Вижте резултатите в детско-юношеските първенства

Елитна юношеска група до 19 г.

Септември (София) 3 – 0 ФК София (София) Служебна победа
почива – Локомотив (Горна Оряховица)
Нефтохимик (Бургас) – ЦСКА (София) 0:2
Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора) 1:0
Славия (София) – Черно море (Варна) 2:0
Локомотив (Пловдив) – Левски (София) 1:4
Лудогорец (Разград) – Ботев (Пловдив) 4:3
ОФК Пирин (Благоевград) – Литекс (Ловеч) 1:4
Черноморец (Бургас) – Монтана

Елитна юношеска група до 17 г.

почива – Чавдар (Етрополе)
Славия (София) – Ботев (Пловдив) 1:0
ОФК Спартак-Плевен (Плевен) – Локомотив (Пловдив) 2:1
Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград) 2:4
ОФК Пирин (Благоевград) – Черноморец (Бургас) 5:0
Левски-Раковски (София) – ЦСКА (София) 0:1
Дунав 2010 (Русе) – Литекс (Ловеч) 0:4
Черно море (Варна) – Септември (София) 0:2
Левски (София) – Спартак С94 (Пловдив) 4:0

Елитна юношеска група до 15 г. – Югозападна зона
30-03-2016 11:00 Витоша (Бистрица) 1 – 2 Левски (София)
14-05-2016 11:00 БМ Спорт (София) – ОФК Пирин (Благоевград)
14-05-2016 11:00 Велбъжд (Кюстендил) – Ферион (София)
14-05-2016 11:00 Славия (София) – Миньор (Перник)
14-05-2016 11:00 Пирин 2001 (Благоевград) – Чавдар (Етрополе)
14-05-2016 11:00 Марек 1915 (Дупница) – ФК Локомотив 1929 (София)
14-05-2016 11:00 ЕСФА (София) – ЦСКА (София)
14-05-2016 11:00 ДИТ Спорт (София) – Левски-Раковски (София)

Юноши старша възраст “Зона”, р. 1997-1998 г.
28-04-2016 16:00 Марек 1915 (Дупница) – Искър (Герман)
28-04-2016 16:00 Пирин (Гоце Делчев) – Вихрен (Сандански)
28-04-2016 16:00 Пирин 2002 (Разлог) – БМ Спорт (София)
28-04-2016 16:00 Септември (Симитли) – ОФК Беласица (Петрич)
28-04-2016 16:00 ФК София (София) – Банско (Банско)
28-04-2016 16:00 Септември (София) – ФК Локомотив 1929 (София)

Юноши старша възраст, р. 1997-1998 г.
почива – Спортист (Своге)
Искър (Герман) – почива
Витоша (Бистрица) – Ботев 57 (София) 1:1
Миньор (Перник) – Сливнишки герой (Сливница) 3:1
БМ Спорт (София) – Академик 1947 (София) 5:0
25-04-2016 17:00 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Правец – 99 (Правец)

Юноши младша възраст “Зона”, р. 1999-2000 г.
ОФК Пирин (Благоевград) 3 – 0 Славия (София) Служебна победа
почива – ФК София (София)
Левски-Раковски (София) – Велбъжд (Кюстендил) 5:0
Септември (София) – Марек 1915 (Дупница) 0:1
Миньор (Перник) – Левски (София) 1:0
БМ Спорт (София) – Пирин (Гоце Делчев) 2:0
ДИТ Спорт (София) – ФК Локомотив 1929 (София) 0:3
Елит-София (София) – Пирин 2001 (Благоевград) 1:3

Юноши младша възраст, р. 1999-2000 г.
почива – Витоша (Бистрица)
Лъвчета (София) – Атлетик 11 (София) 3:2
Изтребител (Иваняне) – Гранит (Владая) 1:6
Чавдар (Етрополе) – Септември (София) 0:0
Олимпиец (София) – ФК Локомотив 1929 (София) 2:2
ФК София (София) – Обеля (София) 6:0
БМ Спорт (София) – Интернационал (София) 7:0
ДИТ Спорт (София) – Ботев 57 (София) 0:0

Деца “А”, р. 2001 г.
Атлетик 11 (София) 3 – 0 Академик 1947 (София) Служебна победа
Септември (София) – Левски-Раковски (София) 4:3
Ботев 57 (София) – ДАФ (София) 1:2

Деца “Б”, р. 2002 г. – I група
ФК Локомотив 1929 (София) – Септември (София) 2:0
Лъвчета (София) – ДИТ Спорт (София) 1:3
Славия (София) – Левски (София) 1:0
ФК София (София) – Левски-Раковски (София) 0:6
ЦСКА (София) – Чавдар (Етрополе) 2:0
Атлетик 11 (София) – Спортист 13 (София) 0:1

Деца “Б”, р. 2002 г. – II група
почива – Царско село (София)
Ботев 57 (София) – Ком – 98 (Годеч) 0:3
Обеля (София) – Елит-София (София) 0:4
Орловец-2015 (Кокаляне) – БМ Спорт (София) 2:3
Витоша (Бистрица) – Ферион (София) 2:1

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “А”
Национал (София) – ФК Локомотив 1929 (София) 3:2
ЦСКА (София) – Велбъжд (Кюстендил) 1:2
ДИТ Спорт (София) – Левски (София) 1:3
ЕСФА (София) – Славия (София) 0:7
Левски-Раковски (София) – Миньор (Перник) 1:5

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “Б”
Ком – 98 (Годеч) – Спортист 13 (София) 0:3
Футбол старс (София) – Септември (София) 2:5
Люлин (София) – ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 1:2

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група “А”
Витоша 13 (София) 3 – 0 Ком – 98 (Годеч) Служебна победа
Царско село (София) – почива
Лъвчета (София) – ДИТ Спорт (София) 0:5
Славия (София) – Национал (София) 2:1
Левски (София) – Пирин 2001 (Благоевград) 7:0
Велбъжд (Кюстендил) – ЦСКА (София) 0:6
Ферион (София) – Миньор (Перник)

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група “Б”
Олимпия (София) – БМ Спорт
ФК Локомотив 1929 (София) – Левски-Раковски
Витоша (Бистрица) – Септември
Щурче (София) – Интернационал
Сливнишки герой (Сливница) – ДАФ (София)
София Спорт – Марек 1915 (Дупница)