Планови прекъсвания на електрозахранването за община Елин Пелин в периода 10 – 15 септември 2018 г.

Планови прекъсвания на електрозахранването за община Елин Пелин в периода 10 – 15 септември 2018 г.

Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 10-15.09.2018 г. може да видите тук:

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 15 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Божурище

На 10.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Божурище: Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XxII-133, Кв. 4, Явор, Янтра

На 10.09.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Пожарево, Общ. Божурище: VІІІ-485,Кв. 34, Александър Александров, Космонавт Георги Иванов, УПИ VI-105 Кв. 8

На 10.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ – Храбърско: IV-278 Кв. 42, Нарцис

Община Ботевград

На 10.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 10.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Ботевград: Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 10.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Врачеш: Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 10.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 11.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,Упи

VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 11.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Разлив: Махала Маргинска

На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Правец: Васил Левски, Възраждане, Вълко Цолов, Иван Пеев Маруша, Липа, Никола Иванов Янин, Острома, Полска, Поп Марко, Роза, Свети Теодор Тирон, Стара Планина, Стара Река, Трети Март, Хан Аспарух

На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:15 – 13:30 ч./ – Ботевград: Армеец, България, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион

На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:15 – 13:30 ч./ – Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 12.09.2018 г. /09:15 – 13:30 ч./ – Ботевград: Армеец, България, Индустриална Зона Микроелектроника, Литаковско Шосе, Парка, Павилион

На 12.09.2018 г. /09:15 – 13:30 ч./ – Врачеш: Бузлуджа, Гурко, Захари Стоянов (Петър Янков, Иглика, Люляк, Малчика, Розова Долина, Стара Планина, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов)

На 12.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ – Ботевград: Бенковска, България, Васил Левски, Васил Петров, Витиня, Витоша, Георги С. Раковски, Гурко, До Автогара, Захари Стоянов, Индустриална Зона, Искър, Мургаш, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Трети Март, Хан Крум

На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Ботевград: Ам Хемус

На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Етрополе: Георги Антонов

На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В. Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 13.09.2018 г. /09:15 – 15:45 ч./ – Правец: Бор, извън регулация, До Гр. Правец

На 13.09.2018 г. /09:15 – 15:45 ч./ – Разлив: 13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

Община Горна Малина

На 10.09.2018 г. /08:15 – 08:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 13.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, Десета, Единадесета, Стопански Двор, Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ XIx-159,Кв. 13, УПИ XxII-26, Кв. 34, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /08:15 – 08:45 ч.; 08:15 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 16:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 08:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 16:30 ч./

На 12.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 08:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 16:30 ч./ На 13.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 08:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 16:30 ч./ – Столник: XxII-57, Св. Св. Кирил и Методии, Ул. Бот. Шосе № 32, Ул. Бот. Шосе № 40, Ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

На 10.09.2018 г. /08:15 – 08:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 13.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Долна Малина: М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 Кв. 190, УПИ V-18057 Кв. 5, УПИ ХіV-278 Кв. 24

На 10.09.2018 г. /08:15 – 08:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 13.09.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Петково, Общ. Елин Пелин: Оборище, Площада, С. Петково, С. Петково Тп Входа на Ткзс, С. Петково Ул. Кирил и Методий, С. Петково Ул. Н. Рилски 10, С. Петково Ул. Хан Аспарух 29, С. Петково Ул. Хан Аспарух 33, С. Петково Ул. Хан Аспарух 37, С. Петково Ул. Хан Аспарух 39, Ул. В. Левски №7, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ XV-26 Кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв. 36

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гайтанево: УПИ II-45, Кв. 15, УПИ Vііі-230, Кв. 23

На 11.09.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.; 16:15 – 16:45 ч./ На 12.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 13.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 14.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Горна Малина: 101, Блокове

На 11.09.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.; 16:15 – 16:45 ч./ На 12.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 13.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 14.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Макоцево: вилна зона Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 11.09.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.; 16:15 – 16:45 ч./ На 12.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 13.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 14.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ Vі-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, Кв. 18, УПИ ХІV-157, Кв. 18, УПИ-87

На 11.09.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.; 16:15 – 16:45 ч./ На 12.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 13.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 14.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Осоица: М. Мандрите-Катлъка

