Здрава битка за голмайсторската корона в софийските групи (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

Здрава битка за голмайсторската корона в софийските групи (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

АОГ – СЕВЕР
IX кръг

Зенит (Филиповци) – Вихър (Требич) 4:1
0:1 Мартин Кънчев (34), 1:1 Васил Иванов (61), 2:1 Галин Богданов (77), 3:1 Васил Иванов (80), 4:1 Симеон Йорданов (84)

Въстаник 26 (Войнеговци) – Спартак 1933 (Подгумер) 0:9
Методи Миланов – 4, Димитър Ялъмов – 2, Николай Георгиев, Калоян Караджинов, Стоил Кръстев

Сокол (Негован) – Изтребител (Иваняне) 6:2
1:0 Росен Йорданов (11- дузпа), 1:1 Иван Спасов (17), 1:2 Емил Спасов (24), 5:2 Росен Йорданов (43, 70, 81, 84), 6:2 Борис Павлов (89)

Житен – Левски (Чепинци) 0:0

Мрамор – Кремиковци 6:1
1:0 Теодор Найденов (32), 1:1 Борис Симеонов (43), 2:1 Георги Стоилов (48), 3:1 Николай Трайков (71), 5:1 Георги Фратев (76, 82), 6:1 Анатоли Зарков (86)

Надежда II (Доброславци) – Локомотив 2016 1:0
Георги Георгиев (10)

Банкя 2009 почива

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:

АОГ – ЮГ
VIII кръг

Витоша II (Бистрица) – Академик 7:0
Димитър Кръстев (5), Георги Пеев (21), Павел Павлов (32), Росен Василев (43), Константин Николов (55), Николай Вучев (56), Господин Чанев (77)

Урвич (Панчарево) – Орловец 2015 (Кокаляне) 3:5
0:1 Валентин Маринов (18), 0:2 Веселин Кралев (43), 0:3 Хакан Уйгун (55), 0:4 Валентин Маринов (61), 1:4 Станислав Димитров (63), 2:4 Мартин Миладинов (70), 3:4 Виктор Кръстев (79), 3:5 Габриел Топалов (90)

Футбол клуб 13 – Люлин 0:1
Васил Василев (21 – дузпа)

Младост 2015 – Обеля 4:6
2:0 Даниел Цветков (9, 17), 2:2 Христо Димитров (35, 46), 3:2 Йордан Георгиев (47), 3:3 Иван Николов (56), 3:4 Кристиян Генев (65), 3:5 Хусебос Андрианъс (74), 3:6 Кристиян Филипов (81), 4:6 Иван Николов (85)

Спарта – Гранит (Владая) 2:8
0:2 Анатоли Тодоров (4, 7), 0:4 Теодор Тодоров (23, 24), 1:4 Росен Кирилов (32), 1:5 Теодор Тодоров (53), 1:6 Люцкан Люцканов (63), 2:6 Даниел Стоянов (76), 2:7 Борис Мидилев (85), 2:8 Ивайло Стоянов (88)

Железница – Урвич 1960 (Д. Пасарел) 3:1
1:0 Десислав Аризанов (13), 2:0 Захари Младенов (31), 2:1 Робърт Петров (64), 3:1 Кристиян Гергинов 72)

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Анатоли Тодоров (Гранит Владая) – 14
Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 13
Марио Геров (Младост 2015)  – 11
Захари Младенов (Железница) и  Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 10
Димитър Шаламанов (Железница), Теодор Тодоров (Гранит Владая) и Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 8
Адриян Нанков (Урвич Долни Пасарел) и Йордан Николов (Академик) – 6
Даниел Димчев (Урвич Долни Пасарел), Стивън Кирилов (Гранит Владая) – 5 и др.

 

ОФГ – ИЗТОК
VIII кръг

Левски 2007 (Долна баня) – Звездец (Горна Малина) 6:0
Стоян Лазаров (5, 15), Илиян Свиленов (20), Георги Стойнов (43, 45), Кристиян Иванов (50)

ОФК Елин Пелин – Мътивир (Ихтиман) 2:1
0:1 Бойко Симеонов (34), 1:1 Деян Костадинов (36), 2:1 Иван Зайков (42)

Спортист (Нови хан) – Рилец (Говедарци) 0:2

Петър Вардаров (59), Красимир Вардаров (90)

Ракитин (Трудовец) – Левски 1923 (Елин Пелин) 2:0
Християн Христов (13, 65)

Бенковски (Костенец) – Пирдоп 3:0 (служебно, гостите не се явяват)

Мирково почива

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Васил Василев (Бенковски) – 5
Асен Вутев (Спортист Нови хан), Красимир Вардаров (Рилец) и Александър Иванов (Звездец Горна Малина)– 4
Найден Миладинов (Мътивир) и Георги Георгиев (Спортист Нови хан) – 3
Георги Тодоров (Левски), Асен Симеонов (Мътивир), Никола Ингилизов (Мирково), Димитър Йорданов (Звездец Горна Малина) – 2 и др.

ОФГ – ЗАПАД
VIII кръг

Драгоман – Зенит (Церово) 10:0
Цветослав Димитров – 6, Мариан Ч. Китанов, Роберто Соколов, Николай Зарков, Ангел Нацков (70 – дузпа)

Козаро (Скравена) – ОФК Правец 0:1
Диян Димитров (81)

Спортист 2006 (Драговищица) – Торнадо (Безден) 4:2
1:0 Емил Йорданов (9), 1:1 Георги Спасов (13), 2:1 Здравко Милев (28),  2:2 Ангел Димитров (30), 3:2 Борислав Стоянов (48), 4:2 Ангел Димитров (85)

ОФК Костинброд 2012 – Искър 2005 (Лакатник) 4:0
Цветомир Тодоров (8), Георги Иванов (32, 57), Симеон Йорданов (68)

Петърч – Ком 98 (Годеч) 2:1
1:0 Мартин Маринов (44), 1:1 Илиян Рангелов (56), 2:1 Димитър Иванов (77)

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Цветослав Димитров (Драгоман) – 11
Мариян Ч. Китанов (Драгоман) и Георги Иванов (Костинброд) – 7
Тео Баев (Годеч) и Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 5
Методи Цветанов (Искър Лакатник), Иван Касапов и Диян Петров (Правец), Роберто Соколов (Драгоман) – 4
Петър Симеонов (Годеч), Валери Данов –  3 и др.