Вратар се разписа от игра в столичната група (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Вратар се разписа от игра в столичната група (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

На куриозен момент станаха свидетели зрителите на мача от 24-ия кръг на столичната АОГ – Север между Спартак (Подгумер) и Житен, който завърши 8:0. Вратарят на домакините Даниел Бъчваров се разписа от игра!

Стражът през второто полувреме облече фланелката на полеви играч, а под рамката застана легендата Калоян Караджинов.

Бъчваров се включи в няколко атаки на своя отбор и при една от тях успя да опъне мрежата.

Тимът му е убедителен лидер в класирането и вече си осигури участие на финала за определяне на Столичен първенец.

 

АОГ – СЕВЕР
24-и кръг

Вихър (Требич) – Сокол (Негован) 1:2
0:1 Теодор Йорданов (12), 1:1 Борис Петров (20), 1:2 Мартин Асенов (90+2)

Банкя – Въстаник (Войнеговци) 2:1
1:0 Росен Ангелов (10), 2:0 Юлиян Янакиев (44), 2:1 Руслан Нацев (76 – дузпа)

Спартак (Подгумер) – Житен 8:0
Калоян Караджинов (19), Николай Даскалов (46, 75), Методи Миланов (64, 70, 81), Валентин Христов (56), Даниел Бъчваров (80)

Левски (Чепинци) – Надежда (Доброславци) 6:0
Антон Василев (12, 21, 23, 27), Йордан Пешев (62, 83)

Кремиковци – Локо 2016 0:3
Неделиан Костадинов (32), Никола Димитров (70, 85)

Изтребител (Иваняне) – Мрамор 0:3 (служебно)

Зенит (Филиповци) – почива

КЛАСАЦИЯ

Антон Василев (Левски Чепинци) – 26
Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 23
Николай Георгиев (Спартак Подгумер) и Неделиан Костадинов (Локомотив 2016) – 14
Росен Йорданов (Сокол Негован) и Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 13
Теодор Йорданов (Сокол Негован), Николай Кънчев (Вихър Требич) – 12
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер), Адриан Христов (Зенит Филиповци) – 11
Георги Стоилов (Мрамор), Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 10

Никола Димитров (Локо 2016) – 7

Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов и Янко Димов (Спартак Подгумер)  – 7
Георги Иванов (Житен) – 6

Даниел Шмедин (Левски Чепинци), Стефан Павлов (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован), Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци)  – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
20 – и кръг


Витоша (Бистрица) – Урвич (Долни Пасарел) 6:3
0:1 Адриан Нанков (16), 0:2 Александър Господинов (22), 1:2 Денимир Пасхалис (26), 3:2 Димитър Кръстев (42, 43 – дузпа), 3:3 Ивайло Цветков (52), 4:3 Денимир Пасхалис (56), 5:3 Димитър Кръстев (70), 6:3 Денимир Пасхалис (78)

Железница – Гранит (Владая) 1:3
1:0 Димитър Шаламанов (5), 1:2 Люцкан Люцканов (29, 56), 1:3 Владислав Шумантов (84 – автогол)

Спарта – Обеля 2:9
0:2 Марио Тареин (8, 12), 0:5 Кристиян Филипов (20, 22, 25), 0:6 Христо Димитров (31), 0:7 Ксениос Теодолу (33), 0:8 Георги Александров (45 – дузпа), 0:9 Пол Теодолу (46), 1:9 Росен Кирилов (62), 2:9 Иво Хутарянски (65)

Урвич (Панчарево) – Академик 5:2
0:1 Борис Йорданов (3), 1:1 Божидар Петелов (7), 2:1 Димитър Иванов (16), 3:1 Стефан Стоичков (18 – дузпа), 3:2 Анатоли Спасов (27), 4:2 Стефан Стоичков (73), 5:2 Васил Вучев (90 – дузпа)

Младост – Люлин 2:0
Ермес Кандела (49, 58)


ФК 13 – Орловец (Кокаляне) 0:3 (служебно)

 

КЛАСАЦИЯ

Захари Младенов (Железница) – 28

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 23

Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 22

Димитър Шаламанов (Железница)  – 18

Анатоли Тодоров (Гранит Владая), Марио – Аврам Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая)  – 15
Йордан Николов (Академик)  – 14

Марио Геров (Младост 2015) и Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 13
Валентин Ванов (Люлин), Кристиян Филипов (Обеля) – 11
Христо Димитров (Обеля), Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 10

Георги Пеев (Витоша Бистрица), Адриан Нанков (Урвич Долни Пасарел) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница)  – 8

Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Владислав Шумантов (Железница) – 7

Александър Кюркчиев (Железница), Иван Николов (Обеля)   – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

ОФГ – ИЗТОК
XIX кръг

Левски 1923 (Елин Пелин) – Ракитин (Трудовец) 3:5
0:1 Райчо Влъчков, 1:1 Николай Недялков, 1:2 Цветелин Николов, 1:3 Илия Влъчков, 1:4 Красимир Алипиев, 1:5 Неделин Костадинов, 3:5 Николай Недялков -2

