Вижте предстоящите мачове в детско-юношеските групи

Елитна юношеска група до 19 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Септември (София) 3 – 0 ФК София (София) Служебна победа
00-00-0000 почива – Локомотив (Горна Оряховица)
23-04-2016 16:00 Нефтохимик (Бургас) – ЦСКА (София)
23-04-2016 16:00 Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора)
23-04-2016 16:00 Славия (София) – Черно море (Варна)
23-04-2016 16:00 Локомотив (Пловдив) – Левски (София)
23-04-2016 16:00 Лудогорец (Разград) – Ботев (Пловдив)
23-04-2016 16:00 ОФК Пирин (Благоевград) – Литекс (Ловеч)
24-04-2016 16:00 Черноморец (Бургас) – Монтана

Елитна юношеска група до 17 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива – Чавдар (Етрополе)
23-04-2016 11:00 Славия (София) – Ботев (Пловдив)
23-04-2016 11:00 ОФК Спартак-Плевен (Плевен) – Локомотив (Пловдив)
23-04-2016 11:00 Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград)
23-04-2016 11:00 ОФК Пирин (Благоевград) – Черноморец (Бургас)
23-04-2016 16:00 Левски-Раковски (София) – ЦСКА (София)
23-04-2016 16:00 Дунав 2010 (Русе) – Литекс (Ловеч)
24-04-2016 11:00 Черно море (Варна) – Септември (София)
24-04-2016 16:00 Левски (София) – Спартак С94 (Пловдив)

Елитна юношеска група до 15 г. – Югозападна зона

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
30-03-2016 11:00 Витоша (Бистрица) 1 – 2 Левски (София)
14-05-2016 11:00 БМ Спорт (София) – ОФК Пирин (Благоевград)
14-05-2016 11:00 Велбъжд (Кюстендил) – Ферион (София)
14-05-2016 11:00 Славия (София) – Миньор (Перник)
14-05-2016 11:00 Пирин 2001 (Благоевград) – Чавдар (Етрополе)
14-05-2016 11:00 Марек 1915 (Дупница) – ФК Локомотив 1929 (София)
14-05-2016 11:00 ЕСФА (София) – ЦСКА (София)
14-05-2016 11:00 ДИТ Спорт (София) – Левски-Раковски (София)

Юноши старша възраст “Зона”, р. 1997-1998 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
28-04-2016 16:00 Марек 1915 (Дупница) – Искър (Герман)
28-04-2016 16:00 Пирин (Гоце Делчев) – Вихрен (Сандански)
28-04-2016 16:00 Пирин 2002 (Разлог) – БМ Спорт (София)
28-04-2016 16:00 Септември (Симитли) – ОФК Беласица (Петрич)
28-04-2016 16:00 ФК София (София) – Банско (Банско)
28-04-2016 16:00 Септември (София) – ФК Локомотив 1929 (София)

Юноши старша възраст, р. 1997-1998 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива – Спортист (Своге)
00-00-0000 Искър (Герман) – почива
23-04-2016 17:00 Витоша (Бистрица) – Ботев 57 (София)
23-04-2016 17:00 Миньор (Перник) – Сливнишки герой (Сливница)
23-04-2016 17:00 БМ Спорт (София) – Академик 1947 (София)
25-04-2016 17:00 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Правец – 99 (Правец)

Юноши младша възраст “Зона”, р. 1999-2000 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 ОФК Пирин (Благоевград) 3 – 0 Славия (София) Служебна победа
00-00-0000 почива – ФК София (София)
24-04-2016 11:00 Левски-Раковски (София) – Велбъжд (Кюстендил)
24-04-2016 11:00 Септември (София) – Марек 1915 (Дупница)
24-04-2016 11:00 Миньор (Перник) – Левски (София)
24-04-2016 12:00 БМ Спорт (София) – Пирин (Гоце Делчев)
24-04-2016 13:00 ДИТ Спорт (София) – ФК Локомотив 1929 (София)
24-04-2016 14:00 Елит-София (София) – Пирин 2001 (Благоевград)

