Миланов от Подгумер и младок от Младост водят при стрелците в столичната група

Миланов от Подгумер и младок от Младост водят при стрелците в столичната група

АОГ – СЕВЕР

IV кръг

Мрамор – Сокол (Негован) 3:0
Теодор Милошов (39), Стефан Христов (69), Милен Ковачки (90)

Надежда II (Доброславци) – Въстаник 26 (Войнеговци) 4:1
1:0 Стилиян Василев (2), 2:0 Атанас Котов (5), 2:1 Радослав Атанасов (8), 3:1 Марио Тарски (41), 4:1 Николай Пирсафов (56)

Локомотив 2016 – Зенит (Филиповци) 2:0
Кристиян Наков (61), Антонио Стойков (83)

Кремиковци – Банкя 3:1
Димитър Сокеров (38, 83), Кирил Чарлов (56); Траян Русинов (63)

Левски (Чепинци) – Вихър (Требич) 2:0
Съни Икеде (4) и Станислав Евлогиев (70)

Изтребител (Иваняне) – Спартак (Подгумер) 1:4
0:1 Калоян Караджинов (29), 0:2 Методи Миланов (52), 1:2 Никола Тодоров (52), 1:3 Николай Георгиев (80), 1:4 Методи Миланов (83)

Житен почива

 V кръг

Вихър (Требич) – Изтребител (Иваняне) 6:0
Йордан Георгиев (4), Николай Кънчев (20, 35, 37), Александър Александров (61, 73)

Банкя 2009 – Левски (Чепинци) 0:8
Антон Василев – 3, Станислав Евлогиев – 2, Вилиян Комитски, Съни Икиде, Любомир Любенов

Зенит (Филиповци) – Кремиковци 5:1
2:0 Свилен Спасов (16, 56), 3:0 Галин Богданов (59), 4:0 Свилен Спасов (79), 5:0 Пламен Великов (83), 5:1 Цветелин Милушев (88)

Въстаник 26 (Войнеговци) – Локомотив 2016 3:2
0:1 Младен Стоев (6), 1:1 Руслан Нацев (24 – дузпа), 1:2 Младен Стоев (44), 2:2 Александър Кацаров (56), 3:2 Кристиян Стефанов (84)

Сокол (Негован) – Надежда II (Доброславци) 1:5
Георги Младенов (41, 44) , Ивелино Иванов (73, 85), Даниел Николов (80) – за гостите, и Симеон Асенов в 83-ата минута за домакините.

Житен – Мрамор 0:2
Стефан Христов (56), Георги Стоилов (61)

Спартак 1933 (Подгумер) почива

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 7
Антон Василев (Левски Чепинци) – 5
Николай Кънчев (Вихър Требич), Свилен Спасов (Зенит Филиповци), Ивелино Иванов (Надежда Доброславци), Георги Стоилов (Мрамор), Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован), Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци) – 3 и др.

 

КЛАСИРАНЕ

АОГ – ЮГ

III кръг
Спарта – Футбол клуб 13 1:7
Николай  Гуцалов; Марио Томопулос – 3, Габриел Аначков, Кристиян Златков, Николай Гуцалов, Кристиsн Матев

Младост 2015 – Витоша II (Бистрица) 1:5
Марио Геров; Георги Пеев, Красимир Стайков, Росен Василев, Мартин Григоров и Румен Горанов

Железница – Урвич (Панчарево) 9:2
Захари Младенов – 2, Десислав Аризанов – 2, Митко Вучков, Димитър Бояджиев, Димитър Шаламанов, Владислав Шумантов, Марио Христов; Станислав Димитров, Николай Йорданов

Урвич 1960 (Д. Пасарел) – Академик 1:6
0:1 Велизар Богданов (15), 0:2 Йордан Николов (17), 1:2 Адриан Нанков (31), 1:3 Велизар Богданов (33), 1:4 Евелин Колев (72), 1:5 Йордан Николов (80), 1:6 Анатоли Спасов (85)

Гранит (Владая) – Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
Теодор Тодоров – 3, Анатоли Тодоров – 2, Георги Асенов, Стивън Кирилов, Стоян Величков, Слави Петров, Екундайо Джайеоба, Люцкан Люцканов

Обеля – Люлин 1:2
0:1 Станислав Ангелов – Пелето (18), 1:1 Кристиян Филипов (63), 1:2 Васил Василев (85)


IV кръг
Младост 2015 – Спарта 4:1
0:1 Владислав Стоянов (7), 1:1 Марио Геров (53), 2:1 Калоян Коев (57), 3:1 Марио Геров (72), 4:1 Илиян Георгиев (82)

Академик 1947 – Гранит (Владая) 0:5
Анатоли Тодоров (30, 39), Мартин Байкинов (44 – автогол), Люцкан Люцканов (60, 89)

Витоша II (Бистрица) – Люлин 8:0
Денимир Пасхалис – 2, Красимир Стайков – 2, Даниел Пеев, Димитър Кръстев, Антонио Ташков и Павел Павлов

