Вижте първи програмата за новия сезон в софийската група

Вижте първи програмата за новия сезон в софийската група

Стана ясна програмата за есенния полусезон на двете столични АОГ.

Ето и мачовете:

 ПЪРВЕНСТВО   АОГ-Север,   ЕСЕН – 2017/2018 г
ФК/ПФК ГРАД СТАДИОН
1 „Надежда“-Доброславци Доброславци Доброславци
2 „Локомотив-БДЖ София Локомотив-изкуств.
3 „Банкя-2009“ Банкя Требич-№1
4 Левски-Чепинци Чепинци Чепинци
5 „Изтребител“ кв.Иваняне кв.Иваняне
6 „Кремиковци“ кв.Ботунец кв.Ботунец
7 „Мрамор“ Мрамор Мрамор
8 „Спартак-Подгумер“ Подгумер Подгумер
9 „Въстаник“ Войнеговци Войнеговци
10 Житен Житен Житен
11 Вихър-Требич Требич Требич-№1
12 Сокол Негован Негован
1 кръг – 10.09.2017 г. – 17.00 ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
1 Надежда Сокол
2 Локомотив-БДЖ Вихър-Требич
3 Банкя-2009 Житен
4 Левски-Чепинци „Въстаник“
5 „Изтребител“ „Спартак-Подгумер“
6 „Кремиковци“ „Мрамор“
2 кръг-17.09.2017г-17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
7 Сокол „Мрамор“
8 „Спартак-Подгумер“ „Кремиковци“ 16.09.17г.-17.00ч
9 „Въстаник“ „Изтребител“
10 Житен Левски-Чепинци
11 Вихър-Требич Банкя-2009
12 Надежда Локомотив-БДЖ
3 кръг-24.09.2017г.-17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
13 Локомотив-БДЖ Сокол
14 Банкя-2009 Надежда
15 Левски-Чепинци Вихър-Требич
16 „Изтребител“ Житен
17 „Кремиковци“ „Въстаник“
18 „Мрамор“ „Спартак-Подгумер“
4 кръг-01.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
19 Сокол „Спартак-Подгумер“
20 „Въстаник“ „Мрамор“
21 Житен „Кремиковци“
22 Вихър-Требич „Изтребител“
23 Надежда Левски-Чепинци
24 Локомотив-БДЖ Банкя-2009
5 кръг-08.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
25 Банкя-2009 Сокол
26 Левски-Чепинци Локомотив-БДЖ
27 „Изтребител“ Надежда
28 „Кремиковци“ Вихър-Требич
29 „Мрамор“ Житен
30 „Спартак-Подгумер“ „Въстаник“
6 кръг-15.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
31 Сокол „Въстаник“
32 Житен „Спартак-Подгумер“
33 Вихър-Требич „Мрамор“
34 Надежда „Кремиковци“
35 Локомотив-БДЖ „Изтребител“
36 Банкя-2009 Левски-Чепинци
7 кръг-22.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
37 Левски-Чепинци Сокол
38 „Изтребител“ Банкя-2009
39 „Кремиковци“ Локомотив-БДЖ
40 „Мрамор“ Надежда
41 „Спартак-Подгумер“ Вихър-Требич
42 „Въстаник“ Житен
8 кръг-29.10.2017г.-15.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
43 Сокол Житен
44 Вихър-Требич „Въстаник“
45 Надежда „Спартак-Подгумер“
46 Локомотив-БДЖ „Мрамор“
47 Банкя-2009 „Кремиковци“
48 Левски-Чепинци „Изтребител“
9 кръг-05.11.2017г.-14.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
49 „Изтребител“ Сокол
50 „Кремиковци“ Левски-Чепинци
51 „Мрамор“ Банкя-2009
52 „Спартак-Подгумер“ Локомотив-БДЖ
53 „Въстаник“ Надежда
54 Житен Вихър-Требич
10 кръг-12.11.2017г.-14.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
55 Сокол Вихър-Требич
56 Надежда Житен
57 Локомотив-БДЖ „Въстаник“
58 Банкя-2009 „Спартак-Подгумер“
59 Левски-Чепинци „Мрамор“
60 „Изтребител“ „Кремиковци“
11 кръг-19.11.2017г.-14.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
61 „Кремиковци“ Сокол
62 „Мрамор“ „Изтребител“
63 „Спартак-Подгумер“ Левски-Чепинци
64 „Въстаник“ Банкя-2009
65 Житен Локомотив-БДЖ
66 Вихър-Требич Надежда
ЗС на БФС – СОФИЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА!

