Програма за уикенда в детско-юношеските първенства

Юноши старша възраст „Зона“, р. 1997-1998 г.

21-04-2016 15:00 Септември (София) – ФК София (София)
21-04-2016 15:00 Банско (Банско) – Септември (Симитли)
21-04-2016 15:00 ОФК Беласица (Петрич) – Пирин 2002 (Разлог)
21-04-2016 15:00 БМ Спорт (София) – Пирин (Гоце Делчев)
21-04-2016 15:00 Вихрен (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)
21-04-2016 15:00 ФК Локомотив 1929 (София) – Искър (Герман)

Юноши старша възраст, р. 1997-1998 г.
00-00-0000 почива – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
00-00-0000 Ботев 57 (София) – почива
16-04-2016 17:00 Правец – 99 (Правец) – БМ Спорт (София)
16-04-2016 17:00 Академик 1947 (София) – Миньор (Перник)
16-04-2016 17:00 Сливнишки герой (Сливница) – Витоша (Бистрица)
16-04-2016 17:00 Искър (Герман) – Спортист (Своге)

Юноши младша възраст „Зона“, р. 1999-2000 г.

00-00-0000 Славия (София) – БМ Спорт (София) Служебна победа
00-00-0000 ФК Локомотив 1929 (София) – почива
00-00-0000 11:00 Левски (София) – Септември (София)
17-04-2016 11:00 ФК София (София) – ОФК Пирин (Благоевград)
17-04-2016 11:00 Марек 1915 (Дупница) – Елит-София (София)
17-04-2016 11:00 Пирин 2001 (Благоевград) – Левски-Раковски (София)
17-04-2016 11:00 Велбъжд (Кюстендил) – ДИТ Спорт (София)
17-04-2016 12:00 Пирин (Гоце Делчев) – Миньор (Перник)

Юноши младша възраст, р. 1999-2000 г.
00-00-0000 Септември (София) – почива
16-04-2016 14:00 ФК Локомотив 1929 (София) – Чавдар (Етрополе)
16-04-2016 14:00 Витоша (Бистрица) – Лъвчета (София)
16-04-2016 14:00 Атлетик 11 (София) – Изтребител (Иваняне)
16-04-2016 14:00 Гранит (Владая) – БМ Спорт (София)
16-04-2016 14:00 Интернационал (София) – ФК София (София)
16-04-2016 14:00 Обеля (София) – ДИТ Спорт (София)
16-04-2016 14:00 Ботев 57 (София) – Олимпиец (София)

Деца „А“, р. 2001 г.

00-00-0000 ДАФ (София) – Академик 1947(София) Служебна победа
16-04-2016 10:00 Левски-Раковски (София) – Ботев 57 (София)
16-04-2016 10:00 Атлетик 11 (София) – Септември (София)

Деца „Б“, р. 2002 г. – I група
17-04-2016 09:30 Левски-Раковски (София) – Славия (София)
17-04-2016 09:30 Левски (София) – Лъвчета (София)
17-04-2016 09:30 ДИТ Спорт (София) – ФК Локомотив 1929 (София)
17-04-2016 09:30 Спортист 13 (София) – ЦСКА (София)
17-04-2016 10:30 Чавдар (Етрополе) – ФК София (София)
17-04-2016 15:00 Септември (София) – Атлетик 11 (София) ст.“Драгалевци“

Деца „Б“, р. 2002 г. – II група
00-00-0000 Витоша (Бистрица) – почива
16-04-2016 09:00 Елит-София (София) – Орловец-2015 (Кокаляне)
16-04-2016 18:00 Ком – 98 (Годеч) – Царско село (София) ст.“Драгалевци“
17-04-2016 11:30 Ферион (София) – Обеля (София)
17-04-2016 14:00 БМ Спорт (София) – Ботев 57 (София)

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група „А“
16-04-2016 09:30 ФК Локомотив 1929 (София) – ЦСКА (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 11:00 Велбъжд (Кюстендил) – ДИТ Спорт (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 12:30 Национал (София) – Левски-Раковски (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 14:00 Славия (София) – Миньор (Перник) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 15:30 Левски (София) – ЕСФА (София) спортен комплекс „Драгалевци“

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група „Б“
17-04-2016 09:30 Люлин (София) – Септември (София) спортен комплекс „Драгалевци“
17-04-2016 11:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) – Ком – 98 (Годеч) спортен комплекс „Драгалевци“
17-04-2016 13:30 Футбол старс (София) – Спортист 13 (София) спортен комплекс „Драгалевци“

