Вижте програмата на СРГ – Юг

Вижте програмата на СРГ – Юг

П Р О Г Р А М А

 

СРГ – ЮГ – МЪЖЕ

 

ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН   2015 / 2016 г.

 

 

  № ПО   ЖРЕБИЙ УЧАСТВАЩИ   ОТБОРИ СТАДИОН
  1 ФК „Конелиано 2005“ ст. „Драгалевци”
  2 ФК „Гранит“ ст. „Владая”
  3 ФК „Септември“ Сф ст. „57 мо у-ще“
  4 ФК ”Витоша Бистрица” ст. „Летището“
  5 ФК „Академик 1947” ст. „Академик“ 4 км.
  6 ФК „Урвич” ст. „Драгалевци”
  7 ФК „БМ Спорт“ ст. „Бонсист“
  8 ФК „Царско село” ст. „Царско село“
  9 ФК „Орловец“ ст. Кокаляне
  10 ФК „Железница“ ст. „Железница“
  11 ФК „Левски Раковски“ ст. „Раковски“
  12 ФК „Легия“ ст. „ВТУ“
  13 ФК „Сердика“ ст. „ВТУ“
  14 ФК „Урвич 1960” ст. „Пасарел”

 

 

1 кръг – 13. 09. 2015 г. /неделя/ – 17. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Конелиано 2005   Урвич 1960 12.09/16.00ч.
  Гранит   Сердика  
  Септември Сф   Легия  
  Витоша Бистрица   Левски Раковски 12.09/10.30ч. ст. Бистрица
  Академик 1947   Железница  
  Урвич   Орловец 19.00 ч.
  БМ Спорт   Ц. село  

 

 

2 кръг – 20. 09. 2015 г. /неделя/ – 17. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич 1960   Царско село  
  Орловец   БМ Спорт  
  Железница   Урвич  
  Левски-Раковски   Академик 1947  
  Легия   Витоша Бистрица 19.09/събота/
  Сердика   Септември Сф  
  Конелиано 2005   Гранит Владая 19.09/събота
3 кръг – 27. 09. 2015 г.   /неделя/ – 17. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Гранит Владая   Урвич 1960  
  Септември Сф   Конелиано 2005  
  Витоша Бистрица   Сердика 26.09/събота/
  Академик 1947   Легия  
  Урвич   Левски-Раковски  
  БМ Спорт   Железница  
  Царско село   Орловец  

 

 

 

 

 

4 кръг – 04. 10. 2015 г. /неделя/ – 16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич 1960   Орловец  
  Железница   Царско село  
  Левски-Раковски   БМ Спорт  
  Легия   Урвич  
  Сердика   Академик 1947 03.10/събота/
  Конелиано 2005   Витоша Бистрица 03.10/събота/
  Гранит Владая   Септември Сф  

 

 

 

5 кръг – 11. 10. 2015 г. /неделя/ – 16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Септември Сф   Урвич 1960  
  Витоша Бистрица   Гранит Владая 10.10/събота/
  Академик 1947   Конелиано 2005  
  Урвич   Сердика  
  БМ Спорт   Легия  
  Царско село   Левски-Раковски  
  Орловец   Железница  

 

 

 

6 кръг – 18. 10. 2015 г. /неделя/ – 16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич 1960   Железница  
  Левски-Раковски   Орловец  
  Легия   Царско село  
  Сердика   БМ Спорт  
  Конелиано 2005   Урвич  
  Гранит Владая   Академик 1947  
  Септември Сф   Витоша Бистрица 17.10/събота/

 

 

 

 

 

 

 

 

7 кръг – 24. 10. 2015 г. /събота/ – 16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Витоша Бистрица   Урвич 1960  
  Академик 1947   Септември Сф  
  Урвич   Гранит  
  БМ Спорт   Конелиано 2005  
  Царско село   Сердика  
  Орловец   Легия  
  Железница   Левски-Раковски  

 

 

 

8 кръг – 31. 10. 2015 г. /събота/ – 16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич 1960   Левски-Раковски  
  Легия   Железница  
  Сердика   Орловец  
  Конелиано 2005   Царско село  
  Гранит   БМ Спорт  
  Септември Сф   Урвич  
  Витоша Бистрица   Академик 1947  

 

 

 

9 кръг – 08. 11. 2015 г. /събота/ – 16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Академик 1947   Урвич 1960  
  Урвич   Витоша Бистрица  
  БМ Спорт   Септември Сф  
  Царско село   Гранит Владая  
  Орловец   Конелиано 2005  
  Железница   Сердика  
  Левски-Раковски   Легия  

 

          

 

10 кръг – 15. 11. 2015 г. /неделя/ – 15. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич 1960   Легия  
  Сердика   Левски-Раковски  
  Конелиано 2005   Железница 14.11/събота/
  Гранит Владая   Орловец  
  Септември Сф   Царско село  
  Витоша Бистрица   БМ Спорт 14.11/събота/
  Академик 1947   Урвич  

 

 

 

 

 

 

11 кръг – 22. 11. 2015 г. /неделя/ – 15. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич   Урвич 1960  
  БМ Спорт   Академик 1947  
  Царско село   Витоша Бистрица 21.11/събота/
  Орловец   Септември Сф  
  Железница   Гранит Владая  
  Левски-Раковски   Конелиано 2005  
  Легия   Сердика  

 

 

12 кръг – 29. 11. 2015 г. /неделя/ – 15. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Урвич 1960   Сердика  
  Конелиано 2005   Легия 28.11/събота/
  Гранит Владая   Левски-Раковски  
  Септември Сф   Железница  
  Витоша Бистрица   Орловец 28.11/събота/
  Академик 1947   Царско село  
  Урвич   БМ Спорт  

 

 

13 кръг – 06. 12. 2015 г. /неделя/ – 14. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  БМ Спорт   Урвич 1960 05.12/събота/
  Царско село   Урвич  
  Орловец   Академик 1947  
  Железница   Витоша Бистрица 05.12/събота/
  Левски-Раковски   Септември Сф  
  Легия   Гранит Владая  
  Сердика   Конелиано 2005 05.12/събота/

  

 

Забележка: ЗС на БФС – София си запазва правото на промени в програмата.                            

About Author