Без сериозни размествания в класацията при стрелците в АОГ

Без сериозни размествания в класацията при стрелците в АОГ

АОГ – СЕВЕР
21-и кръг:

Надежда (Доброславци) – почива

Мрамор – Локо 2016 2:0
Георги Стоилов (46), Николай Трайков 73)

ЧК: Константин Митрев (Мрамор – удар без топка, 19)/ Божидар Карамфилов (Локо – удар без топка, 19), Любомир Ацев (напускане на терена и провокация на публиката, 19), БорисМладенов (спиране на очевидна голова възможност чрез спъване, 21)

Зенит (Филиповци) – Спартак (Подгумер) 2:1
0:1 Методи Миланов (4), 2:1 Свилен Спасов (34, 40 – дузпа)

Сокол (Негован) – Левски (Чепинци) 3:4
0:1 Александър Христов (7), 1:1 Светослав Благоев (18), 1:3 Йордан Пешев (35, 42), 2:3 Теодор Йорданов (49), 2:4 Антон Василев (63), 3:4 Светослав Благоев (75)

Банкя – Вихър (Требич) 1:6
0:1 Борис Петров (7), 0:2 Георги Иванов (34), 0:4 Николай Кънчев (58 – дузпа), 59), 1:4 Тодор Владимиров (69), 1:5 Кирил Петров (77), 1:6 Мартин Кънчев (83)

Житен – Кремиковци 0:1
Стефан Иванов (33)

Въстаник (Войнеговци) – Изтребител (Иваняне) 3:0 (служебно)

 

КЛАСАЦИЯ

Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 19
Антон Василев (Левски Чепинци) – 18
Росен Йорданов (Сокол Негован) и Неделиан Костадинов (Локомотив 2016) – 13
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер) и Теодор Йор данов (Сокол Негован)– 11
Адриан Христов (Зенит Филиповци), Николай Кънчев (Вихър Требич), Георги Стоилов (Мрамор) – 10

Николай Георгиев (Спартак) и Свилен Спасов (Зенит Филиповци)  – 9

Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов и Янко Димов (Спартак Подгумер)  – 7

Даниел Шмедин (Левски Чепинци), Георги Иванов (Житен), Никола Димитров (Локо 2016) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци) и Стефан Павлов и Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован) – – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ ТУК!

 

АОГ – ЮГ
18-и кръг

Витоша (Бистрица) – Железница (ст. Бистрица) 3:2
0:1 Виктор Младенов (25), 1:1 Димитър Кръстев (31- дузпа), 1:2 Митко Вучков (42), 2:2 Димитър Кръстев (60), 3:2 Даниел Пеев (64 – дузпа)

Спарта – Урвич (Долни Пасарел) 0:4
Горан Дундаков (13, 78), Мартин Чакански (17, 75)

Младост 2015 – Гранит (Владая) 0:6
Люцкан Люцканов (19, 63), Мариос Томопулос (71, 80, 81), Теодор Тодоров (45)

ФК 13 – Обеля 0:1
Ксениос Теодолу (53)

Урвич (Панчарево) – Люлин 1:0
Димитър Иванов (65)

Акадeмик – Орловец (Кокаляне) 4:2
1:0 Йордан Николов (23), 2:0 Павел Деспов (42), 3:0 Любен Стоянов (52), 3:2 Йордан Гешев (71, 73), 4:2 Павел Деспов (89)

КЛАСАЦИЯ

Захари Младенов (Железница) – 28
Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 19
Димитър Шаламанов (Железница) и Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 16

Анатоли Тодоров (Гранит Владая)  – 15
Йордан Николов (Академик) и Марио Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая) – 14

Марио Геров (Младост 2015) и Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 13
Валентин Ванов (Люлин) – 11

Георги Пеев (Витоша Бистрица), Христо Димитров (Обеля) и Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница), Кристиян Филипов – 8

Адриян Нанков и Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Владислав Шумантов (Железница) – 7

Александър Кюркчиев   – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая), Иван Николов (Обеля) – 5

Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ ТУК!

ОФГ – ИЗТОК
XVIII кръг

ОФК Елин Пелин – Пирдоп 5:0
Деян Костадинов (40), Костадин Насков (52), Йордан Искрев (65), Иван Зайков (70), Борислав Тонев (73)

Ракитин (Трудовец) – Рилец (Говедарци) 3:1
1:0 Християн Христов (13), 1:1 Ивайло Иванов (34), 2:1 Неделин Костадинов (65), 3:1 Любомир Алипиев (86)

Левски 2007 (Долна баня) – Левски 1923 (Елин Пелин) 1:1
1:0 Веселин Йорданов (51), 1:1 Николай Недялков (76)

Мирково – Звездец (Горна Малина) 0:3 (служебно)

Спортист (Нови хан) – Мътивир (Ихтиман) 6:2
2:0 Асен Вутев (12, 14), 2:1 Златко Митев (21), 3:1 Петко Павлов (33), 3:2 Тотю Данчев (46), 4:2 Благовест Николов (51), 6:2 Георги Георгиев (90)

Бенковски (Костенец) почива

КЛАСАЦИЯ

Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 8
Красимир Вардаров (Рилец) и Асен Вутев (Спортист Нови хан) – 7

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин) и Васил Василев (Бенковски) – 5
Александър Иванов (Звездец Горна Малина), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина) и Асен Симеонов (Мътивир), Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 4
Найден Миладинов (Мътивир) – 3
Никола Ингилизов (Мирково) – 2 и др.

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ ТУК!

 

ОФГ – ЗАПАД
XIV кръг

Козаро (Скравена) – ОФК Костинброд 0:3
Петър Иванов (17), Цветомир Тодоров (24), Георги Иванов (32 – дузпа)

Драгоман – Ком 98 (Годеч) 4:0
Роберто Соколов (24, 78), Димитър Иванов (69), Мариян Ч. Китанов (80)

Спортист 2006 (Драговищица) – Петърч 3:3
1:0 Петър Петров (26), 1:2 Младен Иванов (60, 70), 2:2 Христо Чолаков (75), 2:3 Павел Стоянов (83), 3:3 Пламен Гигов (90+2)

Правец – Искър 2005 (г. Лакатник) 5:0
Теодор Бочев (4, 57, 66, 73), Иван Касапов (7)

Зенит (Церово) – Торнадо (Безден) – мачът не е игран поради липса на съдии!

КЛАСАЦИЯ:

Георги Иванов (Костинброд)  – 13

Цветослав Димитров (Драгоман) – 12
Мариян Ч. Китанов (Драгоман), Роберто Соколов (Драгоман)  – 9
Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 8
Иван Касапов (Правец) – 7
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 6
Тео Баев (Годеч), Ангел Костадинов (Правец) – 5
Диян Петров (Правец) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Валери Данов, Калоян Зарков (Искър Лакатник), Тодор Димов (Козаров) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ ТУК!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4