Стрелец от Чепинци поведе при голмайсторите на Север, Люцканов от Владая избухна с 5 попадения

Стрелец от Чепинци поведе при голмайсторите на Север, Люцканов от Владая избухна с 5 попадения

АОГ – СЕВЕР
22-и кръг:

Локомотив 2016 – Надежда (Доброславци) 5:3
1:0 Мирослав Андонов (2), 2:0 Бисер Веселинов (13), 3:0 Янислав Томанов (20), 3:2 Преслав Николов (35, 44), 4:2 Младен Стоев (58), 5:2 Мирослав Андонов (66), 5:3 Даниел Николов (71)

Вихър (Требич) – Зенит (Филиповци) 1:1

Спартак (Подгумер) – Въстаник (Войнеговци) 4:1
Николай Георгиев – 2, Методи Миланов, Стоил Кръстев;

Левски (Чепинци) – Житен 5:2
1:0 Йордан Пешев (8), 2:0 Антон Василев (17), 2:1 Георги Иванов (19), 4:1 Антон Василев (30, 56), 4:2 Ивайло Иванов (70), 5:2 Антон Василев (86)

Кремиковци – Мрамор 1:7
0:1 Кони – Калоян Великов (8), 1:1 Денислав Младенов (16), 1:2 Николай Трайков (53), 1:3 Теодор Милошев (62), 1:6 Кристиян Кръстанов (78, 82 ,86), 1:7 Николай Трайков (89)

Изтребител (Иваняне) – Сокол (Негован) 0:3 (служебно)

Банкя – почива

23-и кръг:

Мрамор – Левски (Чепинци) 0:0

Сокол (Негован) – Спартак (Подгумер) 4:3
0:2 Николай Георгиев (7, 11), 1:2 Светослав Благоев (19), 2:2 Станислав Йорданов (24), 3:2 Теодор Йорданов (33), 3:3 Николай Георгиев (40), 4:3 Богомил Богомилов (72)

Зенит (Филиповци) – Банкя 5:0
Адриан Христов (10), Владимир Стефанов (15), Пламен Велинов (47, 69), Галин Богданов (68)

Въстаник (Войнеговци) – Вихър (Требич) 1:5
0:1 Кирил Петров (9), 0:2 Николай Кънчев (21), 0:3 Кирил Петров (68), 0:4 Петко Петков (73), 1:4 Стефан Павлов (79), 1:5 Николай Кънчев (80)

Житен – Изтребител (Иваняне) 3:0 (служебно)

Надежда (Доброславци) – Кремиковци (отложен за 19 май)

КЛАСАЦИЯ

Антон Василев (Левски Чепинци) – 22
Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 20
Николай Георгиев (Спартак Подгумер) – 14
Росен Йорданов (Сокол Негован) и Неделиан Костадинов (Локомотив 2016) – 13
Теодор Йорданов (Сокол Негован), Николай Кънчев (Вихър Требич) – 12
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер), Адриан Христов (Зенит Филиповци) – 11
Георги Стоилов (Мрамор) – 10

Свилен Спасов (Зенит Филиповци)  – 9

Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов и Янко Димов (Спартак Подгумер)  – 7
Георги Иванов (Житен) – 6

Даниел Шмедин (Левски Чепинци), Никола Димитров (Локо 2016), Стефан Павлов (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци) и Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци) – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

 

ВИЖТЕ КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

 

АОГ – ЮГ
19-и кръг:

Урвич (Долни Пасарел) – Железница 2:3
1:0 Андриан Нанков (25), 1:1 Димитър Шаламанов (28), 1:2 Виктор Младенов (44), 1:3 Николай Цветанов (47), 2:3 Мартин Чакански (62)

Люлин – ФК 13 2:1
2:0 Васил Василев (31, 43 – дузпа), 2:1 Кристиян Петров (75)

Гранит (Владая) – Спарта 11:1
0:1 Юлиан Харлов (7), Мариос – Аврам Томопулос (10), 3:1 Люцкан Люцканов (12, 17), 4:1 Александър Василев (25), 7:1 Люцкан Люцканов (51, 64 ,70), 8:1 Билян Спасов (72), 9:1 Боян Евтимов (74), 11:1 Ивайло Стойков (77, 81)

Обеля – Младост 9:0
Марио Тареин – 3, Пол Теодолу – 2, Ксениос Теодолу, Иван Николов, Георги Александров, Кристиян Филипов

Орловец (Кокаляне) – Урвич (Панчарево) 1:1
1:0 Йордан Гешов (11), 1:1 Георги Ковачев (87)

Академик (Сф) – Витоша (Бистрица) – отложен

КЛАСАЦИЯ

Захари Младенов (Железница) – 28

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 21

Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 19

Димитър Шаламанов (Железница)  – 17

Анатоли Тодоров (Гранит Владая), Марио – Аврам Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая)  – 15
Йордан Николов (Академик)  – 14

Марио Геров (Младост 2015) и Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 13
Валентин Ванов (Люлин) – 11

Георги Пеев (Витоша Бистрица), Христо Димитров и Кристиян Филипов (Обеля), Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница), Адриян Нанков – 8

Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Владислав Шумантов (Железница) – 7

Александър Кюркчиев (Железница), Иван Николов (Обеля)   – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

 

ВИЖТЕ КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

Categories: Спорт, Футбол

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4