Програма на мачовете в детско-юношеските първенства

Елитна юношеска група до 19 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Литекс (Ловеч) – почива
00-00-0000 ФК София (София) 0 – 3 Локомотив (Пловдив) Служебна победа
28-04-2016 16:00 Ботев (Пловдив) 2 – 0 Септември (София)
29-04-2016 16:00 Монтана (Монтана) 1 – 0 Нефтохимик (Бургас)
30-04-2016 16:00 ЦСКА (София) – ОФК Пирин (Благоевград)
30-04-2016 16:00 Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец (Разград)
30-04-2016 16:00 Левски (София) – Славия (София)
30-04-2016 16:00 Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)
30-04-2016 16:00 Верея (Стара Загора) – Черноморец (Бургас)

Елитна юношеска група до 17 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Ботев (Пловдив) – почива
28-04-2016 16:00 Чавдар (Етрополе) 2 – 1 ОФК Спартак-Плевен (Плевен)
29-04-2016 10:30 Септември (София) 3 – 1 Левски-Раковски (София)
29-04-2016 11:00 Лудогорец (Разград) 5 – 0 ОФК Пирин (Благоевград)
29-04-2016 12:00 Черноморец (Бургас) 1 – 1 Черно море (Варна)
29-04-2016 16:00 Литекс (Ловеч) 7 – 0 Берое (Стара Загора)
29-04-2016 16:00 Локомотив (Пловдив) 4 – 0 Дунав 2010 (Русе)
29-04-2016 16:00 Спартак С94 (Пловдив) 0 – 2 Славия (София)
29-04-2016 16:00 ЦСКА (София) 0 – 1 Левски (София)

Юноши старша възраст „Зона“, р. 1997-1998 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
27-04-2016 16:00 Пирин 2002 (Разлог) 5 – 2 БМ Спорт (София)
28-04-2016 16:00 Марек 1915 (Дупница) 2 – 1 Искър (Герман)
28-04-2016 16:00 Пирин (Гоце Делчев) 1 – 1 Вихрен (Сандански)
28-04-2016 16:00 ФК София (София) 6 – 1 Банско (Банско)
28-04-2016 16:00 Септември (София) 1 – 2 ФК Локомотив 1929 (София)
09-05-2016 10:00 Септември (Симитли) – ОФК Беласица (Петрич)

Юноши старша възраст, р. 1997-1998 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Правец – 99 (Правец) – почива
00-00-0000 почива – Искър (Герман)
07-05-2016 17:00 Академик 1947 (София) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
07-05-2016 17:00 Сливнишки герой (Сливница) – БМ Спорт (София)
07-05-2016 17:00 Ботев 57 (София) – Миньор (Перник)
07-05-2016 17:00 Спортист (Своге) – Витоша (Бистрица)

Юноши младша възраст „Зона“, р. 1999-2000 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Славия (София) 0 – 3 ФК София (София) Служебна победа
00-00-0000 ДИТ Спорт (София) – почива
28-04-2016 11:00 Пирин (Гоце Делчев) 0 – 2 ОФК Пирин (Благоевград)
28-04-2016 11:00 Марек 1915 (Дупница) 2 – 1 Миньор (Перник)
28-04-2016 11:00 Пирин 2001 (Благоевград) 0 – 1 Септември (София)
28-04-2016 11:00 Велбъжд (Кюстендил) 3 – 2 Елит-София (София)
28-04-2016 11:00 ФК Локомотив 1929 (София) 1 – 1 Левски-Раковски (София)
19-05-2016 11:00 Левски (София) – БМ Спорт (София)

Юноши младша възраст, р. 1999-2000 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Атлетик 11 (София) – почива
04-05-2016 13:00 Витоша (Бистрица) – Чавдар (Етрополе)
04-05-2016 17:00 Септември (София) – ФК Локомотив 1929 (София)
04-05-2016 17:00 Гранит (Владая) – Лъвчета (София)
04-05-2016 17:00 Интернационал (София) – Изтребител (Иваняне)
04-05-2016 17:00 Обеля (София) – БМ Спорт (София)
04-05-2016 17:00 Ботев 57 (София) – ФК София (София)
04-05-2016 17:00 ДИТ Спорт (София) – Олимпиец (София)

Деца „А“, р. 2001 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Ботев 57 (София) – Академик 1947 (София) Служебна победа
07-05-2016 10:00 ДАФ (София) – Септември (София)
07-05-2016 13:30 Левски-Раковски (София) – Атлетик 11 (София)

Деца „Б“, р. 2002 г. – I група

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
08-05-2016 09:30 Левски (София) – ФК София (София)
08-05-2016 09:30 ДИТ Спорт (София) – Славия (София)
08-05-2016 09:30 Септември (София) – Лъвчета (София)
08-05-2016 09:30 Спортист 13 (София) – ФК Локомотив 1929 (София)
08-05-2016 14:00 Левски-Раковски (София) – Чавдар (Етрополе)
08-05-2016 14:00 Атлетик 11 (София) – ЦСКА (София)

Деца „Б“, р. 2002 г. – II група

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Ферион (София) – почива
07-05-2016 16:00 Царско село (София) – Ботев 57 (София)
08-05-2016 09:30 Елит-София (София) – Витоша (Бистрица)
08-05-2016 09:30 БМ Спорт (София) – Обеля (София)
08-05-2016 11:30 Ком – 98 (Годеч) – Орловец-2015 (Кокаляне)

Деца „Б“, р. 2002 г. – II група

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Ферион (София) – почива
07-05-2016 16:00 Царско село (София) – Ботев 57 (София)
08-05-2016 09:30 Елит-София (София) – Витоша (Бистрица)
08-05-2016 09:30 БМ Спорт (София) – Обеля (София)
08-05-2016 11:30 Ком – 98 (Годеч) – Орловец-2015 (Кокаляне)

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група „А“

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
07-05-2016 09:30 Славия (София) – ДИТ Спорт (София) спортен комплекс „Драгалевци“
07-05-2016 11:00 Велбъжд (Кюстендил) – Национал (София) спортен комплекс „Драгалевци“
07-05-2016 12:30 Левски (София) – ЦСКА (София) спортен комплекс „Драгалевци“
07-05-2016 14:00 Миньор (Перник) – ЕСФА (София) спортен комплекс „Драгалевци“
07-05-2016 15:30 ФК Локомотив 1929 (София) – Левски-Раковски (София) спортен комплекс „Драгалевци“

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група „Б“

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
08-05-2016 09:30 Септември (София) – Спортист 13 (София) спортен комплекс „Драгалевци“
08-05-2016 11:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) – Футбол старс (София) спортен комплекс „Драгалевци“
08-05-2016 13:30 Люлин (София) – Ком – 98 (Годеч) спортен комплекс „Драгалевци“


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4