Дербитата този уикенд са в Железница и Подгумер (ПРОГРАМА)

Дербитата този уикенд са в Железница и Подгумер (ПРОГРАМА)

АОГ – Север, 19-и кръг:
29 април (неделя), от 16:00 часа:
Житен – Сокол (Негован)
Спартак (Подгумер) – Надежда (Доброславци)
Въстаник (Войняговци) – Вихър (Требич)
Мрамор – Локомотив
Кремиковци – Банкя
Изтребител – Левски (Чепинци)

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 17 0 1 105:13 51
2. Левски (Чепинци) 17 0 1 69:16 51
3. Локомотив 11 1 5 48:19 34
4. Житен 9 1 6 43:36 28
5. Мрамор 7 4 6 37:31 25
6. Спартак (Подгумер) 7 3 8 39:25 24
7. Кремиковци 6 1 10 21:38 19
8. Изтребител (Иваняне) 5 0 12 27:73 15
9. Вихър (Требич) 4 3 10 31:45 15
10. Сокол (Негован) 4 2 11 20:59 14
11. Въстаник (Войняговци) 4 0 12 18:58 12
12. Банкя 2 5 10 18:54 11

 

АОГ – Юг, 19-и кръг:

КЛАСИРАНЕ
1. Левски-Раковски 12 0 2 62:18 36
2. Витоша II (Бистрица) 12 0 1 62:25 36
3. Гранит (Владая) 11 0 4 52:27 30
4. Урвич (Панчарево) 9 2 3 54:31 29
5. Железница 6 2 5 40:23 20
6. Академик (Сф) 5 3 5 26:26 18
7. Люлин 4 1 9 24:39 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 3 0 12 21:67 9
9. Орловец (Кокаляне) 2 0 11 18:53 6
10. Обеля 2 0 13 19:71 6

ОФГ – Изток, 14-и кръг
28 април (събота), от 11:30 часа:
Правец – Мирково
От 16:00 часа:
Бенковски (Костенец) – Мътивир (Ихтиман)
Ракитин (Трудовец) – Рилец (Говедарци)

29 април (неделя), от 11:30 часа:
Звездец (Горна Малина) – Спортист (Нови хан)
От 16:00 часа:
Левски (Елин (Пелин) – Пирдоп

 

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 12 0 1 55:5 36
2. Правец 11 1 1 50:11 34
3. Рилец 8 1 3 30:21 25
4. Пирдоп 8 1 4 25:25 25
5. Мътивир 7 0 6 36:23 21
6. Спортист 5 1 6 16:28 16
7. Ракитин 2 3 7 19:31 9
8. Звездец 2 1 9 7:45 7
9. Мирково 1 1 10 9:29 4
10. Левски 0 3 9 6:35 3

 

 

ОФГ – Запад, 14-и кръг
29 април (неделя), от 11:30 часа:
Торнадо (Безден) – Искра (Искрец)
Зенит (Церово) – Петърч

От 16:00 часа:
Спортист (Своге) – Спортист (Драговищица)
Костинброд – Искър (Лакатник)
Ком (Годеч) – Драгоман

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 11 0 2 61:9 33 т
2. Спортист (Драговищица) 9 2 2 44:23 29
3. ОФК Костинброд 8 2 3 37:19 26
4. Петърч 8 2 3 38:27 26
5. Драгоман 8 1 4 51:28 25
6. Искра (Искрец) 5 2 6 21:25 17
7. Ком (Годеч) 4 3 6 25:26 15
8. Искър (Лакатник) 4 1 8 31:44 13
9. Зенит (Церово) 1 1 11 15:68 4
10. Торнадо (Безден) 0 0 13 18:70 0

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР, ВАШИТЕ КОРПОРАТИВНИ ТУРНИРИ И МЕРОПРИЯТИЯ ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!



Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4