Вижте всички резултати и класиране в столичните групи

 Северна АОГ, 4-и кръг
Надежда (Доброславци) – Левски (Чепинци) 5:1
Сокол (Негован) – Спартак (Подгумер) 1:1
Въстаник (Войнеговци) – Мрамор 1:4
Житен – Кремиковци 3:1
Вихър (Требич) – Изтребител (Иваняне) 3:1
Локомотив – БДЖ – Банкя 4:0

КЛАСИРАНЕ  

  1. Надежда (Доброславци) 4 0 0 21:3 12
    2. Мрамор 3 1 0 10:3 10
    3. Левски (Чепинци) 3 0 1 18:7 9 т.
    4.  Житен 2 1 1 9:12 7
    5. Локомотив – БДЖ 2 0 1 13:1 6
    6. Спартак (Подгумер) 1 2 1 7:6 5
    7. Банкя 1 1 2 5:13 4
    8. Кремиковци 1 0 2 4:5 3
    9. Вихър (Требич) 1 0 2 4:7 3
    10. Въстаник (Войнеговци) 1 0 2 5:11 3
    11. Сокол (Негован) 0 1 3 1:21 1
    12. Изтребител (Иваняне) 0 0 4 8:15 0

АОГ – Юг

Урвич (Пасарел) – Урвич (Панчарево) 1:5
Орловец – Люлин (мачът не е игран заради липса на медицинско лице)
Обеля – Левски – Раковски 1:3
Витоша (Бистрица) – Гранит (Владая) 5:4
Академик (Сф) – почива
Железница – почива

КЛАСИРАНЕ

  1. Левски-Раковски 4 0 0 13:4 12
  2. Витоша II (Бистрица) 3 0 0 19:7 9
  3. Гранит (Владая) 3 0 1 15:6 9
    4. Урвич (Панчарево) 2 1 0 8:3 7
    5. Железница 1 1 1 6:6 4
    6. Люлин 1 0 2 6:7 3
    7. Урвич (Долни Пасарел) 0 0 3 3:12 0
    8. Академик (Сф) 0 0 2 2:8 0
    9. Обеля 0 0 3 3:12 0
    10. Орловец (Кокаляне) 0 0 2 2:11 0
    –Искър (Герман) 1 0 0 2:1 *

*Искър беше изваден от групата заради самоволно напускане на терена на мача в Кокаляне на 19 септември. Резултатите му до момента се анулират…

 

ОФГ – Запад

Костинброд – Петърч 1:2
Зенит (Церово) – Искра (Искрец) 0:0
Ком (Годеч) – Искър (Лакатник) 4:1
Спортист (Своге) – Драгоман 4:1
Торнадо (Безден) – Спортист (Драговищица) 1:3

КЛАСИРАНЕ

  1. Спортист (Своге) 4 0 0 19:1 12 т.
  2. Петърч 4 0 0 15:4 12
  3. Спортист (Драговищица) 3 0 1 14:10 9
    4. ОФК Костинброд 2 1 2 11:6 7
    5. Ком (Годеч) 2 0 2 10:6 6
    6. Драгоман 2 0 2 15:12 6
    7. Искра (Искрец) 1 2 1 5:3 5
    8. Зенит (Церово) 0 1 3 2:21 1
    9. Искър (Лакатник) 0 0 4 7:19 0
    10. Торнадо (Безден) 0 0 4 5:24 0ОФГ – Изток
    Правец – Мътивир 4:1
    Бенковски (Костенец) – Пирдоп 4:1
    Звездец (Горна Малина) – Мирково 1:0
    Ракитин (Трудовец) – Спортист (Нови Хан) 2:3
    Левски (Елин Пелин) – Рилец (Говедарци) 0:1
  4. КЛАСИРАНЕ1. Бенковски 4 0 0 20:2 12
    2. Правец 3 1 0 9:3 10
    3. Мътивир 3 0 1 14:4 9
    4. Пирдоп 2 1 1 8:6 7
    5. Рилец 2 0 2 7:6 6
    6. Спортист 2 0 2 5:8 6
    7. Звездец 10 3 2:18 3
    8. Ракитин 0 2 2 3:7 2
    9. Мирково 0 1 3 1:4 1
    10. Левски 0 1 3 2:13 1

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82