Първо във “Витоша нюз”: Програмата за ОГ – Изток

Първо във “Витоша нюз”: Програмата за ОГ – Изток

ОГ София

2018/19

ИЗТОЧНА ГРУПА

XII кръг

9 март 2019, събота, 15:00 ч:

Мирково – ОФК Елин Пелин

Звездец (Горна Малина) – Бенковски (Костенец)

на неутрален терен: *

Левски 1923 (Елин Пелин) – Пирдоп

10 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Левски 2007 (Долна баня) – Спортист (Нови хан)

Рилец (Говедарци) – Мътивир (Ихтиман)

Ракитин (Трудовец) почива

 

XIII кръг

16 март 2019, събота, 11:00 ч:

ОФК Елин Пелин – Левски 2007 (Долна баня)

16 март 2019, събота, 15:00 ч:

Пирдоп – Звездец (Горна Малина)

Бенковски (Костенец) – Мирково

17 март 2019, неделя, 11:30 ч:

Мътивир (Ихтиман) – Левски 1923 (Елин Пелин)

17 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Ракитин (Трудовец)

Рилец (Говедарци) почива

 

XIV кръг

23 март 2019, събота, 15:00 ч:

Ракитин (Трудовец) – ОФК Елин Пелин

Левски 2007 (Долна баня) – Бенковски (Костенец)

Звездец (Горна Малина) – Мътивир (Ихтиман)

24 март 2019, неделя, 11:00 ч:

Мирково – Пирдоп

24 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Левски 1923 (Елин Пелин) – Рилец (Говедарци)

Спортист (Нови хан) почива

 

XV кръг

30 март 2019, събота, 11:00 ч:

ОФК Елин Пелин – Спортист (Нови хан)

30 март 2019, събота, 15:00 ч:

Пирдоп – Левски 2007 (Долна баня)

Бенковски (Костенец) – Ракитин (Трудовец)

31 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Рилец (Говедарци) – Звездец (Горна Малина)

Мътивир (Ихтиман) – Мирково

Левски 1923 (Елин Пелин) почива

 

XVI кръг

6 април 2019, събота, 11:30 ч:

Звездец (Горна Малина) – Левски 1923 (Елин Пелин)

6 април 2019, събота, 16:00 ч:

Ракитин (Трудовец) – Пирдоп

7 април 2019, неделя, 11:30 ч:

Левски 2007 (Долна баня) – Мътивир (Ихтиман)

Мирково – Рилец (Говедарци)

7 април 2019, неделя, 16:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Бенковски (Костенец)

ОФК Елин Пелин почива

 

XVII кръг

13 април 2019, събота, 16:00 ч:

Мътивир (Ихтиман) – Ракитин (Трудовец)

Пирдоп – Спортист (Нови хан)

Бенковски (Костенец) – ОФК Елин Пелин

14 април 2019, неделя, 16:00 ч:

Левски 1923 (Елин Пелин) – Мирково

Рилец (Говедарци) – Левски 2007 (Долна баня)

Звездец (Горна Малина) почива

 

XVIII кръг

20 април 2019, събота, 11:30 ч:

ОФК Елин Пелин – Пирдоп

20 април 2019, събота, 16:00 ч:

Ракитин (Трудовец) – Рилец (Говедарци)

21 април 2019, неделя, 11:30 ч:

Левски 2007 (Долна баня) – Левски 1923 (Елин Пелин)

Мирково – Звездец (Горна Малина)

21 април 2019, неделя, 16:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Мътивир (Ихтиман)

Бенковски (Костенец) почива

 

XIX кръг

4 май 2019, събота, 11:30 ч:

Левски 1923 (Елин Пелин) – Ракитин (Трудовец)

4 май 2019, събота, 17:00 ч:

Звездец (Горна Малина) – Левски 2007 (Долна баня)

Пирдоп – Бенковски (Костенец)

5 май 2019, неделя, 11:30 ч:

Рилец (Говедарци) – Спортист (Нови хан)

5 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Мътивир (Ихтиман) – ОФК Елин Пелин

Мирково почива

 

XX кръг

11 май 2019, събота, 11:30 ч:

Ракитин (Трудовец) – Звездец (Горна Малина)

11 май 2019, събота, 17:00 ч:

Бенковски (Костенец) – Мътивир (Ихтиман)

ОФК Елин Пелин – Рилец (Говедарци)

Левски 2007 (Долна баня) – Мирково

12 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Левски 1923 (Елин Пелин)

Пирдоп почива

 

XXI кръг

18 май 2019, събота, 17:00 ч:

Мирково – Ракитин (Трудовец)

Левски 1923 (Елин Пелин) – ОФК Елин Пелин

Рилец (Говедарци) – Бенковски (Костенец)

Мътивир (Ихтиман) – Пирдоп

19 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Звездец (Горна Малина) – Спортист (Нови хан)

Левски 2007 (Долна баня) почива

 

XXII кръг

25 май 2019, събота, 17:00 ч:

Пирдоп – Рилец (Говедарци)

Бенковски (Костенец) – Левски 1923 (Елин Пелин)

ОФК Елин Пелин – Звездец (Горна Малина)

Ракитин (Трудовец) – Левски 2007 (Долна баня)

26 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Спортист (Нови хан) – Мирково

Мътивир (Ихтиман) почива

 

Заб.: ОС на БФС – София си запазва правото на промени в програмата