На 11.09.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.; 16:15 – 16:45 ч./ На 12.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 13.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 14.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Саранци: IХ-42,Кв. 7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37

На 11.09.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.; 16:15 – 16:45 ч./ На 12.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 13.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ На 14.09.2018 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, Кв. 24, УПИ ХХ-246,Кв. 11

Община Долна баня

На 10.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Клен, Павел Вежинов, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

На 11.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Долна Баня: Екзар Йосиф, Люляк, Момина Сълза, Райко Даскалов, Търговска, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 12.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Елин Пелин, Захари Стоянов, Илинденско Въстание, Опълченска, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Рилска Вода, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух

На 13.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Долна Баня: Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Ибър, Иван Вазов, Малина, Оборище, Опълченска, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Септемврийци, Търговска, Христо Ботев, Ягода

Община Драгоман

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Начево

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 10:15 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Вишан

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 10:15 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Долна Невля

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Горно Село

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Грълска Падина: махала Горно Ново Село

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Круша, Общ. Драгоман

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Бахалин

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Владиславци

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Градище, Ул. Елин Пелин

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Камбелевци: ХІІ-22

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Чеканец, Общ. Драгоман

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Чуковезер

На 12.09.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Ялботина

На 12.09.2018 г. /10:15 – 16:00 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 12.09.2018 г. /10:15 – 16:00 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Несла: 000136

Община Елин Пелин

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ ІХ-5, Кв. 1, УПИ ХХV-91, Кв. 9

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Ботевград: Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Негушево: УПИ 9 – 020019

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 вилна зона Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв. 34

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв. 8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Столник

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ VІ-275, Кв. 39

На 10.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 09:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Горна Малина

На 10.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Горно Камарци

На 10.09.2018 г. /10:00 – 15:30 ч./ На 11.09.2018 г. /10:00 – 15:30 ч./ На 12.09.2018 г. /10:00 – 15:30 ч./ На 13.09.2018 г. /10:00 – 15:30 ч./ На 14.09.2018 г. /10:00 – 15:30 ч./ – Нови Хан: вилна зона Побит Камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520,Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък

На 11.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Саранци: 000020 по КВС

На 11.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Осоица

На 11.09.2018 г. /09:45 – 11:00 ч.; 13:00 – 14:30 ч./ На 12.09.2018 г. /08:45 – 11:00 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ На 13.09.2018 г. /11:15 – 13:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Равно Поле: Верила

На 11.09.2018 г. /14:15 – 15:45 ч./ – Нови Хан

На 12.09.2018 г. /08:45 – 11:00 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ – София: Елин Пелин

На 12.09.2018 г. /13:30 – 14:30 ч./ – Равно Поле: Индустриална Зона Верила

На 12.09.2018 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С. Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум, Хемус, Явор

На 12.09.2018 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум

На 12.09.2018 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 12.09.2018 г. /14:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Равно Поле: ПИ 039003, . Ул. Равнополска Пролет №18, II-27 Кв. 69, IX-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, V-280,Кв. 31, V// Кв. 28, XVI-333, Кв. 46, XXVIII-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора на Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Поляна, Равно Поле Кв. 68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I,Кв. 58, Ул. Верила, УПИ IX-249, Кв. 12, УПИ VI-196024 Кв. 516, УПИ XXV-205 Кв 39, УПИ XXVI-205 Кв. 39, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ ХІІ-16, Кв. 66, УПИ VІІ-16,Кв. 66, УПИVІІІ-16,Кв. 66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска

На 13.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч./ – Лозен, Общ. Столична: вилна зона Чатърлъка

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Герман: Хан Аспарух/29-та/

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В. З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, вилна зона Побит Камък,УПИ ХХІV-27 Кв. 20, вилна зона Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава,

Ул. Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв. 20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Равно Поле: М. Конска Ливада

Община Етрополе

На 12.09.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 13:15 – 14:30 ч./ – Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 12.09.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 13:15 – 14:30 ч./ – Етрополе: Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница

На 12.09.2018 г. /10:30 – 14:30 ч./ – Етрополе

На 15.09.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци, Махала Чифлика

На 15.09.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус , П-Л VI-61, Кв. 5

