Ето я ПРОГРАМАТА на ОГ – Запад

Ето я ПРОГРАМАТА на ОГ – Запад

ОГ СОФИЯ-ЗАПАД

 

X кръг

23 март 2019, събота, 11:00 ч:

Правец – Спортист 2006 (Драговищица)

23 март 2019, събота, 15:00 ч:

Козаро (Скравена) – Драгоман

24 март 2019, неделя, 11:00 ч:

Торнадо (Безден) – Петърч

24 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Зенит (Церово) – ОФК Костинброд 2012

Искър 2005 (г. Лакатник) – Ком 98 (Годеч)

 

XI кръг

30 март 2019, събота, 11:30 ч:

Спортист 2006 (Драговищица) – Драгоман

30 март 2019, събота, 15:00 ч:

Ком 98 (Годеч) – Торнадо (Безден)

31 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Искър 2005 (г. Лакатник) – Козаро (Скравена)

Петърч – Зенит (Церово)

ОФК Костинброд 2012 – Правец

 

XII кръг

6 април 2019, събота, 11:30 ч:

Правец – Петърч

6 април 2019, събота, 16:00 ч:

Козаро (Скравена) – Спортист 2006 (Драговищица)

Драгоман – ОФК Костинброд 2012

Торнадо (Безден) – Искър 2005 (г. Лакатник)

7 април 2019, неделя, 11:30 ч:

Зенит (Церово) – Ком 98 (Годеч)

 

XIII кръг

13 април 2019, събота, 16:00 ч:

Ком 98 (Годеч) – Правец

ОФК Костинброд 2012 – Спортист 2006 (Драговищица)

14 април 2019, неделя, 11:30 ч:

Искър 2005 (г. Лакатник) – Зенит (Церово)

Петърч – Драгоман

14 април 2019, неделя, 16:00 ч:

Торнадо (Безден) – Козаро (Скравена)

 

XIV кръг

20 април 2019, събота, 11:30 ч:

Козаро (Скравена) – ОФК Костинброд 2012

Драгоман – Ком 98 (Годеч)

20 април 2019, събота, 16:00 ч:

Спортист 2006 (Драговищица) – Петърч

Правец – Искър 2005 (г. Лакатник)

21 април 2019, неделя, 16:00 ч:

Зенит (Церово) – Торнадо (Безден)

 

 

XV кръг

4 май 2019, събота, 11:30 ч:

Ком 98 (Годеч) – Спортист 2006 (Драговищица)

4 май 2019, събота, 17:00 ч:

Торнадо (Безден) – Правец

5 май 2019, неделя, 11:30 ч:

Зенит (Церово) – Козаро (Скравена)

5 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Искър 2005 (г. Лакатник) – Драгоман

Петърч – ОФК Костинброд 2012

 

 

XVI кръг

11 май 2019, събота, 17:00 ч:

Спортист 2006 (Драговищица) – Искър 2005 (г. Лакатник)

Драгоман – Торнадо (Безден)

Правец – Зенит (Церово)

12 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Козаро (Скравена) – Петърч

ОФК Костинброд 2012 – Ком 98 (Годеч)

 

 

XVII кръг

18 май 2019, събота, 17:00 ч:

Правец – Козаро (Скравена)

Зенит (Церово) – Драгоман

Торнадо (Безден) – Спортист 2006 (Драговищица)

19 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Искър 2005 (г. Лакатник) – ОФК Костинброд 2012

Ком 98 (Годеч) – Петърч

 

 

XVIII кръг

25 май 2019, събота, 11:30 ч:

Спортист 2006 (Драговищица) – Зенит (Церово)

25 май 2019, събота, 17:00 ч:

Козаро (Скравена) – Ком 98 (Годеч)

Драгоман – Правец

26 май 2019, неделя, 17:00 ч:

Петърч – Искър 2005 (г. Лакатник)

ОФК Костинброд 2012 – Торнадо (Безден)

 

 

Заб.: ОС на БФС – София си запазва правото на промени в програмата