Орловец 2015 (Кокаляне) – Обеля 2:0
Хакан Уйгун (3), Веселин Кралев (7)

Урвич (Панчарево) – Урвич 1960 (Д. Пасарел) 6:4
1:0 Виктор Кръстев (14), 2:0 Васил Вучев (24), 3:0 Божидар Петелов ((28), 3:1 Даниел Димчев (32), 3:2 Адриан Нанков (49), 4:2 Божидар Петелов ((60), 4:3 Даниел Димчев (74), 5:3 Мартин Младжов (75), 5:4 Даниел Димчев (77), 6:4 Мартин Младжов(82)

Футбол клуб 13 – Железница 2:6
Дмитри Ромуша (50) и Ивайло Дренов; Захари Младенов (32, 86), Владислав Шумантов (26), Александър Кюркчиев (65, 80), Димитър Шаламанов (70)

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Марио Геров (Младост 2015) – 8
Анатоли Тодоров (Гранит Владая) – 7
Георги Пеев (Витоша Бистрица)

Захари Младенов (Железница) – 6
Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 5
Йордан Николов (Академик), Адриян Нанков – 4 и др. 

 

КЛАСИРАНЕ

ОФГ – ИЗТОК
III кръг
Пирдоп – Мирково – отложен

ОФК Елин Пелин – Ракитин (Трудовец) 3:0
Милко Маринов (26 – дузпа), Антон Димитров (45), Цветомир Тасков (68)

Бенковски (Костенец) – Левски 2007 (Долна баня) – отложен

Мътивир (Ихтиман) – Звездец (Горна Малина) 2:0
Найден Миладинов (30, 78)

Рилец (Говедарци) – Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1
1:0 Йордан Николов (33), 2:0 Красимир Вардаров (82), 2:1 Симеон Томов (85)

Спортист (Нови хан) почива

 

IV кръг

Звездец (Горна Малина) – Рилец (Говедарци) 0:0

Левски 2007 (Долна баня) – Пирдоп 1:1
1:0 Мирослав Кацаров (14 – дузпа), 1:1 Кристиян Пастушки (89)

Ракитин (Трудовец) – Бенковски (Костенец) 1:2
0:1 Радослав Ангелов (16), 0:2 Веселин Ангелов (27), 1:2 Любомир Алипиев (32)

Спортист (Нови хан) – ОФК Елин Пелин – отложен за 25 ноември

Мирково – Мътивир (Ихтиман) 1:4
1:0 Атанас Димов (6), 1:1 Пламен Жечев (8), 1:2 Владислав Ангелов (20), 1:3 Пламен Миладинов (29), 1:4 Асен Симеонов (88)

Левски 1923 (Елин Пелин) почива

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Найден Миладинов (Мътивир) – 3
Асен Вутов (Нови хан) – 2 и др.


ОФГ – ЗАПАД
III кръг

Искър 2005 (Лакатник) – Торнадо (Безден) 7:2
Методи Цветанов – 4, Георги Иванов – 2, Николай Гаджалов; Илиян Георгиев, Александър Вучков

ОФК Костинброд 2012 – Драгоман 3:1
1:0 Сашо Александров (18), 2:0 Иван Здравков (75), 2:1 Роберто Соколов (69), 3:1 Ерик Георгиев (90)

Ком 98 (Годеч) – Зенит (Церово) 5:2
0:1 Асен Иванов (19), 1:1 Димитър Димитров (32), 2:1 Петър Симеонов (54), 3:1 Тео Баев (57), 3:2 Валентин Недялков (66), 4:2 Петър Симеонов (69), 5:2 Тео Баев (76)

Спортист 2006 (Драговищица)-Козаро (Скравена) 1:2
0:1 Васислав Димитров (31), 0:2 Ангел Бадев (39), 1:2 Веселин Георгиев (34 – дузпа)

Петърч – ОФК Правец 0:0



IV кръг

Козаро (Скравена) – Торнадо (Безден) 5:0

Зенит (Церово) – Искър 2005 (Лакатник) 3:0
Валентин Недялков (27, 59), Цветелин Милков (75)

Драгоман – Петърч 6:0
Роберто Соколов (29), Мариан Китанов (34, 53, 73), Николай Зарков (51), Цветослав Димитров (87)

ОФК Правец – Ком 98 (Годеч) 2:2
0:2 Антонио Стоименов (6, 17 – дузпа), 1:2 Денислав Луканов (38), 2:2 Росен Паргов (44)

Спортист 2006 (Драговищица) – ОФК Костинброд 0:0

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Тео Баев (Годеч) – 5
Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 4
Мариан Китанов (Драгоман), Петър Симеонов (Годеч) –  3 и др.

 

Участвайте в Анкетата на Витоша Нюз и Сдружение Фуутура, която ще определи най-популярният отбор в столицата. Гласувайте ТУК:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4