Вижте ПРОГРАМАТА на столичната АОГ – Север!

Вижте ПРОГРАМАТА на столичната АОГ – Север!

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

АОГ – СЕВЕР

 

ПРОЛЕТЕН   ПОЛУСЕЗОН   2018 / 2019 г.

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Левски-Чепинци Чепинци
2 Изтребител-Иваняне Иваняне
3 Спартак-1933 /Подгумер/ Подгумер
4 Вихър /Требич/ Требич
5 Банкя 2009 Требич
6 Зенит-Филиповци Филиповци
7 Въстаник 26 /Войнеговци/ Гунди
8 Сокол /Негован/ Негован
9 Житен Житен
10 Мрамор Мрамор
11 Надежда /Доброславци/ Доброславци
12 Локомотив-2016 /София/ Требич
13 Кремиковци Кремиковци

 

 

14 кръг – 02.03.2019 г. / събота / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Почива  Левски-Чепинци
 Кремиковци  Изтребител-Иваняне
 Локомотив-2016 /София/  Спартак-1933 /Подгумер/
 Надежда /Доброславци/  Вихър /Требич/
 Мрамор  Банкя 2009
 Житен  Зенит-Филиповци
 Сокол /Негован/  Въстаник 26 /Войнег./

 

 

15 кръг – 10.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Сокол /Негован/ Почива
Въстаник 26 /Войнег./ Житен
Зенит-Филиповци Мрамор
Банкя 2009 Надежда /Доброславци/ 14:00
Вихър /Требич/ Локомотив-2016 /София/
Спартак-1933 /Подгумер/ Кремиковци
Изтребител-Иваняне Левски-Чепинци

 

16 кръг – 17.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Изтребител-Иваняне
Левски-Чепинци Спартак-1933 /Подгумер/
Кремиковци Вихър /Требич/
Локомотив-2016 /София/ Банкя 2009
Надежда /Доброславци/ Зенит-Филиповци
Мрамор Въстаник 26 /Войнег./
Житен Сокол /Негован/

 

 

 

17 кръг – 24.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Житен Почива
Сокол /Негован/ Мрамор
Въстаник 26 /Войнег./ Надежда /Доброславци/
Зенит-Филиповци Локомотив-2016 /София/
Банкя 2009 Кремиковци
Вихър /Требич/ Левски-Чепинци 14:00
Спартак-1933 /Подгумер/ Изтребител-Иваняне

 

 

 

18 кръг – 31.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Спартак-1933 /Подгумер/
Изтребител-Иваняне Вихър /Требич/
Левски-Чепинци Банкя 2009
Кремиковци Зенит-Филиповци
Локомотив-2016 /София/ Въстаник 26 /Войнег./
Надежда /Доброславци/ Сокол /Негован/
Мрамор Житен

 

 

 

19 кръг – 07.04.2019 г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Мрамор Почива
Житен Надежда /Доброславци/
Сокол /Негован/ Локомотив-2016 /София/
Въстаник 26 /Войнег./ Кремиковци
Зенит-Филиповци Левски-Чепинци
Банкя 2009 Изтребител-Иваняне 14:30
Вихър /Требич/ Спартак-1933 /Подгумер/

 

 

20 кръг – 14.04.2019 г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Вихър /Требич/
Спартак-1933 /Подгумер/ Банкя 2009
Изтребител-Иваняне Зенит-Филиповци
Левски-Чепинци Въстаник 26 /Войнег./
Кремиковци Сокол /Негован/
Локомотив-2016 /София/ Житен
Надежда /Доброславци/ Мрамор

 

 

 

21 кръг – 21.04.2019 г. / неделя / – 17:00 часа    
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда /Доброславци/ Почива
Мрамор Локомотив-2016 /София/
Житен Кремиковци
Сокол /Негован/ Левски-Чепинци
Въстаник 26 /Войнег./ Изтребител-Иваняне
Зенит-Филиповци Спартак-1933 /Подгумер/
Банкя 2009 Вихър /Требич/

 

 

 

22 кръг – 01.05.2019 г. / сряда / – 18:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Банкя 2009
Вихър /Требич/ Зенит-Филиповци
Спартак-1933 /Подгумер/ Въстаник 26 /Войнег./
Изтребител-Иваняне Сокол /Негован/
Левски-Чепинци Житен
Кремиковци Мрамор
Локомотив-2016 /София/ Надежда /Доброславци/ 15:30

 

 

 

23 кръг – 04.05.2019 г. / събота / – 18:00 часа            
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Локомотив-2016 /София/ Почива
Надежда /Доброславци/ Кремиковци
Мрамор Левски-Чепинци
Житен Изтребител-Иваняне
Сокол /Негован/ Спартак-1933 /Подгумер/
Въстаник 26 /Войнег./ Вихър /Требич/
Зенит-Филиповци Банкя 2009

 

 

24 кръг – 12.05.2019 г. / неделя / – 18:00 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Зенит-Филиповци
Банкя 2009 Въстаник 26 /Войнег./
Вихър /Требич/ Сокол /Негован/ 15:30
Спартак-1933 /Подгумер/ Житен
Изтребител-Иваняне Мрамор
Левски-Чепинци Надежда /Доброславци/
Кремиковци Локомотив-2016 /София/

 

 

 

25 кръг – 19.05.2019 г. / неделя / – 18:00 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Кремиковци Почива
Локомотив-2016 /София/ Левски-Чепинци
Надежда /Доброславци/ Изтребител-Иваняне
Мрамор Спартак-1933 /Подгумер/
Житен Вихър /Требич/
Сокол /Негован/ Банкя 2009
Въстаник 26 /Войнег./ Зенит-Филиповци

 

 

 

26 кръг – 24.05.2019 г. / петък / – 18:00 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Въстаник 26 /Войнег./
Зенит-Филиповци Сокол /Негован/
Банкя 2009 Житен 15:30
Вихър /Требич/ Мрамор
Спартак-1933 /Подгумер/ Надежда /Доброславци/
Изтребител-Иваняне Локомотив-2016 /София/
Левски-Чепинци Кремиковци

 

 

 

Забележка: Зонален Съвет на БФС – София си запазва правото на промени в програмата.

         ЗС на БФС – СОФИЯ