Юноши младша възраст, р. 1999-2000 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива – Витоша (Бистрица)
23-04-2016 13:00 Лъвчета (София) – Атлетик 11 (София)
23-04-2016 14:00 Изтребител (Иваняне) – Гранит (Владая)
23-04-2016 14:00 Чавдар (Етрополе) – Септември (София)
23-04-2016 14:00 Олимпиец (София) – ФК Локомотив 1929 (София)
23-04-2016 14:30 ФК София (София) – Обеля (София)
23-04-2016 15:00 БМ Спорт (София) – Интернационал (София)
23-04-2016 16:00 ДИТ Спорт (София) – Ботев 57 (София) ст. “57-мо у-ще

Деца “А”, р. 2001 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Атлетик 11 (София) 3 – 0 Академик 1947 (София) Служебна победа
23-04-2016 09:00 Септември (София) – Левски-Раковски (София)
24-04-2016 15:00 Ботев 57 (София) – ДАФ (София)

Деца “Б”, р. 2002 г. – I група

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
24-04-2016 09:30 ФК Локомотив 1929 (София) – Септември (София)
24-04-2016 09:30 Лъвчета (София) – ДИТ Спорт (София)
24-04-2016 09:30 Славия (София) – Левски (София)
24-04-2016 09:30 ФК София (София) – Левски-Раковски (София)
24-04-2016 12:30 ЦСКА (София) – Чавдар (Етрополе)
24-04-2016 14:30 Атлетик 11 (София) – Спортист 13 (София) ст. “Негован”

Деца “Б”, р. 2002 г. – II група

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива – Царско село (София)
24-04-2016 09:00 Ботев 57 (София) – Ком – 98 (Годеч)
24-04-2016 13:30 Обеля (София) – Елит-София (София)
24-04-2016 14:30 Орловец-2015 (Кокаляне) – БМ Спорт (София)
24-04-2016 15:00 Витоша (Бистрица) – Ферион (София) ст. “Бонсист”

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “А”

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
23-04-2016 09:30 Национал (София) – ФК Локомотив 1929 (София) спортен комплекс “Драгалевци”
23-04-2016 11:00 ЦСКА (София) – Велбъжд (Кюстендил) спортен комплекс “Драгалевци”
23-04-2016 12:30 ДИТ Спорт (София) – Левски (София) спортен комплекс “Драгалевци”
23-04-2016 14:00 ЕСФА (София) – Славия (София) спортен комплекс “Драгалевци”
23-04-2016 15:30 Левски-Раковски (София) – Миньор (Перник) спортен комплекс “Драгалевци”

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “Б”

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
24-04-2016 09:30 Ком – 98 (Годеч) – Спортист 13 (София) спортен комплекс “Драгалевци”
24-04-2016 11:30 Футбол старс (София) – Септември (София) спортен комплекс “Драгалевци”
24-04-2016 13:30 Люлин (София) – ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) спортен комплекс “Драгалевци”

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група “А”

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Витоша 13 (София) 3 – 0 Ком – 98 (Годеч) Служебна победа
00-00-0000 Царско село (София) – почива
23-04-2016 09:00 Лъвчета (София) – ДИТ Спорт (София) спортен комплекс “Царско село”
23-04-2016 10:15 Славия (София) – Национал (София) спортен комплекс “Царско село”
23-04-2016 11:30 Левски (София) – Пирин 2001 (Благоевград) спортен комплекс “Царско село”
23-04-2016 14:00 Велбъжд (Кюстендил) – ЦСКА (София) спортен комплекс “Царско село”
24-04-2016 15:15 Ферион (София) – Миньор (Перник) спортен комплекс “Царско село”

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група “Б”

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
23-04-2016 15:15 Олимпия (София) – БМ Спорт (София) спортен комплекс “Царско село”
24-04-2016 09:00 ФК Локомотив 1929 (София) – Левски-Раковски (София) спортен комплекс “Царско село”
24-04-2016 10:15 Витоша (Бистрица) – Септември (София) спортен комплекс “Царско село”
24-04-2016 11:30 Щурче (София) – Интернационал (София) спортен комплекс “Царско село”
24-04-2016 12:45 Сливнишки герой (Сливница) – ДАФ (София) спортен комплекс “Царско село”
24-04-2016 14:00 София Спорт (София) – Марек 1915 (Дупница) спортен комплекс “Царско село”