Пет хеттрика и големи драми в класацията при стрелците (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ В АОГ)

Пет хеттрика и големи драми в класацията при стрелците (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ В АОГ)

АОГ – СЕВЕР, 19-и кръг

Банкя – Изтребител 3:0 (служебно)

Мрамор – почива

Житен – Надежда (Доброславци) 1:1
1:0 Радко Кръстанов (2), 1:1 Даниел Николов (82)

Сокол (Негован) – Локомотив 2016 1:1
1:0 Станислав Благоев (56)

Въстаник (Войнеговци) – Кремиковци 1:2
0:1 Стефан Иванов (26), 1:1 Любослав Григоров (51), 1:2 Денислав Младенов (58)

Зенит (Филиповци) – Левски (Чепинци) 1:1
0:1 Даниел Шмедин (53), 1:1 Владимир Стефанов (59)

Вихър (Требич) – Спартак (Подгумер) 0:2
Димитър Ялъмов (3), Янко Димов (74)

 

КЛАСАЦИЯ

Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 18
Антон Василев (Левски Чепинци) – 16
Росен Йорданов (Сокол Негован) – 13
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер), Неделиан Костадинов (Локомотив 2016) – 11
Адриан Христов (Зенит Филиповци)  – 10

Николай Георгиев (Спартак) и Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 9
Николай Кънчев (Вихър Требич) и Георги Стоилов (Мрамор) – 8
Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов (Спартак), Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 7
Янко Димов  – 6
Даниел Шмедин (Левски Чепинци) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци) и Стефан Павлов и Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован), Георги Иванов (Житен), Никола Димитров (Локо 2016) – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

АОГ – ЮГ, 16-и кръг
ФК 13 – Урвич (Долни Пасарел) 4:1
1:0 Николай Стоянов (12), 2:0 Мартин Тодоров (30 – дузпа), 2:1 Николай Стоянов (57 – дузпа), 3:1 Кристиян Петров (82), 4:1 Мартин Тодоров (85)

Витоша (Бистрица) – Спарта 7:1
2:0 Димитър Кръстев (6, 19), 3:0 Валери Пендезов (50 – дупа), 4:0 Даниел Пеев (65), 4:1 Николай Христозов (73 – автогол), 5:1 Николай Христозов (75), 7:1 Денимир Пасхалис (80, 83)

Младост 2015 – Железница 2:8
0:1 Митко Вучков, 0:2 Владислав Шумантов (16 – дузпа), 1:2 Даниел Цветков (20), 1:3 Захари Младенов (22), 1:4 Димитър Шаламанов (31), 1:5 Митко Вучков (47), 1:7 Захари Младенов (75, 79), 2:8 Мариан Славков (84)

Академик – Обеля 3:5
0:1 Христо Димитров (3), 0:2 Марио Тареин (12), 1:2 Борис Йорданов (18), 1:3 Марио Тареин (28), 2:3 Борис Йорданов (29), 2:4 Пол Теодолу (42), 2:5 Кристиян Филипов (51), 3:5 Йордан Николов (65)

Урвич (Панчарево) – Гранит (Владая) 0:3
Кристиян Фурнаджиев (21), Диян Райков (69), Мариос Томопулос (76)

Орловец (Кокаляне) – Люлин 0:0

 

КЛАСАЦИЯ

Захари Младенов (Железница) – 24
Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 17

Анатоли Тодоров (Гранит Владая) и Димитър Шаламанов (Железница) – 15

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) и Марио Геров (Младост 2015) – 13
Теодор Тодоров (Гранит Владая) -12

Валентин Ванов (Люлин) и Йордан Николов (Академик) – 11

Георги Пеев (Витоша Бистрица), Христо Димитров (Обеля) и Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 9
Ангел Кюмюрджиев (Железница), Кристиян Филипов, Марио Томопулос (ФК 13 и Гранит Владая) – 8

Адриян Нанков и Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел) – 7

Александър Кюркчиев и Владислав Шумантов (Железница) – 6

Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Иван Николов (Обеля), Кристиян Матев и Николай Гуцалов (ФК 13) – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

ОФГ – ИЗТОК, 15-и кръг

ОФК Елин Пелин – Спортист (Нови хан) 1:0
Александър Петров (17)

Пирдоп – Левски 2007 (Долна баня) 0:6
Румен Патъров – 2, Георги Георгиев, Венцислав Димитров, Стоян Кьосев, Александър Богоев

Бенковски (Костенец) – Ракитин (Трудовец) 2:2
1:0 Георги Костов (23), 2:0 Веселин Гелев (29), 2:1 Васил Георгиев (75), 2:2 Красимир Алипиев (75)

