Локо (Сф) удари сръбския Балкански

Локомотив (Сф) победи сръбския Балкански (Димитровград) с 3:1 като гост в контрола.

Домакините се подвизават в местната четвърта дивизия. Те изненадващо поведоха още в 8-ата минута, след като Чирич засече с глава центриране от фаул за 1:0.

След това обаче гостите доминираха тотално на терена и логично стигнаха до пълен обрат. Калоян Бонев уцели греда, но в 39-ата минута се реваншира за пропуска си и отклони прострелно центриране отдясно на Андреев бе засечено в мрежата за 1:1.

Четвърт час преди края защитникът на Балкански Маринков си вкара автогол и направи обрата пълен – 1:2. В 81-ата минута Калоян Ангелов фиксира крайното 1:3.

Двубоят бе ръководен авторитетно и справедливо от помощник-треньора на локомотивци Юлиян Петков, а страничните съдии бяха по един представител на двата клуба (треньорът на вратарите Владимир Манолков от страна на Локомотив).

Това е последната зимна контрола за Локото. Идната неделя (6 март) „червено-черните“ приемат Надежда (Доброславци) в мач от първенството на СРГ – Север.

Балкански:Коцев, Д. Иванов, Ранджелов, Марков, Чирич, Йотич, Б. Иванов, Васов, Иванич (Димитров, Кирков, Маринков, Ботев, Станоев, Алексиев)

Локомотив: Асенов, Кръстев, Славчев, Мартинов, Йорданов, Тодоров, Мидилев, Иванов, Дръндев, Андреев, Бонев (Витков, Савич, К. Велков, Пунев, Вакадинов, Ризов, М. Димитров, Василев, Ангелов, В. Димитров, Нгуен)

Categories: Футбол

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4