Община Златица

На 11.09.2018 г. /09:45 – 15:30 ч./ – Златица: Блок-Енерго, Васил Друмев, Владислав Варненчик, Генерал Гурко, Драва, Захари и Мария Сергиеви, Македония, Медет, Площад Македония, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:45 – 15:30 ч./ – Златица: Бор, Бузлуджа, Голеш, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Стара Планина, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

Община Ихтиман

На 10.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Горна Василица

На 10.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Мирово, Общ. Ихтиман

На 14.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Веринско: Ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13

На 14.09.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./ – Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

Община Костенец

За периода 11-12.09.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ – Ихтиман: местност Шиндар

На 10.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 11.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 12.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 13.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 14.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 10.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Гуцал: IV Вк. 3а

На 10.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв. 83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 10.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долна Василица

На 10.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 10.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 10.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Самоков: 3-та

На 10.09.2018 г. /10:00 – 16:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити Път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска,

Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 10.09.2018 г. /10:30 – 11:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ На 11.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ На 12.09.2018 г. /15:45 – 16:15 ч./ – Горна Василица

На 10.09.2018 г. /10:30 – 11:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ На 11.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ На 12.09.2018 г. /15:45 – 16:15 ч./ – Живково, Общ. Ихтиман

На 10.09.2018 г. /10:30 – 11:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ На 11.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ На 12.09.2018 г. /15:45 – 16:15 ч./ – Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М. Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, местност Еледжик, местност Чикийца, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра

На 10.09.2018 г. /10:30 – 11:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ На 11.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ На 12.09.2018 г. /15:45 – 16:15 ч./ – Мирово, Общ. Ихтиман

На 10.09.2018 г. /10:30 – 11:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ На 11.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ На 12.09.2018 г. /15:45 – 16:15 ч./ – Стамболово, Общ. Ихтиман

На 10.09.2018 г. /10:30 – 16:15 ч./ – Ихтиман: Генерал Гурко

На 15.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Горна Василица: Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова

На 15.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Долна Баня: Търговска

На 15.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Костенец, Общ. Костенец: Василишка

На 15.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Очуша: махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7

На 15.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв. 20

На 15.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ – Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, ХХІІ-419

На 15.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Долна Баня

Община Костинброд

На 11.09.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

На 11.09.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ – Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9

На 11.09.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Безден: М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв. 25, УПИ 77. 9

На 11.09.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ – София: Райска Градина/Аврора/

На 12.09.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ – Костинброд: XV-3434 Кв. 76в, Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел ХІІ, Малина, Махала Лешков Връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, Шияковци

На 12.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Костинброд: УПИ II 4162, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, Цар Калоян

На 13.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ – Костинброд: 719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв. 2, Юрий Гагарин, Явор

На 13.09.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ – Костинброд: 4200,4267,До Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

Община Пирдоп

На 12.09.2018 г. /09:45 – 15:30 ч./ – Пирдоп: Георги Гергов, Георги Геров, Княз Александър Батенберг, Косица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Паскал, Спас Соколов, Тодор Влайков, Тодор Каблешков

Община Правец

На 10.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Боженица: Махала Ласковци

На 10.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Своде: Махала Бурньовица, Махала Требеш

Община Самоков

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 16:00 ч.; 07:45 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Белчински Бани: П-Л V Кв,21

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина – Ковачевци, Пп II,Кв. 58

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Поповяне: ПИ 000368

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Рельово: №000527, извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 10.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 10.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /07:45 – 16:00 ч./ – Белчин

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Самоков: Гюрови Градини, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред Бчк, Курорт Боровец

На 10.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Самоков: Гюрови Градини, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред Бчк, Курорт Боровец, Курорт Боровец

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Злокучене, Общ. Самоков

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Самоков: местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Широки Дол: местност Татарски Брод

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф

Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, България, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Леон Крудов, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Горни Окол: 128,Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI–43 Кв. 5

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв. 20

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Драгушиново

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула , Общ. Самоков

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Панчарево: Пи000733,Яз. Искър,М. Коеджик

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър

На 12.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ – Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод

На 12.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Самоков: местност Мало Равнище, местност Ренов Дол, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър

На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48

На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Бели Искър

На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Говедарци: 15285. 11. 41, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев

