Програма столично първенство по футбол Деца I група

Програма столично първенство по футбол Деца I група

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

Деца 1 група – 2004/2005 г.

 

ПРОЛЕТЕН   ПОЛУСЕЗОН   2018 / 2019 г.

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Витоша 13 ВТУ Тодор Каблешков
2 Национал НСА
3 Септември 57-мо училище
4 Левски-Раковски Раковски
5 Царско Село 2015 Царско Село
6 Локомотив София 1929 Локомотив
7 Олимпиец 57-мо училище
8 Левски ВА Г. Аспарухов
9 София Спорт ВСУ Любен Каравелов
10 Ботев-57 57-мо училище
11 Славия Славия
12 Елит – София Академик 4 км
13 ЦСКА – София Барокко
14 Чавдар /Етрополе/ Чавдар

 

 

14 кръг – 02.03.2019 г. / събота / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Чавдар    Витоша 13 10:30
 ЦСКА – София    Национал 11:30
 Елит – София    Септември  
 Славия    Левски-Раковски  
 Ботев-57    Царско Село 2015 15:30
 София Спорт    Локомотив София 1929  
 Левски    Олимпиец  

 

 

15 кръг – 10.03.2019 г. / неделя / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Левски   Чавдар 10:00
Олимпиец   София Спорт  
Локомотив София 1929   Ботев-57  
Царско Село 2015   Славия  
Левски-Раковски   Елит – София  
Септември   ЦСКА – София 13:30
Национал   Витоша 13  

 

 

 

16 кръг – 17.03.2019 г. / неделя / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар   Национал 10:00
Витоша 13   Септември  
ЦСКА – София   Левски-Раковски  
Елит – София   Царско Село 2015  
Славия   Локомотив София 1929  
Ботев-57   Олимпиец  
София Спорт   Левски  

 

 

 

17 кръг – 24.03.2019 г. / неделя / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
София Спорт   Чавдар 10:30
Левски   Ботев-57  
Олимпиец   Славия  
Локомотив София 1929   Елит – София  
Царско Село 2015   ЦСКА – София  
Левски-Раковски   Витоша 13  
Септември   Национал 13:30

 

 

 

18 кръг – 31.03.2019 г. / неделя / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар   Септември 14:00
Национал   Левски-Раковски  
Витоша 13   Царско Село 2015  
ЦСКА – София   Локомотив София 1929  
Елит – София   Олимпиец  
Славия   Левски  
Ботев-57   София Спорт  

 

 

 

19 кръг – 07.04.2019 г. / неделя / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Ботев-57   Чавдар 11:30
София Спорт   Славия  
Левски   Елит – София  
Олимпиец   ЦСКА – София  
Локомотив София 1929   Витоша 13  
Царско Село 2015   Национал  
Левски-Раковски   Септември  

 

 

 

20 кръг – 14.04.2019 г. / неделя / – 09.30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар   Левски-Раковски 13:30
Септември   Царско Село 2015  
Национал   Локомотив София 1929  
Витоша 13   Олимпиец  
ЦСКА – София   Левски  
Елит – София   София Спорт  
Славия   Ботев-57  

 

 

 

21 кръг – 21.04.2019 г. / неделя / – 09.30 часа    
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Славия   Чавдар 13:30
Ботев-57   Елит – София  
София Спорт   ЦСКА – София  
Левски   Витоша 13  
Олимпиец   Национал 11:30
Локомотив София 1929   Септември  
Царско Село 2015   Левски-Раковски  

 

 

 

22 кръг – 04.05.2019 г. / събота / – 09.30 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар   Царско Село 2015 10:00
Левски-Раковски   Локомотив София 1929  
Септември   Олимпиец  
Национал   Левски  
Витоша 13   София Спорт  
ЦСКА – София   Ботев-57  
Елит – София   Славия  

 

 

 

23 кръг – 12.05.2019 г. / неделя / – 09.30 часа            
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Елит – София   Чавдар 15:30
Славия   ЦСКА – София  
Ботев-57   Витоша 13 16:00
София Спорт   Национал  
Левски   Септември  
Олимпиец   Левски-Раковски  
Локомотив София 1929   Царско Село 2015  

 

 

 

24 кръг – 19.05.2019 г. / неделя / – 09.30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар   Локомотив София 1929 10:00
Царско Село 2015   Олимпиец  
Левски-Раковски   Левски  
Септември   София Спорт  
Национал   Ботев-57  
Витоша 13   Славия  
ЦСКА – София   Елит – София  

 

 

 

25 кръг – 24.05.2019 г. / петък / – 09.30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
ЦСКА – София   Чавдар  
Елит – София   Витоша 13  
Славия   Национал  
Ботев-57   Септември 11:30
София Спорт   Левски-Раковски  
Левски   Царско Село 2015  
Олимпиец   Локомотив София 1929  

 

 

 

26 кръг – 02.06.2019 г. / неделя / – 09.30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар   Олимпиец 10:00
Локомотив София 1929   Левски  
Царско Село 2015   София Спорт  
Левски-Раковски   Ботев-57  
Септември   Славия  
Национал   Елит – София  
Витоша 13   ЦСКА – София  

 

 

 

Забележка: Зонален Съвет на БФС – София си запазва правото на промени в програмата.

         ЗС на БФС – СОФИЯ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4