Звездец (Горна Малина) – Левски 2007 (Долна баня) 1:2
1:0 Димитър Йорданов (11), 1:1 Венцислав Димитров (18), 1:2 Георги Митев (39 – дузпа)

Пирдоп – Бенковски (Костенец) 0:1
Васил Леков (25)

Рилец (Говедарци) – Спортист (Нови хан) 3:2
1:0 Петър Вардаров (50), 2:0 Красимир Вардаров (55), 2:1 Петко Павлов (70), 3:1 Николай Ненков (73, 3:2 Георги Георгиев (82 – дузпа)

Мътивир (Ихтиман) – ОФК Елин Пелин 0:4
Илия Русинов (30, 52, 55), Костадин Насков (35)

Мирково почива

 

 XX кръг

Ракитин (Трудовец) – Звездец (Горна Малина) 3:0 (служебно)

Бенковски (Костенец) – Мътивир (Ихтиман) 4:1
0:1 Иван Рабаджиев (6), 2:1 Светослав Котларов (12, 13), 4:1 Васил Леков (46, 58)

ОФК Елин Пелин – Рилец (Говедарци) 3:0
Костадин Насков (14, 68), Юлиан Христов (75)

Левски 2007 (Долна баня) – Мирково 3:0 (служебно)

Спортист (Нови хан) – Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1
0:1 Илия Влъчков (55), 1:1 Димитър Видулов (65), 2:1 Петко Павлов (84)

Пирдоп почива

КЛАСАЦИЯ

Антон Димитров (ОФК Елин Пелин), Красимир Вардаров (Рилец) – 8
Асен Вутев (Спортист Нови хан) – 7

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина) Васил Василев (Бенковски), Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 5
Александър Иванов (Звездец Горна Малина), Асен Симеонов (Мътивир) – 4
Найден Миладинов (Мътивир) – 3

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЗАПАД
XV кръг

Ком 98 (Годеч) – Спортист 2006 (Драговищица) 2:3
1:0 Младен Гергинов (13), 1:1 Георги Мартинов (48), 1:2 Здравко Милев (53), 2:2 Димитър Стоименов (55), 2:3 Петър Петров (60)

Торнадо (Безден) – Правец 3:3
0:1 Теодор Бочев (21), 0:2 Димитър Михайлов (28), 0:3 Теодор Бочев (41), 1:3 Светослав Джезев (83 – автогол), 2:3 Александър Иванов (89), 3:3 Иван Ценев (90 +3)

Зенит (Церово) – Козаро (Скравена) 2:3
0:2 Ангел Бадев (17, 28), 0:3 Тодор Димов (36), 1:3 Теодор Симеонов (85 – дузпа), 2:3 Павел Йорданов (88)

 Искър 2005 (г. Лакатник) – Драгоман 1:3
0:1 Васил Борисов (51), 0:2 Димитър Иванов (53), 1:2 Николай Гаджалов (55), 1:3 Евгени Борисов (90)

Петърч – ОФК Костинброд 0:6
Сашо Александров (32), Мартин Стоев (54, 57, 87), Владислав Йорданов (61), Васил Димитров (78)

 

 

XVI кръг

Спортист 2006 (Драговищица) – Искър 2005 (г. Лакатник) 5:0
Здравко Милев (16, 87), Емил Йорданов (33), Пламен Гигов (51), Петър Петров (61)

Драгоман – Торнадо (Безден) 6:0
Мариан Ч. Китанов (7), Мариян М. Китанов (33), Димитър Алексиев (43), Роберто Соколов (61, 70), Мартин Пандев (64 – автогол)

Правец – Зенит (Церово) 7:1
1:0 Росен Паргов (3), 2:0 Теодор Бочев (11), 3:0 Ангел Костадинов (26), 4:0 Иван Касапов (34), 4:1 Мартин Богданов (54), 5:1 Теодор Бочев (60), 6:1 Иван Касапов (63), 7:1 Десислав Луканов (84)

Козаро (Скравена) – Петърч 4:1
2:0 Николай Генов (3, 18), 2:1 Анатолий Зарков (35), 3:1 Ангел бадев (44), 4:1 радослав Зарев (81)

ОФК Костинброд  – Ком 98 (Годеч) 3:0
Сашо Александров (61), Мартин Стоев (76), Цветомир Тодоров (78)

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

КЛАСАЦИЯ:

Георги Иванов (Костинброд)  и Цветослав Димитров (Драгоман) – 13

Роберто Соколов (Драгоман) – 11
Мариян Ч. Китанов (Драгоман)q Здравко Милев (Спортист Драговищица)  – 10
Иван Касапов (Правец)  – 9
Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 8
Ангел Костадинов (Правец) – 6

Тео Баев (Годеч) – 5
Диян Петров (Правец) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Валери Данов, Калоян Зарков (Искър Лакатник), Тодор Димов (Козаро) – 3 и др.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4