Миланов от Подгумер и Младенов от Железница с крачка към върха при голмайсторите в столичните АОГ

Миланов от Подгумер и Младенов от Железница с крачка към върха при голмайсторите в столичните АОГ

АОГ – Север, 14-и кръг:

Мрамор – Банкя 2:0
Юлиян Паунов (26), Никола Тодоров (28)

Локомотив 2016 – Спартак (Подгумер) 0:0

Житен – Зенит (Филиповци) 1:2
0:1 Адриан Христов (30), 1:1 Николай Катранджиев (45), 1:2 Адриан Христов (75)

Кремиковци – Изтребител (Иваняне) 8:0
Петко Петков (9), Ивайло Тончев (32, 44), Любомир Стойков (70, 71, 84), Стефан Иванов (60), Нако Иванов (82).

Надежда(Доброславци) II – Вихър (Требич) 1:2
1:0 Георги Александров (6), 1:2 Николай Кънчев (24, 26)

Левски (Чепинци) – почива

15-и кръг:

Сокол (Негован) – почива

Въстаник (Войнеговци) – Житен 0:0

Зенит (Филиповци)-Мрамор 1:1
0:1 Георги Стоилов (62), 1:1 Адриан Христов (64)

Банкя – Надежда (Доброславци) 2:1
2:0 Кирил Дръндев (29, 37), 2:1 Даниел Николов (40)

Спартак (Подгумер) – Кремиковци 6:0
Методи Миланов (5, 52), Валентин Христов (20), Стоил Кръстев (22), Димитър Ялъмов (55), Николай Георгиев (69)

Вихър (Требич) – Локомотив 2016 2:0
Станчо Йовчев (24), Николай Кънчев (54)

Изтребител (Иваняне) – Левски (Чепинци)
0:3 (служебно)

КЛАСАЦИЯ

Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 17
Антон Василев (Левски Чепинци) – 14
Росен Йорданов (Сокол Негован) – 12
Димитър Ялъмов (Спартак Подгумер) – 10
Николай Георгиев (Спартак) – 9
Неделиан Костадинов (Локомотив 2016), Николай Кънчев (Вихър Требич) и Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 8
Галин Богданов и Адриан Христов (Зенит Филиповци), Филип Филипов (Житен), Георги Стоилов (Мрамор) – 7
Свилен Спасов (Зенит Филиповци)  – 6

Янко Димов и Калоян Караджинов (Спартак) – 5

Ивелино Иванов (Надежда Доброславци) и Стефан Павлов (Въстаник Войнеговци) – 4
Руслан Нацев и Кристиян Стефанов (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован), Любомир Любенов, Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци), Георги Иванов (Житен), Николай Пирсафов (Надежда Доброславци) – 3 и др.

 

 

АОГ – ЮГ, 12-и кръг

Витоша (Бистрица) – ФК 13 6:0
Димитър Кръстев (12, 15), Даниел Пеев (39), Чавдар Атанасов (49), Роберт Бараков (58), Георги Пеев (90)

Урвич (Панчарево) – Младост 2015 1:1
0:1 Марио Геров (11), 1:1 Васил Груев (87)Академик-Спарта 6:1
1:0 Йордан Николов (15), 2:0 Борис Йорданов (18), 2:1 Виктор Маджаров (20), 3:1 Йордан Николов (27), 4:1 Веселин Йовев (72), 5:1 Калоян Вукадинов (81), 6:1 Никола Манолов (85)
Орловец – Железница 1:6
Петър Станев – за домакините; Захари Младенов – 4,  Ангел Кюмюрджиев, Виктор Младенов

Люлин – Урвич (Долни Пасарел) 2:2

1:0 Пламен Готев (41), 1:1 Александър Господинов (45), 2:1 Васил Василев (61-дузпа), 2:2 Даниел Димчев (81)
Обеля – Гранит (Владая) 0:1
Теодор Тодоров (36)
КЛАСАЦИЯ:
Анатоли Тодоров (Гранит Владая) и Захари Младенов (Железница)  – 15
Люцкан Люцканов (Гранит Владая) и Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 13
Димитър Шаламанов  (Железница), Марио Геров (Младост 2015) -12

Валентин Ванов (Люлин) – 11

Теодор Тодоров (Гранит Владая) и Йордан Николов (Академик) – 10

Георги Пеев (Витоша Бистрица)  – 9Адриян Нанков, Александър Господинов и Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Кристиян Филипов (Обеля) – 7

Христо Димитров (Обеля), Марио Томопулос (ФК 13), Ангел Кюмюрджиев и Александър Кюркчиев (Железница) – 6

Владислав Шумантов, Красимир Стойков (Витоша Бистрица), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5

Иван Николов (Обеля) и Николай Гуцалов – 4
Румен Горанов (Витоша Бистрица), Кристиян Матев (ФК 13) – 3 и др.

УТРЕ ОЧАКВАЙТЕ СТРЕЛЦИТЕ И В ОФГ – ИЗТОК!

About Author