Дербито на столичната група е в Чепинци, интересно ще бъде и в Железница

Дербито на столичната група е в Чепинци, интересно ще бъде и в Железница

 

АОГ – СЕВЕР

16 кръг – 17.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Изтребител-Иваняне отказал се от участие
Левски-Чепинци Спартак-1933 /Подгумер/
Кремиковци Вихър /Требич/
Локомотив-2016 /София/ Банкя 2009
Надежда /Доброславци/ Зенит-Филиповци
Мрамор Въстаник 26 /Войнег./
Житен Сокол /Негован/

Съдийските наряди:

Почива: ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/
ЛЕВСКИ /Чепинци/ – СПАРТАК – 1933 /Подгумер/ Вангел Вангелов (Съдия); Красимир Миланов (Асистент 1); Георги Великов (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Пандо Кобуров (Делегат);
КРЕМИКОВЦИ /София/ – ВИХЪР /Требич/ Мурад Адем (Съдия); Димитър Влъчков (Асистент 1); Боян Станчев (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Илияна Богданова (Делегат);
ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/ – БАНКЯ 2009 /Банкя/ Валентин Стефанов (Съдия); Петър Гешев (Асистент 1); Атанас Иванов (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Илиян Младенов (Делегат);
НАДЕЖДА /Доброславци/ – Зенит /Филиповци/ Петър Григоров (Съдия); Асен Крумов (Асистент 1); Станислав Станев (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Александър Русинов (Делегат);
МРАМОР /Мрамор/ – ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ Илия Тончев (Съдия); Арлинд Субаши (Асистент 1); Мартин Станчев (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Тодор Велков (Делегат);
ЖИТЕН /Житен/ – СОКОЛ /Негован/ Васил Минев (Съдия); Олег Панайотов (Асистент 1); Исмет Юсеин (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Стефан Джавков (Делегат);

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЮГ

13 кръг – 17.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Обеля Витоша-Бистрица на ст. в Бистрица
Гранит Владая Люлин
Урвич 1960 Орловец-2015
Железница Академик 1947
Спарта Урвич 16:30
Младост 2015 Футбол клуб 13

Съдийските наряди:

ОБЕЛЯ /София/ – ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ Александър Денев (Съдия); Александър Събев (Асистент 1); Иван Радославов (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Никола Маджаров (Делегат);
ГРАНИТ /Владая/ – ЛЮЛИН /София/ Стоян Арсов (Съдия); Станислав Груев (Асистент 1); Янко Запрянов (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Асен Александров (Делегат);
УРВИЧ 1960 /Пасарел/ – ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ Любомир Инджев (Съдия); Димитър Зафиров (Асистент 1); Радослав Димитров (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Николай Кънчев (Делегат);
ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ – АКАДЕМИК 1947 /София/ Любомир Вушовски (Съдия); Димитър Добромиров (Асистент 1); Юлиан Тодоров (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Пламен Коцев (Делегат);
МЛАДОСТ 2015 /София/ – Футбол клуб 13 /София/ Методи Методиев (Съдия); Андрей Горанов (Асистент 1); Георги Каратопраклиев (Асистент 2);
17.03.2019 16:00 Петър Колев (Делегат);
Спарта /София/ – УРВИЧ /Панчарево/ Николай Пакарджиков (Съдия); Светлин Симеонов (Асистент 1); Стефан Пелев (Асистент 2);
17.03.2019 16:30 Красимир Горанов (Делегат);

 

 

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

 

XIII кръг

16 март 2019, събота, 11:00 ч:

ОФК Елин Пелин – Левски 2007 (Долна баня)

16 март 2019, събота, 15:00 ч:

Пирдоп – Звездец (Горна Малина)

Бенковски (Костенец) – Мирково

17 март 2019, неделя, 11:30 ч:

Мътивир (Ихтиман) – Левски 1923 (Елин Пелин)

17 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Ракитин (Трудовец)

Рилец (Говедарци) почива

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!