Жестока битка при стрелците в Трета лига (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Жестока битка при стрелците в Трета лига (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

ЮГОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА
XIV кръг

Надежда (Доброславци) – Вихрен 1:3
0:1 Александър Якимов (19-дузпа), 0:2 Родриго Барони (60), 0:3 Димитър Петков – Макето (63), 1:3 Красимир Георгиев (72)

Септември (Симитли) – Спортист (Своге) 1:1
1:0 Лъчезар Дафков (45), Любомир Ценов (70)

Ботев (Ихтиман) – Рилски спортист 1:0
Владимир Бахъров (86-дузпа)

Балкан (Ботевград) – Германея 0:4
Калоян Йосифов (34, 64), Виктор Теодосиев (36), Димитър Чечев 90+1)

Сливнишки герой – Миньор (Перник) 4:0
Мартин Василев (23-автогол), Костадин Кафтанов (45+2), Мариян Хаджиев (67, 90)

Хебър – Беласица 1:0
Руслан Иванов (66)

Чавдар (Етрополе) – Марек 5:1
1:0 Николай Иванов (4), 2:0 Иван Шишев (11), 3:0 Николай Иванов (36), 4:0 Калоян Радков (45), 5:0 Николай Иванов (49), 5:1 Димитър Владимиров (57)

Велбъжд – Оборище 1:2
0:1 Мариян Неплатеков (34), 1:1 Атанас Пенков (40), 1:2 Георги Стефанов (50)

Банско – Пирин (Разлог) 4:1
0:1 Виктор Пафаро (5), 1:1 Павел Головодов (8), 4:1 Христо Спасов (29, 33, 89)

ГОЛМАЙСТОРИ:
Христо Спасов (Банско) – 16
Николай Иванов (Чавдар) – 15
Руслан Иванов (Хебър) – 8
Красимир Шапкаров (Пирин Разлог), Александър Якимов (Вихрен) и Мариян Хаджиев (Сливнишки герой)  – 7
Тодор Чаворски (Миньор Пк), Васил Тачев (Беласица), Лъчезар Георгиев (Оборище), Георги Стефанов (Оборище)  – 6 и др

 

# Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Вкарани голове Получени голове Точки
1 ХЕБЪР 1918 /Пазарджик/ 14 12 1 1 27 6 37
2 ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ 14 10 3 1 26 12 33
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ 14 8 4 2 22 9 28
4 ПИРИН 1941 /Разлог/ 14 8 3 3 24 10 27
5 ВИХРЕН /Сандански/ 14 8 2 4 21 17 26
6 БАНСКО /Банско/ 14 8 2 4 26 13 26
7 ГЕРМАНЕЯ /Сапарева Баня/ 14 6 2 6 18 24 20
8 МИНЬОР /Перник/ 14 5 5 4 19 17 20
9 ЧАВДАР /Етрополе/ 14 6 1 7 32 23 19
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /Самоков/ 14 5 4 5 10 15 19
11 БЕЛАСИЦА /Петрич/ 14 5 4 5 18 12 19
12 БАЛКАН 1929 /Ботевград/ 14 4 4 6 13 20 16
13 БОТЕВ 1937 / Ихтиман/ 14 5 1 8 17 24 16
14 СЕПТЕМВРИ /Симитли/ 14 3 4 7 6 13 13
15 НАДЕЖДА /Доброславци/ 14 3 3 8 16 32 12
16 МАРЕК 1915 /Дупница/ 14 3 2 9 10 17 11
17 СПОРТИСТ 2009 /Своге/ 14 1 4 9 11 25 7
18 ВЕЛБЪЖД /Кюстендил/ 14 0 3 11 10 37 3

About Author