Голеади в двете столични групи (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

Голеади в двете столични групи (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

АОГ – Север, 20-и кръг
Локомотив – Спартак (Подгумер) 4:1
Левски (Чепинци) – Кремиковци 9:1
Банкя – Мрамор 0:8
Сокол (Негован) – Изтребител (Иваняне) 6:0
Надежда (Доброславци) – Въстаник (Войняговци) 10:0
Вихър (Требич) – Житен 4:4

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 19 0 1 122:13 57
2. Левски (Чепинци) 19 0 1 81:17 57
3. Локомотив 12 1 6 52:21 37
4. Житен 10 2 6 52:43 32
5. Мрамор 8 4 6 38:31 28
6. Спартак (Подгумер) 7 3 10 40:36 24
7. Кремиковци 7 1 11 24:47 22
8. Вихър (Требич) 4 5 10 38:52 17
9. Сокол (Негован) 5 2 12 29:64 17
10. Изтребител (Иваняне) 5 0 14 27:82 15
11. Въстаник (Войняговци) 4 1 14 21:71 13
12. Банкя 2 5 12 18:64 11

 

АОГ – Юг, 20-и кръг
Гранит (Владая) – Урвич (Панчарево) 6:0
Витоша (Бистрица) – Железница 4:0
Академик – Урвич (Долни Пасарел) 4:0
Обеля – Орловец (Кокаляне) 5:0

Почиват: Левски – Раковски и Люлин

КЛАСИРАНЕ
1. Витоша II (Бистрица) 13 1 1 66:25 40
2. Левски-Раковски 12 0 2 62:18 36
3. Гранит (Владая) 12 0 4 67:27 36
4. Урвич (Панчарево) 9 3 4 54:37 30
5. Железница 7 2 6 45:30 23
6. Академик (Сф) 6 3 6 31:31 21
7. Люлин 4 1 10 24:48 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 4 0 13 25:74 12
9. Обеля 3 0 14 27:75 9
10. Орловец (Кокаляне) 2 0 12 18:58 6

 

ОФГ – Изток, 15-и кръг
Мътивир – Левски (Елин Пелин) 1:5
Звездец (Горна Малин) – Ракитин (Трудовец) 3:1
Пирдоп – Рилец (Говедарци) 2:1
Спортист (Нови хан) – Правец
Мирково – Бенковски (Костенец) 0:3 (служебно)

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 14 0 1 62:5 42
2. Правец 12 1 1 53:11 37
3. Пирдоп 9 1 5 28:31 28
4. Рилец 8 1 5 31:25 25
5. Спортист 7 1 6 25:32 22
6. Мътивир 7 0 8 37:32 21
7. Ракитин 3 3 8 22:34 12
8. Левски 2 4 9 18:39 10
9. Звездец 3 1 11 12:56 10
10. Мирково 2 1 13 14:39 7


ОФГ – Запад, 15-и кръг:
Костинброд – Ком (Годеч) 2:5
Искра (Искрец) – Спортист (Своге) 0:4
Спортист (Драговищица) – Драгоман 3:10
Искър (Лакатник) – Зенит (Церово) 2:1
Петърч – Торнадо (Безден) 1:1

 

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 13 0 2 69:9 39 т.
2. ОФК Костинброд 9 2 4 42:24 29
3. Спортист (Драговищица) 9 2 4 47:37 29
4. Драгоман 10 1 4 63:32 31
5. Петърч 8 3 4 39:29 27
6. Ком (Годеч) 5 3 7 31:30 18
7. Искра (Искрец) 5 2 8 23:33 17
8. Искър (Лакатник) 5 1 9 33:48 16
9. Зенит (Церово) 2 1 12 17:70 7
10. Торнадо (Безден) 1 1 13 23:73 4

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР, ВАШИТЕ КОРПОРАТИВНИ ТУРНИРИ И МЕРОПРИЯТИЯ ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4