ПРОГРАМА Юноши младша възраст – пролетен полусезон

ПРОГРАМА Юноши младша възраст – пролетен полусезон

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Юноши младша възраст – 2002-2003 г.

 

ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН   2018 / 2019 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Чавдар /Етрополе/ Чавдар
2 Олимпиец /София/ 57-мо училище
3 Барокко /София/ Барокко
4 Гранит Владая Владая
5 Царско Село 2015 /София/ Царско Село
6 Елит-София /София/ Академик 4 км
7 Ботев-57 СУ /София/ 57-мо училище
8 Конкордия Барокко
9 Локомотив София 1929 Локомотив
10 Надежда /Доброславци/ Доброславци

 

 

15 кръг – 02.03.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Конкордия   Надежда 09:30
Ботев-57 СУ   Локомотив София 1929 13:30
Елит-София   Чавдар  
Царско Село 2015   Олимпиец  
Гранит Владая   Барокко  

 

 

16 кръг – 09.03.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда   Гранит Владая 14:00
Барокко   Царско Село 2015  
Олимпиец   Елит-София 13:30
Чавдар   Ботев-57 СУ  
Локомотив София 1929   Конкордия  

 

 

 

17 кръг – 16.03.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Локомотив София 1929   Надежда  
Конкордия   Чавдар  
Ботев-57 СУ   Олимпиец  
Елит-София   Барокко  
Царско Село 2015   Гранит Владая  

 

 

 

18 кръг – 23.03.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда   Царско Село 2015 16:00
Гранит Владая   Елит-София  
Барокко   Ботев-57 СУ  
Олимпиец   Конкордия 13:30
Чавдар   Локомотив София 1929  

 

 

 

 

19 кръг – 30.03.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
1 Надежда   10 Чавдар /Етрополе/  
2 Барокко   9 Гранит Владая  
3 Ботев-57 СУ   8 Олимпиец 09:30
4 Царско Село 2015   7 Конкордия 09:30
5 Локомотив София 1929   6 Елит-София 15:00

 

 

 

20 кръг – 06.04.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар /Етрополе/   Елит-София 12:30
Конкордия   Локомотив София 1929  
Олимпиец   Царско Село 2015 09:30
Гранит Владая   Ботев-57 СУ  
Надежда   Барокко 16:00

 

 

 

 

21 кръг – 13.04.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Барокко   Чавдар /Етрополе/  
Ботев-57 СУ   Надежда 09:30
Царско Село 2015   Гранит Владая  
Локомотив София 1929   Олимпиец 14:00
Елит-София   Конкордия  

 

 

 

22 кръг – 20.04.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар /Етрополе/   Конкордия  
Олимпиец   Елит-София 09:30
Гранит Владая   Локомотив София 1929  
Надежда   Царско Село 2015 15:00
Барокко   Ботев-57 СУ  

 

 

 

 

23 кръг – 04.05.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Ботев-57 СУ   Чавдар /Етрополе/ 13:30
Царско Село 2015   Барокко 09:30
Локомотив София 1929   Надежда 13:30
Елит-София   Гранит Владая  
Конкордия   Олимпиец  

 

 

 

24 кръг – 11.05.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар /Етрополе/   Олимпиец 10:00
Гранит Владая   Конкордия  
Надежда   Елит-София 15:00
Барокко   Локомотив София 1929  
Ботев-57 СУ   Царско Село 2015 09:30
 

 

 

 

 

 

 

25 кръг – 18.05.2019г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Царско Село 2015   Чавдар /Етрополе/  
Локомотив София 1929   Ботев-57 СУ 15:00
Елит-София   Барокко 13:30
Конкордия   Надежда  
Олимпиец   Гранит Владая 09:30

 

26 кръг – 24.05.2019 г. / петък / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар /Етрополе/   Гранит Владая  
Надежда   Олимпиец 15:00
Барокко   Конкордия  
Ботев-57 СУ   Елит-София 13:30
Царско Село 2015   Локомотив София 1929  

 

 

27 кръг – 01.06.2019 г. / събота / – 11.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Локомотив София 1929   Чавдар /Етрополе/ 13:00
Елит-София   Царско Село 2015  
Конкордия   Ботев-57 СУ  
Олимпиец   Барокко  
Гранит Владая   Надежда 09:30

 

 

Забележка: Зонален Съвет на БФС-гр.София си запазва правото на промени в програмата.

 

 ЗС на БФС – СОФИЯ

 

 

About Author