Бивши национали вкараха за Люлин и Витоша, Стоичков заби хеттрик за Урвич Панчарево (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

Бивши национали вкараха за Люлин и Витоша, Стоичков заби хеттрик за Урвич Панчарево (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

АОГ – СЕВЕР
17-и кръг:
Житен – почива
Спартак – Подгумер – Изтребител 3:0 (служебно)

Сокол (Негован) – Мрамор 3:2
1:0 Теодор Йорданов (20), 2:0 Богомил Богомилов (21), 2:1 Георги Стоилов (50), 3:1 Светослав Благоев (81), 3:2 Кристиян Кръстанов (89)

Въстаник – Надежда (Доброславци) 3:1
0:1 Даниел Василев (5), 1:1 Руслан Нацев (56 – дузпа), 2:1 Теодор Тодоров (70), 3:1 Кирчо Фотев (84)

Зенит (Филиповци) – Локомотив 2016 1:1
1:0 Адриан Христов (50), 1:1 Васил Адов (65)

Банкя – Кремиковци 5:4
1:0 Кирил  Дръндев (8), 2:0 Росен Ангелов (16), 3:0 Кирил Дръндев (19), 3:2 Денислав Младенов (25, 56), 3:3 Никола Галчев (73), 4:2 Иван Георгиев (74), 5:3 Асен Богданов (77), 5:4 Никола Галчев (85)

Вихър Требич – Левски (Чепинци) 0:3
Антон Василев (48, 82), Йордан Пешев (64)

КЛАСАЦИЯ

Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 18
Антон Василев (Левски Чепинци) – 16
Росен Йорданов (Сокол Негован) – 12
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер) и Адриан Христов (Зенит Филиповци) – 10
Николай Георгиев (Спартак) и Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 9
Неделиан Костадинов (Локомотив 2016), Николай Кънчев (Вихър Требич) и Георги Стоилов (Мрамор) – 8
Галин Богданов, Филип Филипов (Житен), Калоян Караджинов (Спартак) – 7
Свилен Спасов (Зенит Филиповци)  – 6

Янко Димов  – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци) и Стефан Павлов и Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован) – 4
Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Любомир Любенов, Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Георги Иванов (Житен), Никола Димитров (Локо 2016), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

 

КЛАСИРАНЕ – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
14-и кръг:

Витоша (Бистрица) – Младост 2015 5:3
1:0 Николай Христозов (26), 1:1 Марио Геров (33), 3:1 Димитър Кръстев (39, 62), 4:1 Константин Николов (82), 4:3 Даниел Цветков (84, 86), 5:3 Антонио Ташков (90)

ФК 13 – Спарта 0:4
Стилян Горанов (45), Константин Граматиков (54), Росен Кирилов (89, 90+2)

Урвич (Панчарево) – Железница 3:4
0:1 Анатоли Банков (35), 0:2 Димитър Шаламанов (41), 1:2 Стефан Стоичков (43), 1:3 Захари Младенов (52), 1:4 Виктор Младенов (56), 3:4 Стефан Стоичков (59, 87)

Академик – Урвич (Долни Пасарел) 1:2
0:1 Александър Господинов (37), 0:2 Даниел Димчев (86), 1:2 Павел Деспов (90 – дузпа)

Орловец (Кокаляне) – Гранит (Владая) 0:0

Люлин – Обеля 2:3
1:0 Станислав Ангелов (12 – дузпа), 1:1 Славчо Теодосиев (18 – дузпа), 1:2 Христо Димитров (24), 1:3 Никола Люцканов (48 – автогол), 2:3 Станислав Ангелов (57 – дузпа)

 

КЛАСАЦИЯ:

Захари Младенов (Железница) – 18

Анатоли Тодоров (Гранит Владая) и Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 15

Димитър Шаламанов  (Железница) – 14

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) и Марио Геров (Младост 2015) – 13
Теодор Тодоров (Гранит Владая) -12

Валентин Ванов (Люлин) – 11

Йордан Николов (Академик) – 10

Георги Пеев (Витоша Бистрица)  и Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 9

Адриян Нанков и Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Кристиян Филипов и Христо Димитров (Обеля) – 7

Марио Томопулос (ФК 13), Ангел Кюмюрджиев и Александър Кюркчиев (Железница) – 6

Владислав Шумантов, Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Иван Николов (Обеля), Кристиян Матев (ФК 13) и Николай Гуцалов – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица) – 3 и др.

 

КЛАСИРАНЕ – ТУК!

 

ОГ – СОФИЯ, ИЗТОК

XIV кръг

Ракитин (Трудовец) – ОФК Елин Пелин 0:1
Йоан Йорданов (18)

Левски 2007 (Долна баня) – Бенковски (Костенец) 0:2
Светослав Котларов (83), Георги Костов (88)

Звездец (Горна Малина) – Мътивир (Ихтиман) 2:0
Димитър Йорданов (38 – дузпа, 64)

Мирково – Пирдоп 1:0
Иван Спасов (18)

Левски 1923 (Елин Пелин) – Рилец (Говедарци) 1:6
1:0 Павел Петров (1), 1:1 Николай Ненков (19), 1:2 Васил Драганов (37), 1:3 Йордан Николов (53), 1:4 Васил Драганов (58), 1:5 Николай Ненков (66), 1:6 Красимир Вардаров (88)

Спортист (Нови хан) почива

КЛАСАЦИЯ

Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 8
Красимир Вардаров (Рилец) – 6

Асен Вутев (Спортист Нови хан) и Васил Василев (Бенковски) – 5
Александър Иванов (Звездец Горна Малина), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина) и Асен Симеонов (Мътивир) – 4
Найден Миладинов (Мътивир), Георги Тодоров (Левски) и Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 3
Никола Ингилизов (Мирково) – 2 и др.

 

 

КЛАСИРАНЕ – ТУК!

 

ОГ – СОФИЯ, ЗАПАД

X кръг

Правец – Спортист 2006 (Драговищица) 2:0
Иван Касапов (39), Ангел Костадинов (42)

Козаро (Скравена) – Драгоман (в Ботевград, ст. “Герена”) 2:1
0:1 Ангел Нацков (8), 2:1 Радослав Зарев (10, 69)

Торнадо (Безден) – Петърч (в кв. “Маслово”, Костинброд)  2:1
1:0 Георги Борисов (4), 1:1 Марио Стоянов (30), 2:1 Любомир Райков (48)

Зенит (Церово) – ОФК Костинброд 2012 (в Гара Бов) 2:7
0:1 Владислав Мицев (2), 0:2 Иван Здравков (18), 0:3 Георги Тодоров (21), 0:4 Пламен Василев (32), 1:4 Мартин Богданов (35), 2:4 Илиян Милчов (49), 2:5 Пламен Василев (56), 2:6 Цветомир Тодоров (71), 2:7 Георги Иванов (81)

Искър 2005 (г. Лакатник) – Ком 98 (Годеч) 1:4
0:1 Иво Костадинов (33), 0:3 Антонио Стоименов (39, 49 – дузпа), 1:3 Цветелин Дончев (79 – дузпа), 1:4 Антонио Стоименов (82)

КЛАСАЦИЯ

Цветослав Димитров (Драгоман) – 12
Георги Иванов (Костинброд) – 9
Мариян Ч. Китанов (Драгоман)  – 8
Иван Касапов – 6
Тео Баев (Годеч), Роберто Соколов (Драгоман) и Здравко Милев (Спортист Драговищица), Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 5
Диян Петров (Правец) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Валери Данов –  3 и др.

 

 

КЛАСИРАНЕ – ТУК!