Дербитата са в Драгоман и Филиповци, интересно ще бъде и в Житен (ПРОГРАМА)

Дербитата са в Драгоман и Филиповци, интересно ще бъде и в Житен (ПРОГРАМА)

АОГ – СЕВЕР, 19-и кръг

 

БАНКЯ 2009 /Банкя/ – ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/
Почива: МРАМОР /Мрамор/
ЖИТЕН /Житен/ – НАДЕЖДА /Доброславци/ Стоян Арсов (Съдия); Антоанета Панчева (Асистент 1); Иван Апостолов (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Пламен Коцев (Делегат);
СОКОЛ /Негован/ – ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/ Георги Спасов (Съдия); Исмет Юсеин (Асистент 1); Стефан Пелев (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Тихомир Иванов (Делегат);
ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ – КРЕМИКОВЦИ /София/ Юлиан Бренов (Съдия); Георги Каратопраклиев (Асистент 1); Стефан Кръстев (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Пандо Кобуров (Делегат);
Зенит /Филиповци/ – ЛЕВСКИ /Чепинци/ Иво Андреев (Съдия); Мартин Венев (Асистент 1); Петър Митрев (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Стоян Алексиев (Делегат);
ВИХЪР /Требич/ – СПАРТАК – 1933 /Подгумер/ Димитрина Милкова (Съдия); Дориета Вълева (Асистент 1); Анет Радулова (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Николай Кънчев (Делегат);

 

АОГ – ЮГ, 16-и кръг

АКАДЕМИК 1947 /София/ – ОБЕЛЯ /София/ Едуард Мечикян (Съдия); Мартин Начов (Асистент 1); Атанас Иванов (Асистент 2);
07.04.2019 14:30 Георги Лалев (Делегат);
ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ – Спарта /София/ Тенчо Гошев (Съдия); Петър Гешев (Асистент 1); Петър Тошев (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Борислав Ангелов (Делегат);
МЛАДОСТ 2015 /София/ – ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ Мартин Марков (Съдия); Мартин Михайлов (Асистент 1); Мартин Станчев (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Николай Младенов (Делегат);
Футбол клуб 13 /София/ – УРВИЧ 1960 /Пасарел/ Вангел Вангелов (Съдия); Михаил Гигов (Асистент 1); Николай Наумов (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Милен Димитров (Делегат);
УРВИЧ /Панчарево/ – ГРАНИТ /Владая/ Иво Ценов (Съдия); Александър Събев (Асистент 1); Иван Радославов (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Александър Русинов (Делегат);
ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ – ЛЮЛИН /София/ Мурад Адем (Съдия); Любослав Танев (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);
07.04.2019 17:00 Пламен Георгиев (Делегат);

 

ОФГ – ИЗТОК, 16-и кръг

XVI кръг

6 април 2019, събота, 11:30 ч:

Звездец (Горна Малина) – Левски 1923 (Елин Пелин)

6 април 2019, събота, 16:00 ч:

Ракитин (Трудовец) – Пирдоп

7 април 2019, неделя, 11:30 ч:

Левски 2007 (Долна баня) – Мътивир (Ихтиман)

Мирково – Рилец (Говедарци)

7 април 2019, неделя, 16:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Бенковски (Костенец)

ОФК Елин Пелин почива

 

ОФГ – ЗАПАД, 13 – и кръг

6 април 2019, събота, 11:30 ч:

Правец – Петърч

6 април 2019, събота, 16:00 ч:

Козаро (Скравена) – Спортист 2006 (Драговищица)

Драгоман – ОФК Костинброд 2012

Торнадо (Безден) – Искър 2005 (г. Лакатник)

7 април 2019, неделя, 11:30 ч:

Зенит (Церово) – Ком 98 (Годеч)

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4