Програма Деца 2 група – 2004/2005 г.

Програма Деца 2 група – 2004/2005 г.

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

Деца 2 група – 2004/2005 г.

 

ПРОЛЕТЕН   ПОЛУСЕЗОН   2018 / 2019 г.

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Левски-Чепинци Чепинци
2 Барокко /София/ Барокко
3 Победа 2013 Локомотив
4 Витоша-Бистрица Академик 4 км
5 ДИТ София 57-мо училише
6 Ферион /София/ ВТУ Тодор Каблешков
7 РД Спорт НФБ Бояна
8 Олимпия ФК-София Барокко
9 Надежда /Доброславци/ Доброславци
10 Интернационал-отказване пролет 2019 Кремиковци
11 Обеля /София/ Обеля

ФК Интернационал прекратява участие в Първенството на ДЕЦА 2 група за сезон 2018/2019 – пролет.

 

 

 

12 кръг – 02.03.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива  Левски-Чепинци
 Обеля  Барокко
Почива  Победа 2013
 Надежда  Витоша-Бистрица
 Олимпия ФК-София  ДИТ София 13:30
 РД Спорт  Ферион 11:30

 

 

13 кръг – 09.03.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
РД Спорт Почива
Ферион Олимпия ФК-София
ДИТ София Надежда
Витоша-Бистрица Почива
Победа 2013 Обеля
Барокко Левски-Чепинци

 

14 кръг – 16.03.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Барокко
Левски-Чепинци Победа 2013
Обеля Витоша-Бистрица
Почива ДИТ София
Надежда Ферион
Олимпия ФК-София РД Спорт

 

15 кръг – 23.03.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Олимпия ФК-София Почива
РД Спорт Надежда 11:30
Ферион Почива
ДИТ София Обеля
Витоша-Бистрица Левски-Чепинци
Победа 2013 Барокко

 

16 кръг – 30.03.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Победа 2013
Барокко Витоша-Бистрица
Левски-Чепинци ДИТ София
Обеля Ферион
Почива РД Спорт
Надежда Олимпия ФК-София

 

17 кръг – 06.04.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда Почива
Олимпия ФК-София Почива
РД Спорт Обеля 11:30
Ферион Левски-Чепинци
ДИТ София Барокко 13:30
Витоша-Бистрица Победа 2013

 

18 кръг – 13.04.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Витоша-Бистрица
Победа 2013 ДИТ София
Барокко Ферион
Левски-Чепинци РД Спорт
Обеля Олимпия ФК-София
Почива Надежда

 

 

19 кръг – 20.04.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда Обеля
Олимпия ФК-София Левски-Чепинци
РД Спорт Барокко 11:30
Ферион Победа 2013
ДИТ София Витоша-Бистрица 13:30

 

 

20 кръг – 04.05.2019 г. / събота / – 09:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива ДИТ София
Витоша-Бистрица Ферион 14:00
Победа 2013 РД Спорт
Барокко Олимпия ФК-София
Левски-Чепинци Надежда
Обеля Почива

 

 

21 кръг – 11.05.2019 г. / събота / – 09:30 часа            
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Обеля Почива
Почива Левски-Чепинци
Надежда Барокко 12:30
Олимпия ФК-София Победа 2013
РД Спорт Витоша-Бистрица 11:30
Ферион ДИТ София

 

 

22 кръг – 18.05.2019 г. / събота / – 09:30 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Ферион
ДИТ София РД Спорт 13:30
Витоша-Бистрица Олимпия ФК-София
Победа 2013 Надежда
Барокко Почива
Левски-Чепинци Обеля

 

 

Забележка: Зонален Съвет на БФС – София си запазва правото на промени в програмата.

         ЗС на БФС – СОФИЯ