 

АОГ – Юг:

ФК/ПФК ГРАД СТАДИОН
1 „Академик-1947“ София Академик-4-ти км
2 „Витоша-Бистрица“ Бистрица Бистрица, Летище
3 „Гранит“-Владая Владая Владая
4 „Искър-Герман“ София Железница
5 „Левски-Раковски“ София-Раковски Раковски
6 „Люлин“ София Люлин 2-ри р-н
7 „Урвич“-Панчарево Панчарево Герман
8 „Железница“ Железница Железница
9 УРВИЧ -1960/Пасарел Пасарел Пасарел
10 „Орловец-2015 Кокаляне Кокаляне
11 Обеля Обеля Обеля
1 кръг – 10.09.2017 г. – 17.00 ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
„Академик-1947“ почива
„Витоша-Бистрица“ Обеля 09.09.2017 г.   17.00 ч.  ст. Бистрица
„Гранит“-Владая „Орловец-2015
„Искър-Герман“ УРВИЧ -1960/Пасарел 09.09.2017 г.
„Левски-Раковски“ „Железница“
„Люлин“ „Урвич“-Панчарево
 2 кръг-17.09.2017г.- 17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива „Урвич“-Панчарево
„Железница“ „Люлин“
УРВИЧ -1960/Пасарел „Левски-Раковски“
„Орловец-2015 „Искър-Герман“
Обеля „Гранит“-Владая
„Академик-1947“ „Витоша-Бистрица“ 16.09.2017 г.   17.00 ч.  ст. Летище
3 кръг- 24.09.17г-17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
„Витоша-Бистрица“ почива
„Гранит“-Владая „Академик-1947“
„Искър-Герман“ Обеля 23.09.2017 г.
„Левски-Раковски“ „Орловец-2015
„Люлин“ УРВИЧ -1960/Пасарел
„Урвич“-Панчарево „Железница“
4 кръг- 01.10.17г-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива „Железница“
УРВИЧ -1960/Пасарел „Урвич“-Панчарево
„Орловец-2015 „Люлин“
Обеля „Левски-Раковски“
„Академик-1947“ „Искър-Герман“
„Витоша-Бистрица“ „Гранит“-Владая
5 кръг-08.10.2017г- 16.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
„Гранит“-Владая почива
„Искър-Герман“ „Витоша-Бистрица“ 07.10.2017 г.
„Левски-Раковски“ „Академик-1947“
„Люлин“ Обеля
„Урвич“-Панчарево „Орловец-2015
„Железница“ УРВИЧ -1960/Пасарел
6 кръг-15.10.2017г- 16.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива УРВИЧ -1960/Пасарел
„Орловец-2015 „Железница“
Обеля „Урвич“-Панчарево
„Академик-1947“ „Люлин“
„Витоша-Бистрица“ „Левски-Раковски“
„Гранит“-Владая „Искър-Герман“
7 кръг-22.10.2017г- 16.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
„Искър-Герман“ почива
„Левски-Раковски“ „Гранит“-Владая
„Люлин“ „Витоша-Бистрица“
„Урвич“-Панчарево „Академик-1947“
„Железница“ Обеля
УРВИЧ -1960/Пасарел „Орловец-2015
8 кръг-29.10.2017г- 15.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива „Орловец-2015
Обеля УРВИЧ -1960/Пасарел
„Академик-1947“ „Железница“
„Витоша-Бистрица“ „Урвич“-Панчарево
„Гранит“-Владая „Люлин“
„Искър-Герман“ „Левски-Раковски“ 28.10.2017 г.
9 кръг-05.11.2017г- 17.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
„Левски-Раковски“ почива
„Люлин“ „Искър-Герман“
„Урвич“-Панчарево „Гранит“-Владая
„Железница“ „Витоша-Бистрица“
УРВИЧ -1960/Пасарел „Академик-1947“
„Орловец-2015 Обеля
10 кръг-12.11.2017г- 14.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива Обеля
„Академик-1947“ „Орловец-2015
„Витоша-Бистрица“ УРВИЧ -1960/Пасарел
„Гранит“-Владая „Железница“
„Искър-Герман“ „Урвич“-Панчарево 11.11.2017 г.
„Левски-Раковски“ „Люлин“ 14.30 ч.
11 кръг-19.11.2017г- 14.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
„Люлин“ почива
„Урвич“-Панчарево „Левски-Раковски“
„Железница“ „Искър-Герман“
УРВИЧ -1960/Пасарел „Гранит“-Владая
„Орловец-2015 „Витоша-Бистрица“
Обеля „Академик-1947“
ЗС на БФС – СОФИЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4