Вижте кои са дербитата през уикенда в софийските групи! Ето и съдийските наряди!

Вижте кои са дербитата през уикенда в софийските групи! Ето и съдийските наряди!

АОГ-СЕВЕР

15 кръг – 10.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Сокол /Негован/ Почива
Въстаник 26 /Войнег./ Житен 15:00
Зенит-Филиповци Мрамор 15:00
Банкя 2009 Надежда /Доброславци/ 14:00
Вихър /Требич/ Локомотив-2016 /София/
Спартак-1933 /Подгумер/ Кремиковци
Изтребител-Иваняне Левски-Чепинци 0:3 (служебно)

 

Съдийски наряди:

БАНКЯ 2009 /Банкя/ – НАДЕЖДА /Доброславци/ Методи Методиев (Съдия); Любомир Инджев (Асистент 1); Димитър Зафиров (Асистент 2);
10.03.2019 14:00 Йордан Александров (Делегат);
ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ – ЖИТЕН /Житен/
10.03.2019 15:00
Зенит /Филиповци/ – МРАМОР /Мрамор/ Васимир Ел-Хатиб (Съдия); Павлин Михайлов (Асистент 1); Станислав Станев (Асистент 2);
10.03.2019 15:00 Младен Благоев (Делегат);
ВИХЪР /Требич/ – ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/ Любомир Инджев (Съдия); Методи Методиев (Асистент 1); Димитър Зафиров (Асистент 2);
10.03.2019 16:00 Рашко Иванов (Делегат);
СПАРТАК – 1933 /Подгумер/ – КРЕМИКОВЦИ /София/ Николай Пакарджиков (Съдия); Мартин Начов (Асистент 1); Михаил Гигов (Асистент 2);
10.03.2019 16:00 Атанас Цанов (Делегат);

АОГ – ЮГ

 

12 кръг – 10.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Витоша-Бистрица  Футбол клуб 13 15:30, ст. Бистрица
 Урвич (Панчарево)  Младост 2015 15:30
 Академик 1947 Спарта 6:1
 Орловец-2015  Железница
 Люлин  Урвич 1960
 Обеля  Гранит Владая

Съдийски наряди:

АКАДЕМИК 1947 /София/ – Спарта /София/ Светослав Михайлов (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Антоанета Панчева (Асистент 2);
09.03.2019 16:00 Мартин Стоименов (Делегат);
ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ – Футбол клуб 13 /София/ Тихомир Алексов (Съдия); Красимир Миланов (Асистент 1); Георги Минев (Асистент 2);
10.03.2019 15:30 Стефан Колев (Делегат);
УРВИЧ /Панчарево/ – МЛАДОСТ 2015 /София/ Тенчо Гошев (Съдия); Петър Гешев (Асистент 1); Александър Събев (Асистент 2);
10.03.2019 15:30 Адриян Петров (Делегат);
ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ – ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ Георги Андреев (Съдия); Димитър Влъчков (Асистент 1); Антонио Костадинов (Асистент 2);
10.03.2019 16:00 Тихомир Иванов (Делегат);
ЛЮЛИН /София/ – УРВИЧ 1960 /Пасарел/ Георги Спасов (Съдия); Станислав Груев (Асистент 1); Радостин Бодуров (Асистент 2);
10.03.2019 16:00 Марио Калпушков (Делегат);
ОБЕЛЯ /София/ – ГРАНИТ /Владая/ Ивайло Ненков (Съдия); Димитър Добромиров (Асистент 1); Емилиян Гулев (Асистент 2);
10.03.2019 16:00 Пандо Кобуров (Делегат);

 

ОГ София

2018/19

ИЗТОЧНА ГРУПА

XII кръг

9 март 2019, събота, 15:00 ч:

Мирково – ОФК Елин Пелин

Звездец (Горна Малина) – Бенковски (Костенец)

на неутрален терен: *

Левски 1923 (Елин Пелин) – Пирдоп

10 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Левски 2007 (Долна баня) – Спортист (Нови хан)

Рилец (Говедарци) – Мътивир (Ихтиман)

Ракитин (Трудовец) почива


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4