Община Своге

На 10.09.2018 г. /10:45 – 11:00 ч.; 11:00 – 16:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:45 – 17:00 ч./ – Нови Искър: местност Бранишки Лозя

На 10.09.2018 г. /10:45 – 11:00 ч.; 16:45 – 17:00 ч./ – Владо Тричков: . УПИ12 Кв72, 1-ва, 10-та, 100, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 112-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, 126-та, 153-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 28-ма, 3-та, 30-та, 32-ра, 34-та, 36-та, 37-ма, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 52-ра, 55-та, 57-ма, 58-ма, 59-та, 6-та, 60-та, 62-ра, 69 Та, 7-ма, 71-ва, 73-та, 74-та, 75-та, 76-та, 8-ма, 84-та, 9-та, 91-ва, 92-ра, XVІІІ-272 Кв. 20, Имот 3267, Клисура, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Тоскиното ПИ №017010, махала Вранил-Тунела, Махала Голяма Лъка, Махала Калугерица, Махала Клисура, Махала Куклите, Махала Орешец, Махала Пехчаница, Махала Ромча, Синия Камък, Стр. Полигон Горни Говедарник, УПИ XI-539 Кв. 41

На 10.09.2018 г. /10:45 – 11:00 ч.; 16:45 – 17:00 ч./ – Реброво: Батулийска Битка, Владимир Заимов, Георги Раковски, махала Бивола, махала Кори, махала Огорелица, махала Старо Село, Стара Планина

На 10.09.2018 г. /11:15 – 11:30 ч.; 11:15 – 17:00 ч./ – Батулия: Махала Кукура, местност Манастиро и Градо

На 10.09.2018 г. /11:15 – 11:30 ч.; 11:15 – 17:00 ч./ – Огоя: II-24, 075039, Махала Войкин Дол-Реката

На 10.09.2018 г. /11:15 – 11:30 ч.; 11:15 – 17:00 ч./ – Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М. Чуклата, махала Старо Село, махала Бивола, махала Брестово, махала Кори, махала Преслъп, махала Реката, махала Слатина, махала Старо Село, Махала Старо Село М. Света Троица, Пейо К. Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ VІІ – 345 Кв. 25, УПИ XV 221 , Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 10.09.2018 г. /11:15 – 11:30 ч.; 11:15 – 17:00 ч./ – Томпсън: Александър Стамболийски, Божур, Кирил и Методий, Кокиче, махала Купен, махала Равнище, Теменуга, Топола, Устрем, Франк Томпсън, Хан Аспарух

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Бакьово

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Буковец, Общ. Своге

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Владо Тричков: Махала Клисура, Махала Ромча

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Луково: Купeн, Общ. Своге Мтп Орничето, Общ. Своге ТП Сърце

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Нови Искър: вилна зона Кореа, Вз. Радеви Круши, Гниляне, местност Радеви Круши, Минзухар, пл. №165 и 166 вилна зона Кореа

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – София: 1-ва

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Церецел: Общ. Своге МТП Церецел

На 10.09.2018 г. /11:15 – 17:00 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Ябланица, Общ. Своге: махала Две Реки, Общ. Своге МТП Тихов Дол

Община Сливница

На 10.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Гургулят: XVI-17 Кв. 9

На 10.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Гълъбовци: 1-ва, 10-та, 17-та, 20-та, 3-та, 500179, 7-ма, 8-ма, xi-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв. 26

На 10.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 10.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Радуловци: махала Рейна Река, ХІІІ-47,Кв. 19

На 10.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Ракита, Общ. Сливница

На 10.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Сливница, Общ. Сливница

На 10.09.2018 г. /08:45 – 15:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ – Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Беренде, Общ. Драгоман

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Бърля

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Врачеш: Александър Стамболийски

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Връдловци

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 ,Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Голеш, Общ. Годеч: Парцел VІІІ-413, Кв. 26

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Комщица

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Равна, Общ. Годеч

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Ропот

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Смолча

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Станинци

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:30 – 16:15 ч./ – Чепърлинци

Община Челопеч

На 10.09.2018 г. /09:45 – 12:00 ч./ – Челопеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Драва, Здравец, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мургана, Освобождение, Рудничар, Славчо Вълков, Съединение, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Categories: Бизнес, Райони