Миланов и Младенов са стрелци №1 в столичните АОГ

Миланов и Младенов са стрелци №1 в столичните АОГ

АОГ – СЕВЕР
26-и кръг

Спартак (Подгумер) – Надежда (Доброславци) 2:1
1:0 Методи Миланов (5 – дузпа), 2:0 Даниел Бъчваров (20), 2:1 Теодор Димитров (38)

Банкя – Житен 1:2
0:2 Даниел Бечев (39, 78), 1:2 Юлиян Янакиев (85)

Зенит (Филиповци) – Сокол (Негован) 3:0 (служебно, гостите не се явиха)

Вихър (Требич) – Мрамор 2:5
0:1 Теодор Милошев (20), 0:2 Георги Стоилов (23), 0:3 Теодор Милошев (38), 0:4 Георги Стоилов (50), 0:5 Теодор Милошев (62), 1:5 Светослав Димитров (78), 2:5 Ясен Янакиев (84)

Левски (Чепинци) – Кремиковци 4:1
3:0 Даниел Шмедин (27, 43, 64), 4:0 Любослав Колев (70), 4:1 Стефан Иванов (78 – дузпа)

Изтребител (Иваняне) – Локо 2016 0:3 (служебно)

Въстаник (Войнеговци) – почива

 

ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Методи Миланов (Спартак (Подгумер) – 29 гола
Антон Василев (Левски Чепинци) – 27
Николай Георгиев (Спартак Подгумер), Георги Стоилов (Мрамор) и Неделиан Костадинов (Локомотив 2016) – 14

Росен Йорданов (Сокол Негован) и Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 13
Николай Кънчев (Вихър Требич) – 12
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер), Адриан Христов (Зенит Филиповци) – 11
Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 10

Никола Димитров (Локо 2016) и Даниел Шмедин (Левски Чепинци) – 8

Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов и Янко Димов (Спартак Подгумер)  – 7
Георги Иванов (Житен), Богомил Богомилов (Сокол Негован) – 6

Стефан Павлов (Въстаник Войнеговци),  Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци), Съни Икиде (Левски Чепинци) – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

 

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
22 – и кръг

Витоша (Бистрица) – Гранит (Владая) 2:1
0:1 Калин Щърков (20), 1:1 Николай Божов (41), 2:1 Мартин Григоров (88)

Спарта – Орловец (Кокаляне) 4:1
2:0 Иво Хутарянски (8, 25), 2:1 Йордан Гешев (35), 4:1 Стилиян Горанов (61, 65)

Урвич (Долни Пасарел) – Обеля 1:3
0:1 Едуард Георгиев (35), 1:1 Роберт Петров (41), 1:3 Христо Димитров (60, 63)

Железница – Люлин 5:1
1:0 Захари Младенов (30 – дузпа), 4:0 Виктор Младенов (44, 60, 67), 4:1 Николай Иванов (70 – дузпа), 5:1 Деян Деянов (73)

Младост 2015 – Академик 1:5

ФК 13 – Урвич (Панчарево) 1:4
0:1 Васил Вучев (25), 0:2 Стефан Стоичков (44), 0:3 Радостин Борисов (63), 1:3 Николай Гугов (65), 1:4 Васил Вучев (78)

ГОЛМАЙСТОРИТЕ:

Захари Младенов (Железница) – 29

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 24

Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 22

Димитър Шаламанов (Железница)  – 18
Йордан Николов (Академик) – 16

Анатоли Тодоров (Гранит Владая), Марио – Аврам Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая)  – 15
Христо Димитров (Обеля) – 14

Марио Геров (Младост 2015) и Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 13

Кристиян Филипов (Обеля)  – 12
Валентин Ванов (Люлин)  – 11
Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел), Адриан Нанков (Урвич Долни Пасарел) – 10

Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница)  – 8

Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Владислав Шумантов (Железница), Иван Николов (Обеля) – 7

Александър Кюркчиев (Железница)  – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!


ОФГ – ИЗТОК

22-и кръг

Бенковски (Костенец) – Левски 1923 (Елин Пелин) 1:0
Васил Леков (44)

ОФК Елин Пелин – Звездец (Горна Малина) 7:0

Антон Димитров (5,30, 75), Ангел Недялков (57), Юлиян Христов (70), Борислав Тонев (61, 88)

Спортист (Нови хан) – Мирково 3:0 служебно

Пирдоп – Рилец (Говедарци) 0:3

Ракитин (Трудовец) – Левски 2007 (Долна баня)  0:2
Васил Йорданов (45), Георги Митев (90)

Мътивир (Ихтиман) почива

ГОЛМАЙСТОРИТЕ:

Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 11

Красимир Вардаров (Рилец) – 8
Асен Вутев (Спортист Нови хан) – 7

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина), Васил Василев (Бенковски), Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 5
Александър Иванов (Звездец Горна Малина), Асен Симеонов (Мътивир) – 4
Найден Миладинов (Мътивир) – 3

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

ОФГ – ЗАПАД
18-и кръг

ОФК Костинброд 2012 – Торнадо (Безден) 2:1
1:0 Мартин Стоев (50), 2:0 Борислав Недялков (53), 2:1 Ангел Димитров (83 – дузпа)

Драгоман – Правец 3:1
1:0 Димитър Алексиев (15), 2:0 Роберто Соколов (20), 3:0 Димитър Иванов (51), 3:1 Валери Данов (63)

Козаро (Скравена) – Ком (Годеч) 2:0
Радослав Зарев (60), Николай Генов (88)

Петърч – Искър 2005 (г. Лакатник) 3:0 служебно

Спортист 2006 (Драговищица) – Зенит (Церово) 4:3
1:0 Петър Петров (20), 1:1 Теодор Симеонов (40), 2:1 Здравко Милев (48), 2:2 Мартин Богданов (65), 4:2 Емил Йорданов (68, 73), 4:3 Теодор Симеонов (88)

 

 

ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 14

Георги Иванов (Костинброд),  Цветослав Димитров (Драгоман), Мариян Ч. Китанов (Драгоман),  Роберто Соколов (Драгоман) – 13

Иван Касапов (Правец)  – 9
Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 8
Ангел Костадинов (Правец) – 6

Тео Баев (Годеч) – 5
Диян Петров (Правец), Валери Данов (Правец) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Калоян Зарков (Искър Лакатник), Тодор Димов (Козаро) – 3 и др

ГОЛМАЙСТОРИТЕ:

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4