   Витоша-Бистрица  
Обеля   Академик 1947  
Обеля Сити   Урвич /Панчарево/