Нечуван разгром в дербито на Северната дъга, куп атрактивни мачове! (ВИЖТЕ ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ)

Нечуван разгром в дербито на Северната дъга, куп атрактивни мачове! (ВИЖТЕ ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ)

АОГ – СЕВЕР
IX кръг

Зенит (Филиповци) – Вихър (Требич) 4:1

Въстаник 26 (Войнеговци) – Спартак 1933 (Подгумер) 0:9

Сокол (Негован) – Изтребител (Иваняне) 6:2

Житен – Левски (Чепинци) 0:0

Мрамор – Кремиковци 6:1
Надежда II (Доброславци) – Локомотив 2016 1:0

Банкя 2009 почива

КЛАСИРАНЕ

# Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Вкарани голове Получени голове Точки
1 СПАРТАК – 1933 /Подгумер/ 8 7 1 0 33 4 22
2 НАДЕЖДА /Доброславци/ 8 6 1 1 24 8 19
3 МРАМОР /Мрамор/ 8 5 2 1 20 4 17
4 Зенит /Филиповци/ 9 5 1 3 21 15 16
5 ЛЕВСКИ /Чепинци/ 8 4 4 0 22 3 16
6 КРЕМИКОВЦИ /София/ 9 4 1 4 15 28 13
7 ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/ 9 3 3 3 16 12 12
8 СОКОЛ /Негован/ 8 3 1 4 21 22 10
9 ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ 9 2 4 3 15 29 10
10 ВИХЪР /Требич/ 8 2 1 5 16 18 7
11 ЖИТЕН /Житен/ 8 1 2 5 12 19 5
12 БАНКЯ 2009 /Банкя/ 8 1 0 7 9 33 3
13 ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/ 8 0 1 7 8 37 1

 

 

АОГ – ЮГ
VIII кръг

Витоша II (Бистрица) – Академик 7:0

Урвич (Панчарево) – Орловец 2015 (Кокаляне) 3:5

Футбол клуб 13 – Люлин 0:1

Младост 2015 – Обеля 4:6

Спарта – Гранит (Владая) 2:8

Железница – Урвич 1960 (Д. Пасарел) 3:1

 

КЛАСИРАНЕ

# Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Вкарани голове Получени голове Точки
1 ГРАНИТ /Владая/ 8 8 0 0 56 9 24
2 ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ 8 7 0 1 39 12 21
3 ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ 8 7 0 1 47 6 21
4 АКАДЕМИК 1947 /София/ 8 6 0 2 23 19 18
5 ЛЮЛИН /София/ 8 4 0 4 13 17 12
6 МЛАДОСТ 2015 /София/ 8 3 1 4 23 32 10
7 УРВИЧ 1960 /Пасарел/ 8 3 1 4 23 23 10
8 ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ 8 2 0 6 9 31 6
9 УРВИЧ /Панчарево/ 8 2 0 6 18 47 6
10 ОБЕЛЯ /София/ 8 2 0 6 13 22 6
11 Футбол клуб 13 /София/ 8 1 1 6 11 33 4
12 Спарта /София/ 8 1 1 6 17 41 4

 

ОФГ – ИЗТОК
VIII кръг

Левски 2007 (Долна баня) – Звездец (Горна Малина) 6:0

ОФК Елин Пелин – Мътивир (Ихтиман) 2:1
Спортист (Нови хан) – Рилец (Говедарци) 0:2

Ракитин (Трудовец) – Левски 1923 (Елин Пелин) 2:0

Бенковски (Костенец) – Пирдоп 3:0 (служебно)

Мирково почива

КЛАСИРАНЕ

1. Рилец (Говедарци) 7 6 1 0 11-1 19
2. ОФК “Елин Пелин” 6 6 0 0 12-1 18
3. Бенковски (Костенец) 7 5 1 1 13-4 15
4. Левски (Елин Пелин) 6 4 0 2 13-5 12
5. Ракитин (Трудовец) 7 4 0 3 10-6 12
6. Мътивир (Ихтиман) 8 3 1 4 12-14 10
7. Спортист (Нови хан) 6 2 1 3 13-14 7
8. Звездец (Горна Малина) 7 2 1 4 6-16 7
9. Левски (Долна баня) 7 1 2 4 9-11 5
10. Пирдоп 7 0 1 6 2-16 1
11. Мирково 6 0 0 6 5-18 0

 

 

ОФГ – ЗАПАД
VIII кръг

Драгоман – Зенит (Церово) 10:0

Козаро (Скравена) – ОФК Правец 0:1

Спортист 2006 (Драговищица) – Торнадо (Безден) 4:2

ОФК Костинброд 2012 – Искър 2005 (Лакатник) 4:0

Петърч – Ком 98 (Годеч) 2:1

КЛАСИРАНЕ

1. Драгоман 8 7 0 1 37-4 21
2. Костинброд 8 5 3 0 22-4 18
3. Козаро (Скравена) 8 5 1 2 17-11 16
4. ОФК “Правец” – Правец 8 4 3 1 20-11 15
5. ФК “Спортист-2006” – Драговищица, Соф. 8 4 1 3 17-13 13
6. ФК “Ком 98” – Годеч 8 3 1 4 18-16 10
7. Петърч 8 2 1 5 7-18 7
8. Зенит (Церово) 8 2 0 6 14-36 6
9. Торнадо (Безден) 8 2 0 6 14-36 6
10. ФК “Торнадо” – Безден 8 1 0 7 13-41 3

 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4