Ето я програмата на столичната АОГ – Юг!

Ето я програмата на столичната АОГ – Юг!

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

АОГ – ЮГ

 

ПРОЛЕТЕН   ПОЛУСЕЗОН   2018 / 2019 г.

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Футбол клуб 13 /София/ Локомотив
2 Младост 2015 /София/ Академик 4 км
3 Спарта /София/ Барокко
4 Железница Железница
5 Урвич 1960 /Д.Пасарел/ Долни Пасарел
6 Гранит Владая  /София/ Владая
7 Обеля /София Обеля
8 Люлин /София/ Люлин
9 Орловец-2015 /София/ Орловец
10 Академик 1947 /София/ Академик 4 км
11 Урвич /Панчарево/ Герман
12 Витоша-Бистрица /София/ Летище

 

 

 

12 кръг – 10.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Витоша-Бистрица  Футбол клуб 13
 Урвич  Младост 2015
 Академик 1947  Спарта
 Орловец-2015  Железница
 Люлин  Урвич 1960
 Обеля  Гранит Владая

 

 

 

13 кръг – 17.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Обеля Витоша-Бистрица
Гранит Владая Люлин
Урвич 1960 Орловец-2015
Железница Академик 1947
Спарта Урвич
Младост 2015 Футбол клуб 13

 

 

14 кръг – 24.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица Младост 2015
Футбол клуб 13 Спарта
Урвич Железница
Академик 1947 Урвич 1960
Орловец-2015 Гранит Владая
Люлин Обеля

 

15 кръг – 31.03.2019 г. / неделя / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Люлин Витоша-Бистрица
Обеля Орловец-2015
Гранит Владая Академик 1947
Урвич 1960 Урвич
Железница Футбол клуб 13
Спарта Младост 2015

 

16 кръг – 07.04.2019 г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица Спарта
Младост 2015 Железница
Футбол клуб 13 Урвич 1960
Урвич Гранит Владая
Академик 1947 Обеля 14:30
Орловец-2015 Люлин

 

17 кръг – 14.04.2019 г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Орловец-2015 Витоша-Бистрица
Люлин Академик 1947
Обеля Урвич
Гранит Владая Футбол клуб 13
Урвич 1960 Младост 2015
Железница Спарта

 

18 кръг – 21.04.2019 г. / неделя / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица Железница
Спарта Урвич 1960
Младост 2015 Гранит Владая 15:00
Футбол клуб 13 Обеля
Урвич Люлин
Академик 1947 Орловец-2015

 

 

19 кръг – 04.05.2019 г. / събота / – 18:00 часа    
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Академик 1947 Витоша-Бистрица
Орловец-2015 Урвич
Люлин Футбол клуб 13
Обеля Младост 2015
Гранит Владая Спарта
Урвич 1960 Железница

 

 

20 кръг – 12.05.2019 г. / неделя / – 18:00 часа       
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица Урвич 1960
Железница Гранит Владая
Спарта Обеля
Младост 2015 Люлин
Футбол клуб 13 Орловец-2015
Урвич Академик 1947

 

 

21 кръг – 19.05.2019 г. / неделя / – 18:00 часа            
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Урвич Витоша-Бистрица
Академик 1947 Футбол клуб 13
Орловец-2015 Младост 2015
Люлин Спарта
Обеля Железница
Гранит Владая Урвич 1960

 

 

22 кръг – 24.05.2019 г. / петък / – 18:00 часа         
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица Гранит Владая
Урвич 1960 Обеля
Железница Люлин
Спарта Орловец-2015
Младост 2015 Академик 1947
Футбол клуб 13 Урвич

 

 

Забележка: Зонален Съвет на БФС – София си запазва правото на промени в програмата.

         ЗС на БФС – СОФИЯ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4