Рилец (Говедарци) – Звездец (Горна Малина) 2:0
Васил Драганов (23), Николай Ненков (26)

Мътивир (Ихтиман) – Мирково 3:0 (служебно)

Левски 1923 (Елин Пелин) почива

 

16-и кръг:

Звездец (Горна Малина) – Левски 1923 (Елин Пелин) 5:2
Димитър Енчев – 3, Георги Бачев, Иван Цветанов – за домакините; Георги Тодоров – 2, за гостите

Ракитин (Трудовец) – Пирдоп 7:0
Неделин Костадинов – 2, Красимир Алипиев – 2, Райко Влъчков – 2, Николай Йотов

Левски 2007 (Долна баня) – Мътивир (Ихтиман) 2:0
Димитър Христов, Георги Митев

Мирково – Рилец (Говедарци) 0:3 (служебно)

Спортист (Нови хан) – Бенковски (Костенец) 0:2
Васил Леков (63), Димитър Видулов (87 – автогол)

ОФК Елин Пелин почива

 

КЛАСАЦИЯ

Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 8
Красимир Вардаров (Рилец) – 6

Асен Вутев (Спортист Нови хан), Георги Тодоров (Левски Елин Пелин) и Васил Василев (Бенковски) – 5
Александър Иванов (Звездец Горна Малина), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина) и Асен Симеонов (Мътивир) – 4
Найден Миладинов (Мътивир), Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 3
Никола Ингилизов (Мирково) – 2 и др.

 

ОФГ – ЗАПАД, 12 – и кръг:

Спортист 2006 (Драговищица) – Драгоман 1:2
1:0 Здравко Милев (68), 1:1 Димитър Алексиев (90+2), 1:2 Васил Борисов (90+3)

Ком 98 (Годеч) – Торнадо (Безден) 3:2 (прекратен в 67-ата минута заради побой над съдиите, сл. рез. 6:0)
0:1 Димитър Милушев (5), 1:1 Младен Гергинов (16), 2:1 Пламен Пенев (22), 2:2 Марио Велинов (48), 3:2 Пламен Пенев (52)

Искър 2005 (г. Лакатник) – Козаро (Скравена) 7:3
1:0 Георги Иванов (4), 2:0 Александър Лозанов (24), 2:1 Тодор Димов (27), 3:1 Николай Гаджалов (44), 4:1 Калоян Зарков (55), 4:2 Тодор Димов (57), 5:2 Методи Цветанов (57), 5:3 Тодор Димов (82), 7:3 Калоян Зарков (87, 90)

Петърч – Зенит (Церово) 5:0 (мачът е прекратен в 40-ата минута, след като гостите остават с 6 играчи, сл. рез. 8:0)
Пресиян Първанов (6), Венцислав Марков (15), Анатолий Зарков (22, 34), Атанас Михайлов (23)

ОФК Костинброд 2012 – Правец 4:3
0:1 Денислав Луканов (8), 2:1 Георги Иванов (9 – дузпа, 11), 2:2 Христо Василев (35), 2:3 Теодор Бочев (48), 3:3 Георги Иванов (58), 4:3 Мартин Стоев (66)

13-и кръг:

Правец – Петърч 10:1
Ангел Костадинов – 5, Христо Василев – 2, Теодор Бочев – 2, Мартин Методиев; Тихомир Сълов (55)

Козаро (Скравена) – Спортист 2006 (Драговищица) 1:0
Радослав Зарев (56)

Драгоман – ОФК Костинброд 2012 1:1
0:1 Сашо Александров (27), 1:1 Васил Борисов (57)

Торнадо (Безден) – Искър 2005 (г. Лакатник) 2:1
Л. Ценов (10), 1:1 Методи Цветанов (35), 2:1 Д. Милушев (75)

Зенит (Церово) – Ком 98 (Годеч) 2:4
0:1 Илиян Рангелов (10), 1:1 Петьо Георгиев (13), 1:3 Илиян Рангелов (28, 57), 2:3 Пламен Петров (63), 2:4 Иво Костадинов (67)

 

КЛАСАЦИЯ

Цветослав Димитров (Драгоман) и Георги Иванов (Костинброд) – 12
Мариян Ч. Китанов (Драгоман)  – 8
Иван Касапов (Правец), Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 6
Тео Баев (Годеч), Роберто Соколов (Драгоман), Ангел Костадинов (Правец), Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 5
Диян Петров (Правец) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Валери Данов, Калоян Зарков (Искър Лакатник), Тодор Димов (Козаро) –  3 и др.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4