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група „А“
00-00-0000 почива – Ферион (София)
16-04-2016 Ком – 98 (Годеч) 0 – 3 Левски (София) Служебна победа
16-04-2016 09:00 ДИТ Спорт (София) – Царско село (София) спортен комплекс „Царско село“
16-04-2016 10:15 Миньор (Перник) – Витоша 13 (София) спортен комплекс „Царско село“
16-04-2016 11:30 ЦСКА (София) – Славия (София) спортен комплекс „Царско село“
16-04-2016 12:45 Национал (София) – Лъвчета (София) спортен комплекс „Царско село“
16-04-2016 14:00 Пирин 2001 (Благоевград) – Велбъжд (Кюстендил) спортен комплекс „Царско село“

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група „Б“
17-04-2016 09:00 ДАФ (София) – Витоша (Бистрица) спортен комплекс „Царско село“
17-04-2016 10:15 БМ Спорт (София) – Сливнишки герой (Сливница) спортен комплекс „Царско село“
17-04-2016 11:30 Марек 1915 (Дупница) – Щурче (София) спортен комплекс „Царско село“
17-04-2016 12:45 Септември (София) – ФК Локомотив 1929 (София) спортен комплекс „Царско село“
17-04-2016 14:00 Левски-Раковски (София) – София Спорт (София) спортен комплекс „Царско село“
17-04-2016 15:15 Интернационал (София) – Олимпия (София) спортен комплекс „Царско село“

Футбол 7, р. 2005 г. – II фаза – група „А“
16-04-2016 09:00 Елит-София (София) – Левски-Раковски (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 10:10 РД Спорт (София) – Национал (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 11:20 Велбъжд (Кюстендил) – Левски (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 12:30 Славия (София) – Академик 1947 (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 13:40 Метал (Перник) – София Спорт (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 14:50 Царско село (София) – ЦСКА (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 16:00 Витоша 13 (София) – Ком – 98 (Годеч) спортен комплекс „Драгалевци“

Футбол 7, р. 2005 г. – група „Б“
00-00-0000 Ком – 98 (Годеч) – Футбол старс (София)
00-00-0000 ФК Локомотив 1929 (София) – Царско село (София)
00-00-0000 Марек 1915 (Дупница) – Славия (София)
00-00-0000 Люлин (София) – Академик 1947 (София)
00-00-0000 Национал (София) – Левски-Раковски (София)
00-00-0000 Ботев 57 (София) – ФК София (София)
00-00-0000 София Спорт (София) – Елит-София (София)

Футбол 7, р. 2005 г. – II фаза – група „А“
16-04-2016 09:00 Елит-София (София) – Левски-Раковски (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 10:10 РД Спорт (София) – Национал (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 11:20 Велбъжд (Кюстендил) – Левски (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 12:30 Славия (София) – Академик 1947 (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 13:40 Метал (Перник) – София Спорт (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 14:50 Царско село (София) – ЦСКА (София) спортен комплекс „Драгалевци“
16-04-2016 16:00 Витоша 13 (София) – Ком – 98 (Годеч) спортен комплекс „Драгалевци“

Футбол 7, р. 2005 г. – група „Б“
00-00-0000 Ком – 98 (Годеч) – Футбол старс (София)
00-00-0000 ФК Локомотив 1929 (София) – Царско село (София)
00-00-0000 Марек 1915 (Дупница) – Славия (София)
00-00-0000 Люлин (София) – Академик 1947 (София)
00-00-0000 Национал (София) – Левски-Раковски (София)
00-00-0000 Ботев 57 (София) – ФК София (София)
00-00-0000 София Спорт (София) – Елит-София (София)

Елитна юношеска група до 19 г.
00-00-0000 Ботев (Пловдив) – почива
00-00-0000 ФК София (София) 0 – 3 Лудогорец (Разград) Служебна победа
16-04-2016 16:00 ЦСКА (София) – Литекс (Ловеч) ст. „Славия“
16-04-2016 16:00 Локомотив (Горна Оряховица) – ОФК Пирин (Благоевград)
16-04-2016 16:00 Левски (София) – Септември (София)
16-04-2016 16:00 Черно море (Варна) – Локомотив (Пловдив)
16-04-2016 16:00 Монтана (Монтана) – Берое (Стара Загора)
16-04-2016 16:00 Нефтохимик (Бургас) – Черноморец (Бургас)
17-04-2016 16:00 Верея (Стара Загора) – Славия (София)

Елитна юношеска група до 17 г.
00-00-0000 ОФК Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора) Отложена среща.
00-00-0000 Локомотив (Пловдив) – почива
16-04-2016 10:30 Черноморец (Бургас) – Септември (София)
16-04-2016 16:00 Чавдар (Етрополе) – Славия (София)
17-04-2016 10:00 ЦСКА (София) – Черно море (Варна)
17-04-2016 16:00 Лудогорец (Разград) – Дунав 2010 (Русе)
17-04-2016 16:00 Литекс (Ловеч) – ОФК Спартак-Плевен (Плевен)
17-04-2016 16:00 Ботев (Пловдив) – Левски (София)
17-04-2016 16:00 Спартак С94 (Пловдив) – Левски-Раковски (София)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4