Дерби ни чака в Пасарел, интересно ще бъде и в Мрамор (ПРОГРАМА)

Дерби ни чака в Пасарел, интересно ще бъде и в Мрамор (ПРОГРАМА)

АОГ – СЕВЕР, 18-И КРЪГ:

Почива: СПАРТАК – 1933 /Подгумер/
ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/ – ВИХЪР /Требич/ 0:3 служебно
ЛЕВСКИ /Чепинци/ – БАНКЯ 2009 /Банкя/ Валентин Стефанов (Съдия); Янко Запрянов (Асистент 1); Емилиян Гулев (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Борислав Руйчев (Делегат);
КРЕМИКОВЦИ /София/ – Зенит /Филиповци/ Едуард Мечикян (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Боян Станчев (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Жоро Мачкански (Делегат);
ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/ – ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ Геро Писков (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Димитър Добромиров (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Ивайло Атанасов (Делегат);
НАДЕЖДА /Доброславци/ – СОКОЛ /Негован/ Николай Пакарджиков (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Петър Гешев (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Живко Иванов (Делегат);
МРАМОР /Мрамор/ – ЖИТЕН /Житен/ Александър Вангелов (Съдия); Борис Ненов (Асистент 1); Никола Десиславов (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Пандо Кобуров (Делегат);

АОГ – ЮГ, 15- И КРЪГ

ГРАНИТ /Владая/ – АКАДЕМИК 1947 /София/ Любомир Инджев (Съдия); Марин Бонев (Асистент 1); Радослав Димитров (Асистент 2);
30.03.2019 16:00 Йордан Александров (Делегат);
ЛЮЛИН /София/ – ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ Илия Тончев (Съдия); Георги Петров (Асистент 1); Димитър Зафиров (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Николай Петров (Делегат);
ОБЕЛЯ /София/ – ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ Александър Денев (Съдия); Стефан Пелев (Асистент 1); Стефан Кръстев (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Адриан Петров (Делегат);
УРВИЧ 1960 /Пасарел/ – УРВИЧ /Панчарево/ Любомир Вушовски (Съдия); Дарин Иванов (Асистент 1); Антонио Костадинов (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Пламен Тотев (Делегат);
ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ – Футбол клуб 13 /София/ Мирослав Кузманов (Съдия); Радостин Бодуров (Асистент 1); Мартин Русев (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Александър Русинов (Делегат);
Спарта /София/ – МЛАДОСТ 2015 /София/ Мишел Милчев (Съдия); Атанас Иванов (Асистент 1); Петър Тошев (Асистент 2);
31.03.2019 16:00 Любка Мадева (Делегат);

ОГ – СОФИЯ – ИЗТОК

XV кръг

30 март 2019, събота, 11:00 ч:

ОФК Елин Пелин – Спортист (Нови хан)

30 март 2019, събота, 15:00 ч:

Пирдоп – Левски 2007 (Долна баня)

Бенковски (Костенец) – Ракитин (Трудовец)

31 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Рилец (Говедарци) – Звездец (Горна Малина)

Мътивир (Ихтиман) – Мирково

Левски 1923 (Елин Пелин) почива

 

ОГ – СОФИЯ – ЗАПАД

XI кръг

30 март 2019, събота, 11:30 ч:

Спортист 2006 (Драговищица) – Драгоман

30 март 2019, събота, 15:00 ч:

Ком 98 (Годеч) – Торнадо (Безден)

31 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Искър 2005 (г. Лакатник) – Козаро (Скравена)

Петърч – Зенит (Церово)

ОФК Костинброд 2012 – Правец