Оспорвана битка за голмайсторския приз, интригата остава жива до края (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

Оспорвана битка за голмайсторския приз, интригата остава жива до края (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

АОГ – СЕВЕР
25-и кръг

Надежда (Доброславци) – Изтребител (Иваняне) 3:0 служебно

Локомотив 2016 – Левски (Чепинци) 1:2
0:1 Съни Икиде (8), 1:1 Никола Димитров (19), 1:2 Антон Василев (55)

Мрамор – Спартак (Подгумер) 7:6 – игран в с. Подгумер
1:0 Йордан Калеканов (3), 1:1 Кирил Артъчки (9), 1:2 Методи Миланов (17 – дузпа), 3:2 Георги Стоилов (20, 51), 4:2 Константин Митрев (67), 4:5 Методи Миланов (68, 69, 75), 5:5 Константин Митрев (76), 7:5 Кристиян Кръстанов (83, 84), 7:6 Методи Миланов (90+1)

Житен – Вихър (Требич) 4:3
1:0 Атанас Богданов (4), 1:1 Ясен Янакиев (38), 2:1 Асен Гълов (44), 3:1 Атанас Бадалов (63), 4:1 Александър Русимов (65), 4:2 Юлиян Евтимов (68), 4:3 Атанас Бадалов (73)

Сокол (Негован) – Банкя  8:3
0:1 Румен Ангелов (6), 1:1 Димитър Мутафов (15), 2:1 Иван Ваклин (19), 3:1 Богомил Богомилов (27), 4:1 Кристиян Енчев (31), 5:1 Мартин Аенов (32), 6:1 Станислав Йорданов (37), 6:2 Стамен Тодоров (59), 7:2 Мартин Асенов (62), 8:2 Станислав Йорданов (69), 8:3 Румен Ангелов (59)

Въстаник (Войнеговци) – Зенит (Филиповци) 3:1
1: Йовко Янев (39), 2:0 Теодор Тодоров (68), 2:1 Галин Богданов (81), 3:1 Теодор Тодоров (90+1)

Кремиковци – почива

КЛАСАЦИЯ


Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 29

Антон Василев (Левски Чепинци) – 27
Николай Георгиев (Спартак Подгумер) и Неделиан Костадинов (Локомотив 2016) – 14
Росен Йорданов (Сокол Негован) и Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 13
Николай Кънчев (Вихър Требич), Георги Стоилов (Мрамор) – 12
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер), Адриан Христов (Зенит Филиповци) – 11
Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 10

Никола Димитров (Локо 2016) – 8

Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов и Янко Димов (Спартак Подгумер)  – 7
Георги Иванов (Житен), Богомил Богомилов (Сокол Негован) – 6

Даниел Шмедин (Левски Чепинци), Стефан Павлов (Въстаник Войнеговци),  Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци), Съни Икиде (Левски Чепинци) – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
21-и кръг

Урвич (Панчарево) – Витоша (Бистрица) 0:3 (служебно)

Гранит (Владая) – Урвич (Долни Пасарел) 5:2
1:0 Петьо Атанасов (5), 2:0 Боян Ефтимов (14), 3:0 Люцкан Люцканов (20), 4:4 Боян Ефтимов (45), 4:1 Адриан Нанков (46), 4:2 Ивайло Стойков (80 – автогол), 5:2 Калин Щърков (87)

Обеля – Железница 6:2
1:0 Кристиян Филипов (27), 1:1 Виктор Младенов (32), 2:1 Христо Димитров (42), 2:2 Методи Вучков (56), 3:2 Христо Димитров (59), 5:2 Едуард Георгиев (73), 6:2 Иван Николов (77)

Академик – ФК 13 5:1
0:1 Николай Стоянов (3), 1:1 Любен Станков (45), 3:1 Йордан Николов (58, 63), 4:1 Димитър Генов (72), 5:1 Веселин Зарчев (88)

Люлин – Спарта 2:1
2:0 Станислав Ангелов (36, 82), 2:1 Иво Хутарянски (86)

Орловец (Кокаляне) – Младост 4:1
Петър Радев – 3, Милен Цветанов; Даниел Цветков

 

КЛАСАЦИЯ

Захари Младенов (Железница) – 28

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 24

Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 22

Димитър Шаламанов (Железница)  – 18
Йордан Николов (Академик) – 16

Анатоли Тодоров (Гранит Владая), Марио – Аврам Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая)  – 15

Марио Геров (Младост 2015) и Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 13

Кристиян Филипов (Обеля), Христо Димитров (Обеля) – 12
Валентин Ванов (Люлин)  – 11
Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел), Адриан Нанков (Урвич Долни Пасарел) – 10

Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница)  – 8

Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Владислав Шумантов (Железница), Иван Николов (Обеля) – 7

Александър Кюркчиев (Железница)  – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

ОФГ – ИЗТОК
XXI кръг

Мирково – Ракитин (Трудовец) 0:3 (служебно)

Левски 1923 (Елин Пелин) – ОФК Елин Пелин 1:4
0:2 Иван Зайков (31, 33), 0:3 Константин Насков (63), 1:3 Симеон Томов (74), 1:4 Милчо Маринов (78)

Рилец (Говедарци) – Бенковски (Костенец) 3:0 (служебно, гостите не се явяват)

Мътивир (Ихтиман) – Пирдоп 3:0 (служебно, гостите не се явяват)

Звездец (Горна Малина) – Спортист (Нови хан) 1:1
1:0 Георги Бачев (13), 1:1 Благовест Николов (61)

Левски 2007 (Долна баня) почива

КЛАСАЦИЯ

Антон Димитров (ОФК Елин Пелин), Красимир Вардаров (Рилец) – 8
Асен Вутев (Спортист Нови хан) – 7

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина), Васил Василев (Бенковски), Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 5
Александър Иванов (Звездец Горна Малина), Асен Симеонов (Мътивир) – 4
Найден Миладинов (Мътивир) – 3

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

ОФГ – ЗАПАД
XVII кръг

Правец – Козаро (Скравена) 3:0
Валери Димчев (50, 88), Мартин Методиев (90 +2)

Зенит (Церово) – Драгоман 0:4
Мариян Ч. Китанов (3, 18, 55), Роберто Соколов (42)

Торнадо (Безден) – Спортист 2006 (Драговищица) 2:3
1:0 Георги Борисов (30), 1:2 Здравко Милев (34, 67), 2:2 Любомир Ценов (83), 2:3 Здравко Милев (85)

Искър 2005 (г. Лакатник) – ОФК Костинброд 2012 0:3 (прекратен при 0:0 заради групов протест на домакините срещу съдията)

Ком 98 (Годеч) – Петърч 3:2
0:1 Ивайло Григоров (54), 1:1 Младен Гиргинов (65), 2:1 Пламен Пенев (70), 3:1 Васил Василев (78), 3:2 Присиян Първанов (82)

КЛАСАЦИЯ:

Георги Иванов (Костинброд)  и Цветослав Димитров (Драгоман), Мариян Ч. Китанов (Драгоман), Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 13

Роберто Соколов (Драгоман) – 12
Иван Касапов (Правец)  – 9
Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 8
Ангел Костадинов (Правец) – 6

Тео Баев (Годеч) – 5
Диян Петров (Правец) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Валери Данов, Калоян Зарков (Искър Лакатник), Тодор Димов (Козаро) – 3 и др.

 

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4