Мрамор-Кремиковци е най-завързаният мач в столичната АОГ утре (ПРОГРАМА)

Мрамор-Кремиковци е най-завързаният мач в столичната АОГ утре. На 19 април (четвъртък) ще се играят срещите от отложения първи пролетен кръг, реши Зоналният съвет на БФС – София.
Мрамор “приема” съперника на изкуственото игрище на стадион “Локомотив” от 20:00 часа.

Вниманието привлича и гостуването на Локомотив в Требич на местния Вихър. Момчетата на старши треньора Юли Петков по принцип играят домакинствата си именно тук, така че обстановката им е отлично позната.

Междувременно Дисциплинарната комисия на ЗС наложи сурови наказания на играчи и треньор на Спартак (Подгумер) за инциденти след мача с Житен в неделя (1:2). Играещият старши треньор на тима Красимир Гачев и капитанът Георги Гълъбов са лишени от състезателни права за по три срещи. Техният съотборник Мариан Петков пък е наказан за един мач за натрупани 5 жълти картони.

На основание чл. 37,ал.1,б.В предложение едно,  ДК наказва отбора от Подгумер с предупреждение за лишаване от домакинство  и във връзка с чл. 42 ,ал.4 от ДП  с глоба в размер на 125 (сто двадесет и пет) лева.

 

АОГ – Север, 12-и кръг:
19 април, от 17:00 часа
Въстаник (Войнеговци) – Левски (Чепинци)

Мартин Марков (Съдия); Мартин Станчев (Асистент 1); Симеон Игнатов (Асистент 2);

От 17:30 часа:
Житен – Банкя
Любомир Инджев (Съдия); Петко Божинов (Асистент 1); Янко Лигов (Асистент 2);

От 18:00 часа:

Сокол (Негован) – Надежда (Доброславци).
Иван Иванов (Съдия); Красимир Миланов (Асистент 1); Георги Петров (Асистент 2);

Вихър (Требич) – Локомотив
Тихомир Бонев (Съдия); Владислав Виденов (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);

Спартак (Подгумер) – Изтребител (Иваняне)
Методи Методиев (Съдия); Емилиян Гулев (Асистент 1); Иван Радославов (Асистент 2);

От 20:00 часа, на стадион “Локомотив”:
Мрамор – Кремиковци
Мишел Милчев (Съдия); Боян Станчев (Асистент 1); Емил Янчев (Асистент 2)

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 15 0 1 98:11 45
2. Левски (Чепинци) 15 0 1 61:14 45
3. Локомотив 10 0 5 44:19 30
4. Житен 8 1 5 38:32 25
5. Мрамор 6 4 5 31:28 22
6. Кремиковци 6 0 9 21:33 18
7. Спартак (Подгумер) 5 3 8 30:23 18
8. Вихър (Требич) 4 3 8 29:35 15
9. Изтребител (Иваняне) 5 0 10 26:68 15
10. Сокол (Негован) 4 2 9 18:50 14
11. Въстаник (Войнеговци) 3 0 11 14:52 9
12. Банкя 1 5 9 15:49 8

 

АОГ – Юг, 12-и кръг
На 19 април (четвъртък), от 17:00 часа:

Орловец (Кокаляне) – Гранит (Владая)
Кристиян Терзийски (Съдия); Любин Димитров (Асистент 1); Марин Бонев (Асистент 2)

Урвич (Панчарево) – Люлин
Венцислав Митрев (Съдия); Александър Събев (Асистент 1); Ивайло Петров (Асистент 2);

От 18:00 часа:
Обеля – Витоша (Бистрица)
Ивайло Ненков (Съдия); Димитър Добромиров (Асистент 1); Радостин Бодуров (Асистент 2);

На 26 април, от 18:00 часа:
Железница – Левски – Раковски

Почиват: Урвич (Долни Пасарел) и Академик (Сф)

КЛАСИРАНЕ
1. Левски-Раковски 12 0 1 62:17 36
2. Витоша II (Бистрица) 10 0 1 48:24 30
3. Гранит (Владая) 10 0 4 51:27 27
4. Урвич (Панчарево) 8 2 3 50:30 26
5. Железница 6 2 4 39:21 20
6. Академик (Сф) 5 3 5 26:26 18
7. Люлин 4 1 7 23:28 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 3 0 11 19:64 9
9. Орловец (Кокаляне) 1 0 11 15:51 3
10. Обеля 1 0 12 16:63 3